Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Order: 1886 bez kółka wyboru broni

11 postów w tym temacie

Głupie. Głupie. Głupie.

Dokładnie taki typ ''realizmu'' w grach mnie denerwuje, to tylko ogranicza gracza i w niczym nie wzbogaca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak dopoki ktos w to nie zagra nie wiadomo, czy to dobrze czy zle ^^ Jesli gra nastawiona jest na sieczke i nic wiecej to jednak wolalbym koleczko ze wszystkimi giwerami do wyboru, dla wiekszego komfortu chociazby. W innych okolicznosciach jest mi wszystko jedno (o ile sa jakies zagadki, elementy zrecznosciowe etc.);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kółeczek nie było i ludzie grali i gry były wychwalane, a teraz wygodnisie, marzą o kółeczku w każdej jednej grze... No ludzie, ogarnijcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziczyzna zawsze spoko. Ale naprawdę kólko czy nie to nie jest jakieś wielkie udogodnienie. I tak wiekszośc broni mam pod cyferkami. A kólko to taki dodatek. Przypomnij sobie czy w pierwszych Codach czy MoH''ah bylo kółeczko i czy fajnie się w nei grało ludziom czy narzekali na brak kółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 21:19, QST07 napisał:

I tak wiekszośc broni mam pod cyferkami.

Od kiedy to na padzie są cyferki? Przypominam, że mowa o The Order 1886, grze ekskluzywnej dla PS4 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja w to bede gral, no wiesz, na padzie ^^ Nie mam tam cyferek i jesli gra bedzie zmuszala do czestszego mieszania pukawkami to ustawianie tego w ekwipunku nie bedzie wygodne. Nawet w TLoU mozna stuningowac pas, zeby miescil dodatkowa bron i natychmiast czuje sie wiekszy komfort z gry (klasyczny swap troche trwa, w czasie zadymy to wrecz irytujace), walic ten ich realizm ^^
No ale jesli gra bedzie oferowala zroznicowany gameplay (tzn. nie tylko chaotyczne naparzawki), to moge tak grac, co mi tam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować