Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DayZ potrzebuje optymalizacji

13 postów w tym temacie

Wymieniłem 560 Ti na 770 i co? ZEROWY PRZYROST FPS W DAYZ(tym Armowym ofc). Nawet chyba jest gorzej niż na 560 Ti. Ta gra jest zoptymalizowana tylko pod stare układy, a na nowych muli. To jest jakaś porażka ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem 560 Ti na 770 i co? ZEROWY PRZYROST FPS W DAYZ(tym Armowym ofc). Nawet chyba
> jest gorzej niż na 560 Ti. Ta gra jest zoptymalizowana tylko pod stare układy, a na nowych
> muli. To jest jakaś porażka ;c
Procesor Cię blokuje, nie karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 FPS serwera a nie klienta. Podobny news jest na rockpapershotgun gdzie też nikt nie pokusił się o rozwinięcie tematu. Ciekawych odsyłam na reddit.com/user/rocket2guns . Profil Rocketa na reddicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem 560 Ti na 770 i co? ZEROWY PRZYROST FPS W DAYZ(tym Armowym ofc). Nawet chyba
> jest gorzej niż na 560 Ti. Ta gra jest zoptymalizowana tylko pod stare układy, a na nowych
> muli. To jest jakaś porażka ;c

Do dobrej wydajności w Armie potrzebny jest dobry CPU. Nawet Titan w SLI nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem napalony na DayZ, czekałem miesiącami. Kilka dni temu kupiłem Project Zomboid i już nie czekam.
Szczerze mówiąc to już mi nawet zwisa, czy ta przekładana co chwilę gra się kiedykolwiek ukaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem 560 Ti na 770 i co? ZEROWY PRZYROST FPS W DAYZ(tym Armowym ofc). Nawet chyba
> jest gorzej niż na 560 Ti. Ta gra jest zoptymalizowana tylko pod stare układy, a na nowych
> muli. To jest jakaś porażka ;c

DayZ SA nie będzie na Armie 2 tylko na Tako On Helicopter czyli zmodyfikowanym, silniku Army 3, a tu jest lepiej z optymalizacją... a i nie wierze że jest mniej FPSów na 770 niż na 560 Ti musiałeś coś w opcjach pozmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem 560 Ti na 770 i co? ZEROWY PRZYROST FPS W DAYZ(tym Armowym ofc). Nawet chyba
> jest gorzej niż na 560 Ti. Ta gra jest zoptymalizowana tylko pod stare układy, a na nowych
> muli. To jest jakaś porażka ;c
No to ciekawe ja wymieniłem z 560ti na 760 OC i jakoś naprawdę odczułem wzrost FPS, poza tym arma/dayz sporo ciągnie textur z dysku więc trzeba też mieć dobry i wydajny dysk twardy. Wiem, że może to głupie ale taka jest prawda, arma wymaga szybkiego wydajnego dysku bardziej od grafy czy proca czasami nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wymieniłem 560 Ti na 770 i co? ZEROWY PRZYROST FPS W DAYZ(tym Armowym ofc). Nawet chyba
> jest gorzej niż na 560 Ti. Ta gra jest zoptymalizowana tylko pod stare układy, a na nowych
> muli. To jest jakaś porażka ;c
No to ciekawe ja wymieniłem z 560ti na 760 OC i jakoś naprawdę odczułem wzrost FPS, poza tym arma/dayz sporo ciągnie textur z dysku więc trzeba też mieć dobry i wydajny dysk twardy. Wiem, że może to głupie ale taka jest prawda, arma wymaga szybkiego wydajnego dysku bardziej od grafy czy proca czasami nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wymieniłem 560 Ti na 770 i co? ZEROWY PRZYROST FPS W DAYZ(tym Armowym ofc). Nawet
> chyba
> > jest gorzej niż na 560 Ti. Ta gra jest zoptymalizowana tylko pod stare układy, a
> na nowych
> > muli. To jest jakaś porażka ;c
>
> DayZ SA nie będzie na Armie 2 tylko na Tako On Helicopter czyli zmodyfikowanym, silniku
> Army 3, a tu jest lepiej z optymalizacją... a i nie wierze że jest mniej FPSów na 770
> niż na 560 Ti musiałeś coś w opcjach pozmieniać.
Popieram, dokonałem praktycznie identycznej zmiany 560 TI na 760 OC i wzrost był naprawdę zauważalny, poza tym arma jednak sporo ciągnie z samego dysku. Wiem, wiem zaraz ludzie mogą mnie zmasakrować, ale prawda jest taka, że do army potrzebujemy też wydajnego dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować