Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film uczący nas jak grać w Killzone: Shadow Fall

13 postów w tym temacie

Noo, tak powinno byc :) Te wszystkie dupersztyki zachecaja troche do stealtha, w koncu jakas przyjemna alternatywa dla typowej w Kz, otwartej zadymy, mniej chaosu wiecej kontroli- mnie sie podoba. Choc z tego co widze mozna grac w starym stylu -zwyczajnie- biegac, strzelac, zbierac ammo, strzelac, szprycowac sie adrenalina, slow-mo etc. W ogole nie korzystac z sonarow, tarcz i innych badziewi, tylko jezdzic na lince i rzucac bomby. Ale to by byla strata calkiem strawnej koncepcji imo. Dobrze wyszlo, kolejnego CoD w kosmosie bym nie kupil. Good job GG ^^

Poza tym OWL to kozacki dron :D Fajnie, ze mozna wydawac mu komendy za pomoca touchpada, bez tego ich oblozenie byloby koszmarem :p No i fajnie, ze nie wybucha (jak to zwykle bywa), wraca sie podladowac i jest gotowy do kolejnej akcji jako miecho armatnie ^^ Oprawa pompuje klimacik, otoczenie jest zywe i pelne detali, jakosc dzwieku nie gorsza niz w BF3 (czyli swietna), kurde 2,5 roku i tyle zmian, nie opieprzali sie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem wielkości i nieliniowości poziomów - spodziewałem się kolejnego korytarzowego FPSa, a to gameplayowo zapowiada się naprawdę ciekawie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja mówiłem na temat cięcia cytatów? Widzę, że nadal masz to gdzieś. Na dodatek dzięki temu, że nie pociąłęś to zareklamowałeś jeszcze tę stronę. To raz. Dwa, że od upominania użytkowników są Moderatorzy. Trzy - użytkownicy coraz częściej skarżą się na Twoje posty i wszczynanie wojenek konsolowych. Od razu mówię, że nie chce tego widzieć w postach. Jeżeli nadal będą to inaczej porozmawiamy.

Degad -2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 22:34, Wojman napisał:

Co ja mówiłem na temat cięcia cytatów? Widzę, że nadal masz to gdzieś. Na dodatek dzięki
temu, że nie pociąłęś to zareklamowałeś jeszcze tę stronę. To raz. Dwa, że od upominania
użytkowników są Moderatorzy. Trzy - użytkownicy coraz częściej skarżą się na Twoje posty
i wszczynanie wojenek konsolowych. Od razu mówię, że nie chce tego widzieć w postach.
Jeżeli nadal będą to inaczej porozmawiamy.

Degad -2

A co to wolność słowa już tutaj nie obowiązuje? O ile wiem w regulaminie nie ma czegoś takiego jak zakaz obrarzania konsolowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 09:20, diabolo20 napisał:

A co to wolność słowa już tutaj nie obowiązuje? O ile wiem w regulaminie nie ma czegoś
takiego jak zakaz obrarzania konsolowców


Nawet nie będę tego komentował. BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować