Zaloguj się, aby obserwować  
Gryczka

Worms forts : oblężenie

44 postów w tym temacie

a napisałbyś coś od siebie... ale żeby nie było offtopu napiszę trochę o grze... Bardzo spodobał mi się system stawiania budynków, było to doskonałe urozmaicenie rozgrywki. Grafika ta sama co w Worms3D, interfejs również. Ogólnie gra jest fajna i wraz z kuzynem spędziliśmy dośc dużo nocek nawalając się nawzajem robalami... :D Latający biskup rulez xD

...:::== Ocena 5/6 ==:::...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy w najnowszych wormsach (ogólnie chodzi mi o wormsy w środowisku 3D) da się niszczyć ziemię? Np. wysadzać dynamitem, robić podkopy itp... w starych wormsach to był jeden z głónych atutów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 22:07, heroes3Fan napisał:

Mam pytanko, czy w najnowszych wormsach (ogólnie chodzi mi o wormsy w środowisku 3D) da się
niszczyć ziemię? Np. wysadzać dynamitem, robić podkopy itp... w starych wormsach to był jeden
z głónych atutów gry.

Oczywiście ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 22:07, heroes3Fan napisał:

Mam pytanko, czy w najnowszych wormsach (ogólnie chodzi mi o wormsy w środowisku 3D) da się
niszczyć ziemię? Np. wysadzać dynamitem, robić podkopy itp... w starych wormsach to był jeden
z głónych atutów gry.


podkopy tylko młotem pneumatycznym - palnika brak :/

Mi się nie podobają nowe Wormsy w 3D... World Party było najlepsze. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2006 o 22:36, Adham napisał:

> Mam pytanko, czy w najnowszych wormsach (ogólnie chodzi mi o wormsy w środowisku 3D) da
się
> niszczyć ziemię? Np. wysadzać dynamitem, robić podkopy itp... w starych wormsach to był
jeden
> z głónych atutów gry.

podkopy tylko młotem pneumatycznym - palnika brak :/

Mi się nie podobają nowe Wormsy w 3D... World Party było najlepsze. Kropka.

no i oczywiście niszczenie planszy za pomocą broni... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 16:04, PAPISHON napisał:

No to po jakiego się pytasz czy gra chodzi z płtyą czy nie, tak trudno było sprawdzić u sibie
w domu ? o_0

I co ?? Dziala mi bez tzw. "CD"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem grę na premiere, i gra działa wyłącznie z płytką. Może wersja eSxtra klasykwoa działa bez płyty, nie wiem i nie chce się przekonywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem miłośnikiem Wormsów i z całej serii brakuje mi tylko Forts... tzn. brakowało, bo wybrałem sobie tą grę jako nagrodę w konkursie... (miałem do wyboru gry extra klasyki next- wybrałem Wormsy i Neverwinter Nights). I tu pytanie dla tych co już w to grali, warto było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No za bardzo co innego nie miałem do wyboru... w większość tych gier już grałem... no to może młodsza siostra będzie mieć pożytek z Fortsów... ona nie jest wymagająca :P W takim razie pozostaje mi tylko satysfakcja z tego że mam wszystkie części, w każdym razie pieniędzy nie wydałem przynajmniej :/ zresztą, sam zobaczę jak zagram ;) ale dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem serii Wroms i powiem Ci że Forts złe nie jest, grę przeszłem na 100%. Gdy bym miał oceniać Worms Forts Oble\ężenie dał bym 4/5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować