Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Obecnie brak planów w kwestii zmiany World of Warcraft na grę free-to-play

43 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2013 o 00:51, TigerXP napisał:

Mi sie osobiscie tez pandy podobaja. Nie rozumiem czemu ludziom nie przeszkadza gra krowa,
albo wilkiem, ale panda juz tak. Dziwne.

Moja luba, ktorej ostatni dodatek nie zniechecil do zaprzestania oplacania WoW-a, i ktora lubi pandy(te w realu) a tym z "matrixa" początkowo nie miala nic do zarzucenia po czasie sama przyznala iz dizajn pand z gry jest najgorszym z wszystkich mozliwych ras. Szczegolnie zenska wersja. Zarowno wyglad jak i animacja. Ma postacie kazdej rasy wiec ma porownanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2013 o 09:41, Jester napisał:

sama przyznala iz dizajn pand z gry jest najgorszym z wszystkich mozliwych ras. Szczegolnie
zenska wersja. Zarowno wyglad jak i animacja. Ma postacie kazdej rasy wiec ma porownanie.


Dziwne, bo wlasnie pandy maja swietny wyglad. Na tyle swietny ze ludzie grajacy innymi klasami od poczatku MoP-a plakali gdzie popadnie, ze stare rasy wygladaja przy nich bardzo slabo. Dlatego tez w nowym dodatku poprawiaja wyglad innych ras. Chociaz tak naprawde to wszystko kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 11:27, TigerXP napisał:

Dziwne


Wiesz, to nie jest kwestia ilosci polygonow.

Okreslila zenska pande jaka gruba beczke, ktora nie potrafi ruszac sie z gracja i wyglada zle na kazdym mouncie.
Pokazala mi pare przykladow i przyzalem jej racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować