Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3 nominowany. Ruszyło głosowanie Video Game Awards na najbardziej oczekiwaną grę

39 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Można już oddawać głosy na najbardziej oczekiwane tytuły przyszłego roku w przeglądzie Video Game Awards, który tym razem odbędzie się pod szyldem VGX. Nominacje w pozostałych kategoriach poznamy niebawem.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 3 nominowany. Ruszyło głosowanie Video Game Awards na najbardziej oczekiwaną grę" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos na Wieśka oddany. Życzę mu jak najlepiej ale wydaje mi się, iż ma niewielkie szanse aby wygrać to zestawienie.
Do tego streamingu na andku to potrzebna będzie jakaś aplikacja czy coś? Strasznie ogólnikowy ten news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam VGA głęboko gdzieś gdyż to jest jak mtv kółko wzajemnej adoracji. Druga sprawa większość serwisów definitywnie czeka na koniec roku, a nie jak według VGA rok trwa 10 miesięcy. No i przez to pominięto parę naprawdę świetnych gierek w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi Wiedźmin 3? Destiny, to będzie absolutna legenda. Mają mój głos.
Nie no, to był tylko drętwy żart. Na Wiedźmina też czekam z niecierpliwością i życzę sukcesu.
A VGA wygra GTA V. Powiedziała mi kryształowa kula. W tym roku wyjątkowo zasługuje, ale wygrałoby, nawet jakby miało metascore 40/100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 10:26, rammi napisał:

Do tego streamingu na andku to potrzebna będzie jakaś aplikacja czy coś? Strasznie ogólnikowy
ten news.

Twitch. Jest appka na markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 10:44, Mateusz_t2 napisał:

Zagłosowałem na Watch Dogs, bo na tę grę najbardziej czekam z tych wszystkich. Szkoda,
że nie można zagłosować na DA:I.

DA ma premierę w 2015, z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

South Park ? Really ?

Nie wiem też skąd te zachwyty nad Titanfallem. To takie Call of Duty z dodatkiem mechów. No i można tam trochę polatać po scianach, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 10:44, Mateusz_t2 napisał:

Zagłosowałem na Watch Dogs, bo na tę grę najbardziej czekam z tych wszystkich.

ja tak samo. patriotyzm patriotyzmem, ale kłamać nie będę. Watch Dogs zapowiada się z tych wszystkich tytułów najlepiej. zaraz po tym Titanfall, i Wiedźmin dopiero na trzecim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Wiesio ma już mój głos.
Ok, na Watch_Dogs też czekam ale do Wiedźmina nie ma ten tytuł startu.

Choć i tak na 90% obstawiam, że wygra Destiny. Amerykaśkie głosy przeważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to Wiesio ma już mój głos.
> Ok, na Watch_Dogs też czekam ale do Wiedźmina nie ma ten tytuł startu.
>
> Choć i tak na 90% obstawiam, że wygra Destiny. Amerykaśkie głosy przeważą.

Tak wskazują komentarze na stronie. Destiny, Destiny, Destiny, Titanfall, Destiny, Titanfall, Wiesiek gdzieś tam też się przewija, ale do tych dwóch nie ma porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos na Wieśka oddany również przeze mnie. W innych grach nie widzę nic ciekawego. Watch_Dogs? Ma świetną koncepcję, ale Ubisoft skutecznie zniechęca. Destiny? Zapowiada się dobrze... i tyle. Największą wadą jest Activision Blizzard. Z tej gry rozpęta się kolejny tasiemiec pokoju CoDa. Titanfall? Proszę was, kolejna sieciowa strzelanka z paroma ciekawymi elementami. Kijek Prawdy? Fajnie, że w ogóle ktoś to zna. Tak jak w przypadku WD, Ubi zniechęca. Ostatecznie oddałem swój głos na rewelacyjnego Wiedźmina 3, który jest większym pewniakiem niż tegoroczne GTA V. CD Projekt RED to gwarancja sukcesu. No i ich gra nie jest ograniczana przez obecną generację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej oddałbym głos na "Project Eternity", ale takie tytuły u hamburgerów nie są wyczekiwane. Może to dobrze, bo dzięki temu gra będzie pełna klasycznych, sprawdzonych rozwiązań cRPG, a nie QTE czy trzech opcji dialogowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej oddałbym głos na "Project Eternity", ale takie tytuły u hamburgerów nie są wyczekiwane. Może to dobrze, bo dzięki temu gra będzie pełna klasycznych, sprawdzonych rozwiązań cRPG, a nie QTE czy trzech opcji dialogowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować