Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Obecnie brak planów w kwestii zmiany World of Warcraft na grę free-to-play

43 postów w tym temacie

> Oby nigdy ta gra nie była F2P wystarczy mi w innych grach użeranie się z gimbazą...
Zabawne jak osoby używające tego określenia, najczęściej sami reprezentują swoim zachowaniem wyżej wspomnianą grupę społeczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament abonamentem, ale Blizzard totalnie przegina z jednym. Mianowicie mimo pobierania comiesięcznych opłat żąda jeszcze od graczy dodatkowych pieniędzy na każdy nowy dodatek. Poza tym abonament potrafi chwilami skutecznie zabić przyjemność z gry bo trzeba grać, jako że się za to zapłaciło i się zmarnuje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 19:26, Revan91 napisał:

Momi zmian nadal wygląda okropnie. Mi jednak totalnie nie podchodzi gameplay, co kto
lubi jak widać.

Starczy porównać jakość tekstur i efektów - różnica jest naprawdę duża. Odstawały od tego modele postaci, ale w końcu to zmienią. Co do gameplayu - być może MMO nie są po prostu dla ciebie. Daleki jestem od stwierdzeń, że to gra dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 20:39, Arcling napisał:

Starczy porównać jakość tekstur i efektów - różnica jest naprawdę duża. Odstawały od
tego modele postaci, ale w końcu to zmienią. Co do gameplayu - być może MMO nie są po
prostu dla ciebie. Daleki jestem od stwierdzeń, że to gra dla każdego.


Z tego co widziałem na ostatnim Blizzconie, to są kompletnie nowe modele postaci, głównie twarzy, ale niewiele to dało. Tak, MMO raczej omijam choć grałem w kilka z nich, więc spróbować się spróbowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 20:12, Panopticon napisał:

Zabawne jak osoby używające tego określenia, najczęściej sami reprezentują swoim zachowaniem
wyżej wspomnianą grupę społeczną.


Dobrze a teraz wymień argument za tym że jestem "gimbusem" zapewne nie będziesz potrafił ale spróbuj może ci się uda, czekam. To że nie jestem za tym by wow był f2p i nie zgadzam się z twoim kaprysem kwalifikuje mnie do gimbusów? Naprawdę zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 17:45, garczesjan22 napisał:

Jeśli już ktoś wydaje na niego kasę to dzieci które nie mają co zrobić z kasą
rodziców a nie ludzie którzy z trudem zarabiają pieniądze i mają wiele ważniejszych potrzeb.


Rozgryzłeś mnie! Zgadza się wszystko za wyjątkiem faktów. Zespół ekspertów Antonia zaprasza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? Mnie już powoli wnerwia w Guild Wars 2 to, że wszystkie nowe fajniejsze skiny (ciuszki) lądują tylko w sklepie. Co prawda można walutę sklepową (gem) kupować za gold w samej grze ale obecnie cena jest zaporowa, a ludzie latają w tych ciuchach czyli muszą wykładać prawdziwą kasę w grę za którą też zapłacili (GW 2 to nie F2P a płatny klucz + wewnętrzny sklep). Do tego gra rozwija się w iście ślimaczym tempie, praktycznie żadnego permanentnego nowego contentu od premiery. Dodają tylko durnowate, dwutygodniowe eventy z których nie dostajesz żadnych konkretnych nagród (zresztą w całej grze jest problem z nagradzaniem gracza) , ładują ciągle nowe pierdoły i ciuszki do swojego sklepu po super wysokich cenach (w dupie mają jak się ma przelicznik gold=gem), dodają narzędzia które powinny być od premiery i starają się naprawić problemy z którymi borykają się gracze, de facto też od samej premiery (kolejki na WvWvW, jedyny warty uwagi tryb w grze bo pve i pvp leży). Jak tak dalej pójdzie to na premierę WoD wrócę do WoWa, jak się ma jakieś dochody to ten abonament wydaje się śmieszny, co innego było w czasach liceum/studiów a zapowiedziane porządne dodatki do GW2 i tak będą płatne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie irytowało w gw 2 to ,że nie mogłem mieć lepszego statystycznie sprzętu stwierdziłem ,że end game w tej grze nie ma sensu i nie bede grał dla skinów i achivmentów haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 02:47, Trolowarzysz napisał:

/.../ porządne dodatki do GW2 i tak będą płatne...


Arena chyba przeliczyła się z popularnością ich wspaniałej gry, którą część graczy zwyczajnie olała jakiś czas po premierze. Czy dodatki uratują sprawę? Pewnie po części tak, szczególnie wśród aktywnych graczy - reszta już dawno sobie odpuściła.

Na WoD czekam, ale zdecydowanie nie ten od Blizzarda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te cale pandy to jest największa porażka Blizzarda gram w wowa od podstawy ale na tym dodatku od premiery kupilem 2 prepy w tym pogralem ze 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, nie grałem, ale słyszałem o tym tak dużo, że aż muszę zapytać. co jest z tym całym hejtem na pandy? ten dodatek coś źle zrobił tragicznie? czy chodzi po prostu o sam design pand?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 22:48, Robertcik1 napisał:

kurde, nie grałem, ale słyszałem o tym tak dużo, że aż muszę zapytać. co jest z tym całym
hejtem na pandy? ten dodatek coś źle zrobił tragicznie? czy chodzi po prostu o sam design
pand?


Chyba chodzi o sam fakt ze sa tam pandy, bo jesli chodzi o mechanike samej gry to jest to bardzo dobry dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 23:45, TigerXP napisał:

Chyba chodzi o sam fakt ze sa tam pandy, bo jesli chodzi o mechanike samej gry to jest
to bardzo dobry dodatek.

no tak myślałem. i nie mogę się z tym zgodzić, bo te pandy są przeurocze. ale co ja tam wiem, ja trzymam pluszowe zwierzęta w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 00:36, Robertcik1 napisał:

no tak myślałem. i nie mogę się z tym zgodzić, bo te pandy są przeurocze. ale co ja tam
wiem, ja trzymam pluszowe zwierzęta w pokoju.


Mi sie osobiscie tez pandy podobaja. Nie rozumiem czemu ludziom nie przeszkadza gra krowa, albo wilkiem, ale panda juz tak. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 00:51, TigerXP napisał:

Mi sie osobiscie tez pandy podobaja. Nie rozumiem czemu ludziom nie przeszkadza gra krowa,
albo wilkiem, ale panda juz tak. Dziwne.

może dlatego, że byki i wilki są badasserskie, a pandy nie? co jest idiotyczne, ale większość świata jest idiotyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować