Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam otwiera zapisy na beta-testy streamowania gier

7 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Jeśli macie dwa komputery, a jeden z nich, wyjątkowo się kurzy, bo go dawno porzuciliście, kiedy sami całujecie w obudowę swój mocniejszy komputer do gier przed zaśnięciem, to dobre wieści. Oba sprzęty być może wkrótce przydadzą się do tego, by przenieść swoją zabawę przed ekran telewizora.

Przeczytaj cały tekst "Steam otwiera zapisy na beta-testy streamowania gier" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co z opóźnieniami? Mam laptopa, na którym gram i czasami go podłączałem do kina domowego żeby na TV obejrzeć film lub pograć, ale przy takim bezpośrednim połączeniu przez HDMI telewizor wyświetla obraz z opóźnieniem, tak na oko to gdzieś 500ms, że praktycznie nie da się grać. Nawet trudno sterować myszką. Nie wiem czy to jest normą, ale jak lapek jest podłączony do monitora po HDMI to opóźnienia nie mam w obrazie, a jak podłączę PS3 pod kino domowe tym samym złączem HDMI co lapka to też nie ma opóźnień. A tutaj to ma być streamowane przez jeszcze więcej punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co z opóźnieniami? Mam laptopa, na którym gram i czasami go podłączałem do kina domowego
> żeby na TV obejrzeć film lub pograć, ale przy takim bezpośrednim połączeniu przez HDMI
> telewizor wyświetla obraz z opóźnieniem, tak na oko to gdzieś 500ms, że praktycznie nie
> da się grać. Nawet trudno sterować myszką. Nie wiem czy to jest normą, ale jak lapek
> jest podłączony do monitora po HDMI to opóźnienia nie mam w obrazie, a jak podłączę PS3
> pod kino domowe tym samym złączem HDMI co lapka to też nie ma opóźnień. A tutaj to ma
> być streamowane przez jeszcze więcej punktów.
Bo Twoj telewizor to kocek. Zainwestuj w plazme. Plazma ma opoznienia rzedu 0.01ms,
telewizor LCD rzedu 30+ms, a monitory schodza czasem do 2ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bo Twoj telewizor to kocek. Zainwestuj w plazme. Plazma ma opoznienia rzedu 0.01ms,
> telewizor LCD rzedu 30+ms, a monitory schodza czasem do 2ms
Ale sęk w tym, że opóźnienie obrazu jest tylko jak podłączę kompa. Przy PS3, dekoderze, odtwarzaczy DVD i BD praktycznie nie ma, a przynajmniej są takie małe, że niezauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować