Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest popyt na gry wyścigowe, a konkurencja tylko pomaga gatunkowi

14 postów w tym temacie

Mi się wciąż marzy "pctowe gran turismo", czyli w takim przypadku multiplatformowe, niestety nikt się nie odważył nawet spróbować takie coś wystrugać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" EA wykorzystało poślizg DriveClub, by stawić się na starcie jako jedyna gra wyścigowa na konsoli Sony"
Och, mam nadzieję że będzie to produkt dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie Forza 5 i reszta gier będzie wyglądać jak z innej epoki. Takie fakty :). Mam nadzieje, że kopniak w tyłek dla Polyphony będzie tak mocny i bolesny, że zrobią w końcu porządną grę mogącą pod każdym względem stanąć do walki z Forzą. Trzeba systemu zniszczeń, możliwości kompleksowych zmian w samochodach, znacznej poprawy fizyki, modelu jazdy. Dla GT7 mogę kupić PS4, chyba że nie staną na wysokości zadania, to zostanę przy X One i FM :). Tylko że taka gra wyjdzie za 2-3 lata, a FM dostępna wraz z premierą X-a w Polsce, cóż szkoda... O reszcie z litości nie wspominam. Grałem w twory od Simbina i większych różnic w zachowaniu aut na korzyść ich produkcji nie zauważyłem. W cuda w Assetto czy Project C.A.R.S. też bym nie wierzył, nie te budżety i za szybko też ich nie zobaczymy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 08:49, scyzor napisał:

Grałem w twory od Simbina i większych
różnic w zachowaniu aut na korzyść ich produkcji nie zauważyłem.

xD. Moze nastepnym razem podlacz kierownice i wylacz ulatwiacze? Mowienie, ze gry Simbin (GTR2) ma podobna fizyke jazdy jak Forza to tak jakby napisac, ze nasza reprezentacja ma szanse na Mundialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM5 na screenach i clipach poki co zawodzi. Nie widac ani porzadnej fizyki, wielu (current-genowych) ficzerow, ani nawet jakosci z pierwszych prezentacji i reklam. Do tego te wszystkie niusy jak to Turn10 musialo sie nakombinowac zeby ta gra w ogole ruszyla na XO... O obcietej o polowe liczbie aut i DLC na dzien dobry nawet nie wspomne. Wyglada mi, ze debiut nowej Forzy na nowej konsoli bedzie obfitowal w emocje rodem z premiery niedorobionego GT5 na ps3, ale MS musi to miec na starcie i juz. Cos mi sie wydaje, ze gdyby nie szybki debiut ps4 w tym roku to FM5 bylaby dopieszczana jeszcze przez jakis czas. A tak wychodzi uproszczona i na serwerowym live-supporcie (lol za ta wiadomosc). Jedyne co mnie konkretnie zaciekawilo w tej grze to algorytm uczacy AI stylu jazdy gracza, chcialbym zobaczyc jak dziala i czy w ogole dziala, reszta to jeden wielki meh;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mi się wciąż marzy "pctowe gran turismo", czyli w takim przypadku multiplatformowe, niestety
> nikt się nie odważył nawet spróbować takie coś wystrugać.

Powstaje coś takiego, Project C.A.R.S., tylko nikt nie wie czy w końcu wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupil bym tego nfs na ps4 ale potym co teraz wyprawia ea to strach kupować gry sygnowane tym wydawcom poczekam jak gra dostanie recenzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować