Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Human Revolution Director`s Cut - recenzja

44 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2013 o 10:50, Galnospoke napisał:

A takie teksty to mozesz sobie rzucac swoim kolegom z podworka, bo ja zwyczajnie z cos
takiego takim gowniarzom jak ty z punktu sprzedaje plaskacza. Wiec moj ty "bohaterze"
internetowy, ciesz sie, ze dzieli nas kabel, zreszta w innej sytuacji jak znam takich
gierojow byloby tylko "dziekuje i przepraszam pana".


Dergad -1 za brak szacunku do innego użytkownika oraz za groźby. To, że gra Tobie nie działa nie znaczy, że masz prawo się wyżywać na innym użytkowniku forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ocena 9 to stanowczo za dużo, zwłaszcza, że głównej ocenie podlega zawartość dodatkowa patcha lub ewentualne zmiany. W mojej ocenie sam patch powinien dostać najwyżej 4, jako, że jest dużo poniżej oczekiwań i w zasadzie niewiele wnosi, ba nawet psuje niektóre elementy jak: grafika, (nie jest ona co prawda najważniejsza, ale nie powinno to mieć miejsca), brak wersji polskiej, gorsza optymalizacja gry (przynajmniej na moim komputerze) i zbyt duża cena jak na zawartość, którą oferuje w stosunku do tego było już wcześniej dostępne. Brak jest również poprawy niektórych elementów, np. gra dalej nie informuje kiedy traci się premię "ghost", w rezultacie mimo wrażenia ukończenia misji po cichu można się ździwić. Zmiana w walk z bossami jest w zasadzie czysto kosmetyczna. Przykłady można by mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 21:28, Obi-Wan napisał:

mam kupić Deus EX Human Revolution Złotą Edycję z 3 DLC
czy poczekać na tą Director''s Cut? Zaznaczam że zależy mi raczej na napisach, ale jak
do tej drugiej kiedyś napisy wyjdą to się zastrzele;]


Zalezy jak duzo chcesz wydac, bo pudelko w PL Zlotej edycji widze, ze jest za ~60?, a np teraz jest promocja na gmg gdzie kod steam gra+3dlc kosztuje ze ~26zl(napisy polskie sa, bo nie ma regionalizacji), a poniewaz jest to kod do starej wersji, to chyba tez bedziesz mial upust na nowa wersje (no chyba, ze juz wiadomo, ze ze aktywacja kodu z starego wydania po premierze DC nie daje upustu), no chyba, ze kupisz tylko DC i bedziesz recznie odblokowywal napisy w DC.

Pytanie do posiadaczy DC "dokument o kulisach produkcji Deus Ex: Human Revolution - Director''s Cut." to film ktory byl dolaczony do Augmented Edition ?
Zreszta czy wydanie DC zawiera jakiekolwiek dodatki z AE(ktore sa pobierane z innego menu w steamie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 23:45, Hayeck napisał:


Na razie masz angielską... Chociaż nigdy nie wiadomo co się wydawcy ubzdura...


Z forum Steama:
Napisałem jakiś czas temu i właśnie dostałem odpowiedź:
"Ta edycja gry (DLC) nie jest dostępna w języku polskim, nie planujemy wydania spolszczenia do niej."
Nie wiem o co chodziło im tym DLC ale jak widać trzeba będzie samemu zrobić sobie spolszczenie.

Jak więc widać wydawca ma nas gdzieś. I nie chodzi tu o steama tylko tego, kto sprowadził to do Polski, czyli Cenega. Skoro i tak mam podwójne osiągnięcia to chyba wpierw wymaksuję podstawkę z dlc, a później jak mi się znudzi granie w inne tytułu, lub nadal będzie mi się chciało sięgnę po tę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować