Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Middle-earth: Shadow of Mordor

128 postów w tym temacie

Parę słów o tym, jak twórcy widzą ten tytuł: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/11/18/freedom-in-mordor-middle-earth-39-s-next-level-sandbox.aspx

Zapowiada się bardzo ciekawie i bardzo ambitnie. Wprawdzie mam pewne wątpliwości co do wprowadzania aż tak daleko posuniętych zmian w uniwersum tolkienowskim (Strażnikoupiór?) i boję się, że historia z gry może po prostu do niego nie pasować, ale z drugiej strony, w LotRO mieliśmy do czynienia z magią i posługującymi się nią Lore-Masterem i Rune-Keeperem, i jakoś to przeszło, więc może i tu nie będzie źle. Nie liczę też na swobodę rodem z Just Cause 2, ale jeśli będzie chociaż podobnie do AC II, to już będzie nieźle.

Teraz tylko czekać na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2014 o 20:45, Ecko09 napisał:

Zrzyna z AC troche, ale wygląda świetnie.

Trochę? Przecież ta wspinaczka z okolic 1:00 wygląda identycznie jak w Assassinie. Na razie dotarłem do tej części filmiku i już jest lekkie wtf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej byłem nastawiony z życzliwą ostrożnością, teraz nie mogę się doczekać kolejnych filmików. Coś mi mówi, że chyba znalazłem tytuł, który jest w stanie mnie przekonać do kupna PS4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajecznie wygląda ale strasznie podobna do Batmanów i AC. Nie mają jakiś papierów na to? Możliwe jest, że taki plagiat przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby mi nkt nie powiedział, że to odrębna gra, stwierdziłbym, że to mod do AC.

A w zasadzie czy to trzyma klimat władcy? Odnoszę wrażenie, że niezbyt. Ale w ramach dość swobodnej interpretacji to przejdzie, jeśli będzie faktycznie grywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko dla mnie to tak biednie wygląda? :D Nie mówię tylko o tym filmiku, ale o ogólnym wrażeniu z pokazów itd. Graficznie nie powala, ta cała kontrola umysłów przypomina mi trochę Overlorda (wiem, tam nie było kontroli, chodzi o sam fakt posiadania minionów). Niech mi ktoś powie, że po prostu jestem niedoinformowany i ta gra ma potencjał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jak dla mnie z każdym nowym filmikiem twórcy coraz bardziej mnie do niej zniechęcają.. Dziwne zjawisko ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No właśnie mnie też. Nie żebym od początku miał jakies duże nadzieje, ale jednak. Kiepski pomysł moim zdaniem mieli na tę grę. :P Ech, marzy mi się Total war na licencji LOTRa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szepnę "Third Age" ale zapewne grałeś i to nie było spełnieniem Twoich marzeń(mnie usatysfakcjonował). Miejmy nadzieję, że CA ogłosi za te kilka*naście* dni co będzie następnym TW(a liczę na Medka 3:>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 00:33, Rick napisał:

Graficznie nie powala


To jest dla mnie akurat najmniej istotny argument, w tej chwili dobijam do 1000 godzin w Terrarii, która również grafiką nie powala, ale miód wycieka z ekranu i zalewa klawiaturę ;)

Dnia 16.09.2014 o 00:33, Rick napisał:

ta cała kontrola umysłów przypomina mi trochę Overlorda


Ejże, jak zaczniemy porównywać, które elementy jakie gry przypominają, to wyjdzie na to, że tak naprawdę od X lat gramy w kilka gier: Wolfensteina, Lotusa, Sensible Soccer, Elite i Ultimę.

Dnia 16.09.2014 o 00:33, Rick napisał:

Niech mi ktoś powie, że po prostu jestem niedoinformowany i ta gra ma potencjał. :D


Myślę, że to kwestia nastawienia i oczekiwań, a nie niedoinformowania ;) Ja nie oczekuję, że gra będzie wybitna fabularnie, jedyna i niepowtarzalna w swoim rodzaju. Oczekuję natomiast, że zaoferuje mi parę godzin przyjemnej rozrywki w świecie, który uwielbiam. Poza tym trzeba brać pod uwagę fakt, że to raczej nie jest "ambitna" produkcja w stylu Heavy Rain czy innych, ale po prostu taki trochę ambitniejszy slasherek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 09:12, Ring5 napisał:

/.../


No właśnie mi nie zalezy na grafice, jeśli fabularnie jest ok. Np. do Baldur''s Gate''a cały czas wracam :P A tu mi sie wydaje, że nie będzie ani tego, ani tego. :P

@Accid Grałem, przeszedłem, nie uważam tego za stracony czas. Niektóre aspekty nawet mi się bardzo podobały (jak to, że nasza drużyna idzie równolegle z drużyną pierścienia). Ale co to ma do wspomnianej przeze mnie LOTR: TW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2014 o 10:16, Rick napisał:

No właśnie mi nie zalezy na grafice, jeśli fabularnie jest ok. Np. do Baldur''s Gate''a
cały czas wracam :P A tu mi sie wydaje, że nie będzie ani tego, ani tego. :P


I znowu - zależy, co gra oferuje. Dla mnie liczy się miodność, a ta nie zawsze jest tożsama z trzymającą w napięciu fabułą. Obecnie nastawiam się na to, że SoM będzie hybrydą Assassin''s Creed i Castlevania: LoS. Fabularnie... biorąc pod uwagę fakt, że gramy jako Ranger-upiór, nie spodziewam się czegoś szczególnego. Powiem więcej - podejrzewam, że wiele osób uzna ten tytuł za świętokradztwo i bezczeszczenie uniwersum tolkienowskiego. Ale jeśli tylko będzie możliwość pomachania mieczem, ścięcia łbów paru orkom czy walki z Nazgulami (nie zdziwię się, jeśli okaże się, że jeden z nich będzie bossem), czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Wiesz, mi to też jakoś szczególnie nie przeszkadza. Pamiętasz Powrót Króla na filmowej licencji? Ot, prosta jak budowa cepa napierdzielanka. A mimo tego fajnie jest czasem do tego wrócić. Sam pewnie w Shadow of Mordor kiedyś zagram, ale na pewno nie w dniu premiery. ;) Po kilku latach, jak cena zejdzie. Sporo. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować