Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Killzone: Shadow Fall

9 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Budynki wybuchają, wyjątkowo czyści więźniowie chodzą smutni, a niezwykle dramatyczna muzyka przygrywa w tle. Killzone: Shadow Fall nadchodzi w całej swojej next-genowej okazałości, a premierowy trailer jest tutaj po to, byśmy o tym nie zapomnieli.

Przeczytaj cały tekst "Premierowy zwiastun Killzone: Shadow Fall" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry Killzone? raczej nie bo wyraźnie czuć zmiane klimatu ale zobaczymy po pierwszych recenzjach...
Za to graficznie pokazuje pazur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone robi maly wielki krok w dobrym kierunku i chwala za to. Nareszcie ma szanse stac sie pelnowartosciowa gra, w jaka powoli zaczynalem watpic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Stary dobry Killzone? raczej nie bo wyraźnie czuć zmiane klimatu

Dla mnie właśnie powrót do dawnego dobrego klimatu "jedynki" z PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2013 o 23:48, Karfein napisał:

Dla mnie właśnie powrót do dawnego dobrego klimatu "jedynki" z PS2.

Możliwe, nie będę kłamał że pierwsza część była dla mnie jakaś wyjątkowa bo dalej numer 1 w serii to K2 ale o gustach się nie dyskutuje:)
Tak czy inaczej pierwsze recenzje już są i...75% (gamerankings) więc jest dobrze ale zachwytów nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2013 o 18:36, Longer napisał:

> Dla mnie właśnie powrót do dawnego dobrego klimatu "jedynki" z PS2.
>
Możliwe, nie będę kłamał że pierwsza część była dla mnie jakaś wyjątkowa bo dalej numer
1 w serii to K2 ale o gustach się nie dyskutuje:)
Tak czy inaczej pierwsze recenzje już są i...75% (gamerankings) więc jest dobrze ale
zachwytów nie ma :)


To zabawne, bo mnie K2 wynudził za wszystkie czasy przez słabą walkę wręcz, miałką żołnierską historyjkę oraz jednostajne lokacje. No ale fakt, widocznie pozostałe trafiły w mój gust bardziej i tyle, bo słyszałem od wielu, że "dwójka" najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować