Zaloguj się, aby obserwować  
Gryczka

Worms forts : oblężenie

44 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2006 o 11:20, Gryczka napisał:

Wszystko co checie wiedzieć o grze popularnego TEAM 17

Napisz coś od siebie. Myślisz że inny będą ci infa podawać jak ty sam se bimbasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:43, kris2005a napisał:

> Wszystko co checie wiedzieć o grze popularnego TEAM 17
Napisz coś od siebie. Myślisz że inny będą ci infa podawać jak ty sam se bimbasz?

Ale zauważyłeś, że odpowiadasz na posta sprzed prawie 3 miesięcy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:45, walgierz napisał:

> > Wszystko co checie wiedzieć o grze popularnego TEAM 17
> Napisz coś od siebie. Myślisz że inny będą ci infa podawać jak ty sam se bimbasz?
Ale zauważyłeś, że odpowiadasz na posta sprzed prawie 3 miesięcy?...

no nie zauważyłem . sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 22:21, Cieniek napisał:

No za bardzo co innego nie miałem do wyboru... w większość tych gier już grałem... no to może
młodsza siostra będzie mieć pożytek z Fortsów... ona nie jest wymagająca :P W takim razie pozostaje
mi tylko satysfakcja z tego że mam wszystkie części, w każdym razie pieniędzy nie wydałem przynajmniej
:/ zresztą, sam zobaczę jak zagram ;) ale dzięki za odpowiedź :)


nie ma za co ale jeśli chcecz mieć je wszystkie to nikt ci nie broni forts jest tylko najgorszą częścio super sagi więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z trzecią misją w grze, trzeba zdobyć 5 gwiazdek żeby ustawić cud, a ostatnia gwiazdka to gwiazda fortecy żółtych jak ją rozwale żeby wybudować swój budynek to pisze "porarzka"! jakby moglibyście mi tu napisać dokładnu opis albo coś co pomorze mi rozwiązać ten problem to bardzo bym dziękował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają Worms Forts...
Tylko u mnie teren się nierozwala ;(
Może znacie jakiś sposób aby dało się go niszczyć?
PS.Niechcę zakładać nowego tematu dlatego tutaj się spytam.
Jaka grę mi polecacie za 20 zł na gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:50, Mat.W napisał:

Worms:Forst Oblężenie to najgłupsza gra z serii Worms

Przestań, Worms Forts: Oblężenie to najlepsza gra z z serii Robaczków ;)
Dlaczego tak sądzisz, bo nie udało Ci się przejść którejś z misji?
Bardzo podoba mi się budowanie, grafika... Jak za tę cenę to jestem mile zaskoczony i zadowolony na tyle, aby tą grę ocenić na 5+!
POLECAM!

Malgolf, obawiam się, że nigdzie nie pobierzesz map do Worms Forts: Oblężenie.

przemus900, yyy... Zamurowało mnie gdy zobaczyłem Twoje pytanie... Wiesz co? Wysilę mózg, zaprę się i nadludzką siłą woli powiem Tobie gdzie można dostać tę grę! TUTAJ!!! - [url] http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=8QPg5[/url] AAA! Jak uwolnić się od bezmózgich?! AAA!!! (Emocje)
Czasem sobie myślę i zastanawiam się dlaczego ludzie robią z siebie głupków!.. WRR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przemus900 --> nie wiem, czy uświadczysz tę gre w sklepach.. ale po co jej tam szukać? tak jak pisał mój poprzednik - gra jest do kupienia w sklepie gram.pl... więc jaki problem?:)

Mat.W --> hmm.. no tak, za to jest najmądrzejsza wypowiedź w tym temacie... suuuuper!


osobiście wysoko cenię tę część wormów.. twórcy po wielu latach odważyli się coś zmienić! cos poza grafiką - ta ewoluuje samoistnie i nieodwołalnie.. 3D to niestety konieczny cud w dniu dzisiejszym:/
mimo to dobrze wykorzystano zalety grafiki 3D w tej grze.. oczywiście najważniejszą różnicą jest stawianie wspomnianych budynków.. IMO świetny pomysł! gra nabrała cech bardziej taktycznych - by mieć dostęp do lepszych broni, trzeba mieć lepszy budynek.. przeciwnika też można mordować na dwa sposoby - niszcząc mu budowle lub zabijając robaczki.. misje wreszcie są do przejścia (w przeciwieństwie do niektórych w poprzednich częściach).. jest ich nieco za mało - to jedyny minus.
Bardzo dobrze zrobione są "epoki".. inne budynki, stroje.. i ścieżka dźwiękowa - świetna!
Ogólnie ta gra musiała powstać - wreszcie coś nowego w wormach.. szkoda, że twardogłowi zniechęcili twórców do dalszych eksperymentów.. cos jak z Heroes IV :( bo rozgrywka tylko zyskała na zmianach.. polecam wszystkim! naprawdę warto (tym bardziej przy tej cenie)

heroes3Fan --> co do niszczenie podłoża.. nie można go niszczyć trwale, ale po większym wybuchu pozostaje spalona ziemia na jakiś czas (nie można tam wznosić budynków).. nie umniejsza to IMO radości z rozgrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za tę cenę to jestem mile zaskoczony i zadowolony

Dnia 23.01.2007 o 23:41, RadekBogucki napisał:

na tyle, aby tą grę ocenić na 5+!
POLECAM!

Ta gra jest niefajna a WWP jest najlepszą gra z serii worms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś Stan zapisu z zaliczonym 100% bo wkuża mnie że nie moge go zdobyć (mam 78%)!!!
Albo zna ktoś strone z kąd da się ściągnąć (byle nie trzeba było płacić)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prblem z ta gierką po prostu nie wyświetla mi filmów chce włąnczyc jakis film a galeri pojawia sie czarny ekran muzyka chodzi a filmu nie widac to samo jak sie wlancza na początek :( ktos wie co z tym zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Czy ktoś na może miejsce w który zapisują się savy do tej gierki.Nie długo szykuje format pc-ta i nie chce stracić co dotychczas zdobyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować