Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa nowe filmy Forza Motorsport 5 z pozdrowieniami od ekipy TopGear

6 postów w tym temacie

Trzeba przyznać MS, że wynajęcie chłopaków z Top Gear''a było marketingowym strzałem w 10.

To naprawdę znakomity pomysł był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 12:05, xystof napisał:

Trzeba przyznać MS, że wynajęcie chłopaków z Top Gear''a było marketingowym strzałem
w 10.

To naprawdę znakomity pomysł był.

To nie pierwszy raz - bodaj czwarta Forza też ich miała (i chyba razem z głosem Clarksona). GT5 też coś przebąkiwało, ale to raczej w kwestii tras i gębuni Stiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat gdy ziomy z Top Gear nawet czytają z kartki, to słucha się z tego z przyjemnością.

A z tymi dolarami to zapewne dlatego, że May opowiada o Muscle Carach i pewnie chciał po prostu chcieli podkreślić ich "taniość".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 12:27, DeMichel napisał:

Akurat gdy ziomy z Top Gear nawet czytają z kartki, to słucha się z tego z przyjemnością.

A z tymi dolarami to zapewne dlatego, że May opowiada o Muscle Carach i pewnie chciał
po prostu chcieli podkreślić ich "taniość".

Albo dlatego, że Forza Motorsport 5 to gra powstająca w Ameryce, często też dla Amerykanów, bo to głównie oni mają kosmiczną fascynację muscle carami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozbraja mnie jak May mówi że więcej mocy wystarczy na wszystko. Facet który jest przeciwieństwem Clarksona? Buahahahahaha. Ktokolwiek pisał mu ten tekst nie za bardzo się postarał.
Oraz że Shelby GT500, ma dokładnie 500 koni mocy. Jeszcze pamiętam odcinek Top Gear gdzie Hammond wziął ten samochód na hamownię i musiał dopisywać na karoserii "almost" bo z rzekomych 500 zrobiło się jakieś 480. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować