Zaloguj się, aby obserwować  
Snaar

Możliwość wyboru polskiej wersji językowej w grach z Wysp na PS3

7 postów w tym temacie

Tak jak w temacie: jestem obecnie w Wielkiej Brytanii i kupiłem sobie PS3. Chciałem pograć w gry w polskiej wersji językowej. Czy jeżeli gra w Polsce została wydana w polskiej wersji językowej, to czy będę mógł pobrać jakieś spolszczenie do tytułu aby również móc cieszyć się ojczystym językiem w grach?

Interesują mnie przede wszystkim takie tytuły jak: ACIV, GTA5, The Last of Us, Bioshock: Infinite. Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, jeśli kupiłeś grę na Wyspach i nie wspiera ona języka polskiego, nie będziesz miał możliwości zagrać po polsku niezależnie od tego, czy została ona wydana w wersji PL w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 09:02, Snaar napisał:

A jak sprawdzić czy taka gra wspiera język polski?

Może pisać na pudle, można też użyć googla i sprawdzić. Najprościej będzie chyba skorzystać z PSN''u - osobiście mam XBOX''a więc nie wiem jak to u Sony wygląda, ale tam powinny być informacje o wspieranych językach.
Możesz też kupić gry w Polsce - ultima chyba wysyła za granicę. Inne sklepy pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 18:51, Snaar napisał:

Interesują mnie przede wszystkim takie tytuły jak: ACIV, GTA5, The Last of Us, Bioshock:
Infinite. Bardzo proszę o odpowiedź :)

Z powyższych to mogę potwierdzić, że GTA V i TLoU posiadają świetne spolszczenia. Nie posiada go natomiast brytyjskie wydanie Heavy Rain, którego tutaj nie wymieniłeś, ale jest pozycją obowiązkową dla każdego posiadacza PS3.
Nie grałem w AC:BF, ale prawie każda nowa gra Ubisoftu również jest spolszczona, także w przypadku brytyjskiego wydania.
Różnie może być z Bioshockiem Infinite, bo odpowiedzialna za polską wersję Cenega lubi utrudniać życie graczom. Osobiście grałem w wersję PC, którą nabyłem w UK. Spolszczenie było dostępne pomimo zapewnień, że jedynie egzemplarze zakupione na terenie Polski będą je posiadać.

A na przyszłość polecam ten wątek. Tam prędzej Ci ktoś odpowie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1297&u=10540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 18:51, Snaar napisał:

Tak jak w temacie: jestem obecnie w Wielkiej Brytanii i kupiłem sobie PS3. Chciałem pograć
w gry w polskiej wersji językowej. Czy jeżeli gra w Polsce została wydana w polskiej
wersji językowej, to czy będę mógł pobrać jakieś spolszczenie do tytułu aby również móc
cieszyć się ojczystym językiem w grach?

Interesują mnie przede wszystkim takie tytuły jak: ACIV, GTA5, The Last of Us, Bioshock:
Infinite. Bardzo proszę o odpowiedź :)

W przypadku tytułów wydanych przez Sony, zdecydowana większość zawiera przynajmniej polskie napisy i/lub polskie głosy (czyli wszystkie gry zaliczające się do programu Sony "Lokalizacja 2.0"). Ot, taki Killzone 3, niezależnie w której części Europy kupiony, zawsze będzie miał polską wersję językową.

Co do reszty, jak napisali koledzy (niby ich nie znam, ale jakby co, to moi koledzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Last of Us posiada polską wersję. Co za gra *_*
AC:BF daje możliwość wyboru niestety tylko i wyłącznie pomiędzy wersją angielską i arabską (sic!). Ale że grę otrzymałem w bonusie, przy zakupie konsoli, nie będzie smutku przy sprzedaży tego tytułu. Jakoś tak wolałbym zagrać w Assasyny od początku, a nie od 4 części. Jakoś tak chciałbym poznać intrygę od początku :)
Za to nurtuje mnie BioShock... Chyba nie ma polskiej wersji na konsole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować