Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Deus Ex: Human Revolution Director`s Cut - recenzja

44 postów w tym temacie

Paweł Pochowski

Adam Jensen powraca. Raz jeszcze tropi zbirów odpowiedzialnych za atak na Sarif Industries, a następnie podąża kolejnymi tropami trafiając na światowy spisek. Tym razem czeka na niego pełniejsza historia niż ostatnio oraz przemodelowane walki z bossami. Brzmi nieźle?

Przeczytaj cały tekst "Deus Ex: Human Revolution Director's Cut - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie-e, mój ukochany złoty filter! (Naprawdę go lubiłem) :c

A tak na poważnie, gra cud, co tu wiele mówić, mało takich perełek ostatnio, które dużo obiecują i dotrzymują słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu świetnie. Kupiłem podstawkę i nie miałem czasu przejść, bo wciąż ogrywam inne wcześniej zakupione gry. Nie wahałem się kupić w takim razie tej wersji bo miałem zniżkę 80% za to, że miałem wersję kompletną i to ek. Po uruchomieniu zdziwiłem się, że mam 2 komplety tych samych osiągnięć, a teraz dzięki recenzji dowiaduję się, że kupiłem wersję ang... Po prostu cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka ale i rzeczowa recenzja. Bardzo przyjemne szybkie czytanie.

Gra kapitalna, na pewno nabędę tą wersję przede wszystkim dla tych wszystkich dodatkowych smaczków które czekają na odkrycie.

Zimowa wyprzedaż na Steamie niech nadejdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się na ten bajer nie łapię po prostu. Niby wszystko pięknie, ale wykonanie daje wiele do życzenia.
Nie ma polskich napisów. Dostajemy kolejną grę do biblioteki, a winno to być wydane jako DLC, które ulepsza grę. Złoty filtr graficzny z czego słynęła ta gra, jak gdyby gdzieś zniknął. Nie podoba mi się to, jak stara się zarobić dwa razy na tej samej grze z drobnymi usprawnieniami. Gdybym nie miał tej gry, pewno bym sobie kupił (za jakiś czas gdy stanieje, bo nie jest warta pełnej ceny jaką sobie liczą). Na chwilę obecną, jestem zniesmaczony i mówię jedynie NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem podstawkę ze wszystkimi dlc więc director''s cut kosztowało mnie na steam jedynie 4€. Przez brak złotego filtra ta wersja nie miała dla mnie już takiego samego klimatu więc "przywróciłem" go poprzez panel nVidia :) Jensen to postać bardzo charakterystyczna więc za jakiś spin-off wcale bym się nie obraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 20:44, Kajmal napisał:

Można wiedzieć co to w ogóle jest złoty filtr, bo tak ciężko mi to sobie wyobrazić! :)

Obejrzyj galerie i zobacz jakie kolory ma świat w tej grze:
http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=4091&i=1
http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=3171&i=1

Co do recenzji, to jestem zawiedziony, że nie da się w ogóle ominąć walk z bossami przejść gry bez zabijania kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 20:51, Zar0 napisał:

Nie ma polskich napisów. Dostajemy kolejną grę do biblioteki, a winno to być wydane jako
DLC, które ulepsza grę. Złoty filtr graficzny z czego słynęła ta gra, jak gdyby gdzieś
zniknął. Nie podoba mi się to, jak stara się zarobić dwa razy na tej samej grze z drobnymi
usprawnieniami. Gdybym nie miał tej gry, pewno bym sobie kupił (za jakiś czas gdy stanieje,
bo nie jest warta pełnej ceny jaką sobie liczą). Na chwilę obecną, jestem zniesmaczony
i mówię jedynie NIE.

Ale ty nie płacisz pełnej ceny, mając grę plus The Missing Link płacisz jakieś 4 euro za upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem, poradźcie...mam kupić Deus EX Human Revolution Złotą Edycję z 3 DLC czy poczekać na tą Director''s Cut? Zaznaczam że zależy mi raczej na napisach, ale jak do tej drugiej kiedyś napisy wyjdą to się zastrzele;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 20:34, Ecko09 napisał:

Co to za nowa misja z DLC? Nie mam na myśli The Missing Link.

Misja Rescue Tong - nie było jej w podstawce. Dodawali do Limited Edition bodajże, albo preorderów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2013 o 21:44, Henrar napisał:

Misja Rescue Tong - nie było jej w podstawce. Dodawali do Limited Edition bodajże, albo
preorderów.

Była też dodawana do DLC w którym dostajemy granatnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować