Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Motorsport 5 odwiedza fabrykę McLarena

6 postów w tym temacie

Świetny trailer no i ciekawie opowiadają, z pasją. Poza tym świetna fabryka, wygląda fantastycznie, goście robią tam porządną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forza 5 po prostu przesunie poprzeczkę w każdym praktycznie aspekcie. To tego dojdzie gigantyczne community, praca nad ustawieniami co do milimetrów i niutonów :). Dali bolid Indy, bolid F1 Lotusa - to daje naprawdę ogromną dodatkową dawkę zabawy. Ja już widzę ligi, gdzie pojedynek na optymalne ustawienia pod dane tory mocno rozgorzeje :). Na PC dla możliwości jakie daje Forza trzeba by kupić parę gier, tu jest wszystko jest w jednym i to z pełnymi licencjami, w przepięknej grafice :). Aż szkoda że trzeba czekać co najmniej do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Forza 5 po prostu przesunie poprzeczkę w każdym praktycznie aspekcie. To tego dojdzie
> gigantyczne community, praca nad ustawieniami co do milimetrów i niutonów :). Dali bolid
> Indy, bolid F1 Lotusa - to daje naprawdę ogromną dodatkową dawkę zabawy. Ja już widzę
> ligi, gdzie pojedynek na optymalne ustawienia pod dane tory mocno rozgorzeje :). Na PC
> dla możliwości jakie daje Forza trzeba by kupić parę gier, tu jest wszystko jest w jednym
> i to z pełnymi licencjami, w przepięknej grafice :). Aż szkoda że trzeba czekać co najmniej
> do wiosny.
Czemu do wiosny?
Mozna zamawiac juz dzisiaj tylko ze z zagranicy.
Pozdrawiam ja 22 listopada wkladam do czytnika forze5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować