Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs stalkerski - pokaż, że przeżyjesz w Zonie i zgarnij książki

19 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Dziś, 8 listopada, zadebiutowała na polskim rynku nowa powieść z uniwersum serii S.T.A.L.K.E.R. - "Ślepa plama" Wiktora Noczkina. Z tej okazji damy wam szansę zdobyć zarówno tę powieść, jak i uzupełnić sobie biblioteczkę o " Ołowiany Świt".

Przeczytaj cały tekst "Konkurs stalkerski - pokaż, że przeżyjesz w Zonie i zgarnij książki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 12:45, Lucas_the_Great napisał:

Ze zdumieniem stwierdzam, że spodziewałam się większej liczby uczestników... czekacie
na ostatnią chwilę, czy co?

Nikt nie czyta książek w tym kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę mugolaków pełno... :D

Ale tak na serio to ja np. dopiero się o tym konkursie dowiedziałem, mimo że o książce coś tam słyszałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 13:02, Muradin_07 napisał:

Widzę mugolaków pełno... :D

Ale tak na serio to ja np. dopiero się o tym konkursie dowiedziałem, mimo że o książce
coś tam słyszałem ;)

Jak się nie zagląda do działu konkursowego, a news przeleci w porannej nawale wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że tak. Po prostu jakoś zawsze jak pojawiały się konkursy to był i nawał komentarzy pod newsem na jego temat. Nie we wszystkich, ale w wielu. A że akurat mam taki zwyczaj przechodzenia po gramie GSy/forum/newsy to konkursy znikają jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 13:06, Muradin_07 napisał:

Możliwe, że tak. Po prostu jakoś zawsze jak pojawiały się konkursy to był i nawał komentarzy
pod newsem na jego temat. Nie we wszystkich, ale w wielu. A że akurat mam taki zwyczaj
przechodzenia po gramie GSy/forum/newsy to konkursy znikają jakoś tak...

Fakt faktem, muszę się na stałe przestwić z odpalaniem konkursów w okolicach 17:00-19:00. Wtedy jest już po newsowej nawale, wiadomość długo wisi na głównej, komentarze generują ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym może udział, ale niestety nie posiadam żadnego stroju nadającego się do Zony. A poza tym "Ołowiany świt" już mam :)
Ale konkurs spoko i oby więcej takich :D

P.S. Czy już całkowicie odpuściliście sobie z Myszą pr0gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu żebym wiedział wcześniej D: zabrał bym itemki z domu... Albo znalazło by sie coś w akademiku.

Choć jest szansa że w niedziele sie uda coś sklepać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 13:55, Lucas_the_Great napisał:

Ty to masz nosa... właśnie wychodzę do łobuza na nagranie :)

No to w sumie już wiemy kiedy to nagrywacie. I cały misterny plan... ;)

Zdziwko mnie złapało, bo pierwsze słyszę zarówno o tym konkursie, jak i o nowej powieści w uniwersum Stalkera. No i skąd tu teraz wyszperać jakiś strój ochronny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ze zdumieniem stwierdzam, że spodziewałam się większej liczby uczestników... czekacie
> na ostatnią chwilę, czy co?
Niestety na pytania można odpowiedzieć, ale dobrać strój to jednak nieliczni tylko mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze musicie się lepiej reklamować, pierwszy raz wyświetliła mi się informacja o tym konkursie przed chwilą na facebooku. Po drugie nawet nie wiedziałem że jest jakaś podstrona z konkursami, od czasu jak zmieniliście główną stronę pomijam ją i od razu wchodzę na forum. Po trzecie nie każdy dysponuje gadżetami które spełniały by ostatni warunek w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 11:49, darkwind21 napisał:

Po trzecie nie każdy dysponuje gadżetami które spełniały by ostatni
warunek w konkursie.

Pamiętaj: to kwestia uznaniowa :)
Doceniamy kreatywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 12:06, Lucas_the_Great napisał:

> Po trzecie nie każdy dysponuje gadżetami które spełniały by ostatni
> warunek w konkursie.
Pamiętaj: to kwestia uznaniowa :)
Doceniamy kreatywność.


W teorii, pierwszy który wyśle zdjęcie nago z wykałaczką i podpisem "to mi wystarczy do przetrwania w zonie":) dostanie może punkty z kreatywność ale jednak osoby z dostępem do militariów mają sporą przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy ogłoszeni, powiadomienia wysłane, prace opublikowane :)

Prawidłowe odpowiedzi:

1. Vintar BC to odpowiednik prawdziwej broni, a jest nią WSS Wintoriez.
2. Psioniczna odmiana nibypsa potrafi wytwarzać iluzoryczne klony samego siebie
3. Pomysł na Zonę pochodzi z powieści braci Strugackich "Piknik na skraju drogi" z 1972 roku. Tam jednak Zona nie była związana z awarią reaktora, lecz z wizytą Obcych na Ziemi

Wybór zwycięzców był naprawdę trudny, nadesłaliście sporo ciekawych zdjęć. Jeśli będziecie naciskać, mogę do galerii dorzucić kilka prac, które byśmy chętnie nagrodzili, gdyby pula nagród była większa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 13:55, Lucas_the_Great napisał:

> P.S. Czy już całkowicie odpuściliście sobie z Myszą pr0gram?
Ty to masz nosa... właśnie wychodzę do łobuza na nagranie :)

Idziesz jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować