Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Klasyczne Warcrafty zostaną odnowione?

18 postów w tym temacie

dwojka dziala bez problemu na wspolczesnych komputerach, ale orcs and humans nie. myslalem, ze szybciej wydadza dzialajaca wersje, tak jak niedawno blackthorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co ostatnio sobie ukończyłem W2.. :D Chętnie zagrałbym ponownie w odnowionej wersji szczzególnie w W1, bo tak to ciężko z tym teraz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są poradniki jak odpalić Wara jedynkę na obecnych systemach. Pamiętam ze działało bezproblemowo przez Dos Boxa. Można sobie nawet jak przy każdej grze odpowiednio zmodyfikować autoexec, to nawet nie poczujesz że grasz przez jakiś emulator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 10:03, Runners_High napisał:

Dodajcie do tego zremasterowaną wersję Diablo 1 i jestem w niebie :D


Polać mu, słusznie prawi. Naprawdę chętnie zobaczyłbym D1 w ulepszonej oprawie (tylko niech nie przechodzą na full 3D!), ale z zachowanym starym systemem lootu, wyglądem i klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ciekaw jestem czy oprócz dostosowania gry pod nowe komputery, to czy poprawią na przykład rozdzielczość, sterowanie w WC1 (praktycznie trzeba było tam używać klawiatury, bo myszką tylko latało się kursorem) oraz jakość dźwięku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 11:11, porckypizgus napisał:

Miło było by gdyby usunęli komendy w W1 (system znany z Dune 2) i dodali zaznaczanie
kilku jednostek chociaż to chyba by zbyt ułatwiło ten tytuł.


Da się, z Shiftem czy Controlem (nie pamiętam dokładnie :)) można zaznaczyć "aż" 4 jednostki jednocześnie :).

Ciekawe, na czym to "odnowienie" miałoby polegać... WII ma Battle.net Edition, która żadnych problemów nie robi, WIII - nie sądzę, żeby robił problemy na współczesnych systemach... O&H może wymagać trochę "gimnastyki", ale wystarczy odpalić przez DOSBoxa, jak to koledzy wyżej wspomnieli (plus jak włączymy sobie jakiś scaler, to grafika będzie troszkę lepiej wyglądać :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 13:11, ManweKallahan napisał:

Ale co jest do odświeżenia w W3, bo o nim też jest mowa? :P

Zgolić Arthasa na łyso, zgodnie z aktualną modą wśród bohaterów gier. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 17:10, czopor napisał:

Już to widzę. Dadzą grę w hd i krzykną sobie 180 pln...


Tak jak to zrobili z BlackThrone. Gre dostosowali do działania na współczesnym sprzecie i krzyknęli za grę równe 0 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. pierwszy Warcraft... o były czasy.
Ale faktycznie, gdyby podrasowali pierwsze Diablo też bym się nie pogniewał. Choć akurat w ten tytuł można grać bez problemu i teraz. Ostatni raz przeszedłem jedynkę Diablo w zeszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować