Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable Anniversary może trafić na PC; wersja na Xboksa One mało prawdopodobna

13 postów w tym temacie

Dla mnie Fable jest na tyle nowoczesną i ładnie wyglądającą grą, że nie zagrałbym w zwykłą edycję HD z dodanymi osiągnięciami. Gdyby jednak do gry zostało dodane to, co Peter Molyneux obiecywał przed premierą, lub gdybyśmy mieli otrzymać zupełnie nową kampanię, z pewnością zainwestowałbym w ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech zrobią porządek z GFWL w Fable III (choćby zapewnienie dostępu do zakupionych DLC po zamknięciu tej pożal-się-boże usługi), zanim się zabiorą za kolejne konwersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 16:54, Gumisiek2 napisał:

Dla mnie Fable jest na tyle nowoczesną i ładnie wyglądającą grą, że nie zagrałbym w zwykłą
edycję HD z dodanymi osiągnięciami. Gdyby jednak do gry zostało dodane to, co Peter Molyneux
obiecywał przed premierą, lub gdybyśmy mieli otrzymać zupełnie nową kampanię, z pewnością
zainwestowałbym w ten tytuł.


Taa, i w FHD to na pewno ona nie pójdzie a gra w niższej rozdzielczości to masakra ... i dlatego nie mogę sobie pograć w wiele starych tytułów, które kupuję od 2004 roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kilka miesięcy temu ukończyłem Fable na 24-calowym monitorze w rozdzielczości 1920x1080. O ile się nie mylę, to była ona nawet domyślnie dostępna w grze, więc Twój argument jest inwalidą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Fable normalnie obsługuje rozdzielczości HD.
Jedyny mankament [jeśli dobrze pamiętam, tez posiadam ją w starym wydaniu na kilku CDkach, bodajże premierowe wydanie, takie w dosyć grubawym pudle z instrukcją i poradnikiem] to fakt, że gra wykorzystuje sztywno zakodowaną rozdzielczość dla filmów, inną tez sztywno zakodowaną dla menu głównego a dla gry ta która sobie w cfg ustawimy.
Reasumując przeskakując z gry do głównego menu lub trafiając na jakiś film prerenderowany rozdzielczości się zmieniają [ale nie skokowo tylko płynnie, co za tym idzie nic nie szarpie, czy miga]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2014 o 14:57, Pietro87 napisał:

Zgadza się, Fable normalnie obsługuje rozdzielczości HD.
Jedyny mankament [jeśli dobrze pamiętam, tez posiadam ją w starym wydaniu na kilku CDkach,
bodajże premierowe wydanie, takie w dosyć grubawym pudle z instrukcją i poradnikiem]
to fakt, że gra wykorzystuje sztywno zakodowaną rozdzielczość dla filmów, inną tez sztywno
zakodowaną dla menu głównego a dla gry ta która sobie w cfg ustawimy.
Reasumując przeskakując z gry do głównego menu lub trafiając na jakiś film prerenderowany
rozdzielczości się zmieniają [ale nie skokowo tylko płynnie, co za tym idzie nic nie
szarpie, czy miga]


Pewnie i macie rację ale co mi szkodzi, jeżeli wydali by tę poprawioną wersję na PC?, nic i chętnie bym ją zakupił ( oryginalny " Fable " był jednym z moich pierwszych PC towych zakupów, wcześniej był chyba PoP Piaski Czasu ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony - fajnie by było, z drugiej - to tylko grafika i osiągnięcia, co mnie średnio przyciąga. Fable przeszedłem z cztery razy, na różne sposoby, więc remake nie oferujący żadnej nowej zawartości jest dla mnie średnio atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować