Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS4 do dyspozycji graczy w dużych miastach przed premierą

20 postów w tym temacie

> A Krakowa oczywiscie nie ma, mimo ze mamy najwiekszy w europie (albo jeden z najwiekszych)
> centr handlowych:/

Tak? Które?

Swoją drogą myślę że nie wielkość centr handlowych była tu decydująca a względnie równomierne rozmieszczenie takich miejsc w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrocław nie dostanie do przetestowania konsoli bo ponoć wrocławianie za mało preorderów złożyli:D

A sklep Gram miał w tym tygodniu rozsyłać mejle z zapytaniem, czy jest się zainteresowanym zamianą na bundle pack i cisza.

Normalnie premiera Playstation 4 to chyba premiera o jednym wielkim braku informacji i wielkiej niewiadomej na każdy temat:) babcia mi kiedyś opowiadała jak za PRL-u kupowała w ciemno odkurzacz i nie było wiadomo czy pierze dywany czy nie. Czy ma załączone jakieś szczotki czy nie. Mamy chyba teraz podobną sytuację:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 16:56, kamil113 napisał:

Mamy chyba teraz podobną sytuację:P

No, aż się talony i przedpłaty na samochody przypominają ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A sklep Gram miał w tym tygodniu rozsyłać mejle z zapytaniem, czy jest się zainteresowanym
> zamianą na bundle pack i cisza.

No właśnie - co się dzieje? Kiedy można się spodziewać owego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bieda. Ja wiem, że towar deficytowy, ale żeby 16 konsol do miast wojewódzkich nie załatwić? Wiem, wiem. Nie ma konkurencji to się nie będą wysilać. Niech się jeszcze okażę, że więcej konsol ma problem z hdmi to i tych czterech nie będzie. No nic, trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to oni niech ogarną problemy sprzętowe(zgony konsoli, wtyczka hdmi z byle gównianego plastiku oraz GPU które się przegrzewa) i software(day one patch nie możliwy do ściągnięcia przez PSN), a nie wydają bubla technologicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna opcja, ja może do Arkadii faktycznie podejdę zobaczyć choć podejrzewam, że w takiej opcji będą tam nie lada kolejki. Najwyżej poczekam parę dni dłużej na teścik, liczę że komputronik preorder zrealizuje i 29-tego będe mógł sprzęcik odebrać :) a co tam, raz się żyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2013 o 16:10, Pralkosuszarka napisał:

Tak? Które?

Swoją drogą myślę że nie wielkość centr handlowych była tu decydująca a względnie równomierne
rozmieszczenie takich miejsc w Polsce.


Odpowiedz mocno po czasie ale mimo wszystko.
Galeria Krakowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 16:09, Jarden napisał:

> Tak? Które?
>
> Swoją drogą myślę że nie wielkość centr handlowych była tu decydująca a względnie
równomierne
> rozmieszczenie takich miejsc w Polsce.

Odpowiedz mocno po czasie ale mimo wszystko.
Galeria Krakowska.


Aż z ciekawości to sprawdziłem, galeria ma "tylko" 60k pow handlowej, co czyni ją przeciętniakiem na skalę Polski i Europy. Co mnie zdziwiło największe są w kolejności Manufaktua (Łódź), Port Łódź i Arkadia (Warszawa) które są od 2 do nawet 3 razy większe i faktycznie plasują się w czołówce europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 16:36, Pralkosuszarka napisał:

Aż z ciekawości to sprawdziłem, galeria ma "tylko" 60k pow handlowej, co czyni ją przeciętniakiem
na skalę Polski i Europy. Co mnie zdziwiło największe są w kolejności Manufaktua (Łódź),
Port Łódź i Arkadia (Warszawa) które są od 2 do nawet 3 razy większe i faktycznie plasują
się w czołówce europejskiej.


Hmm nie wiedzialem nawet o tym.
Zastanawia mnie dlaczego wciaz bardzo czesto w reklamach (nie tylko gazetkach samej galerii krakowskiej) slysze ze jest jedna z najwiekszych w europie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 14:46, Jarden napisał:

> Aż z ciekawości to sprawdziłem, galeria ma "tylko" 60k pow handlowej, co czyni ją
przeciętniakiem
> na skalę Polski i Europy. Co mnie zdziwiło największe są w kolejności Manufaktua
(Łódź),
> Port Łódź i Arkadia (Warszawa) które są od 2 do nawet 3 razy większe i faktycznie
plasują
> się w czołówce europejskiej.

Hmm nie wiedzialem nawet o tym.
Zastanawia mnie dlaczego wciaz bardzo czesto w reklamach (nie tylko gazetkach samej galerii
krakowskiej) slysze ze jest jedna z najwiekszych w europie...


Marketing... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 15:04, Pralkosuszarka napisał:

Marketing... ;)


To jest dobre wytlumaczenie w sytuacji gazetki ale nie bardzo widze w tym interes innych, zewnetrznych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować