Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Souls II - już graliśmy

10 postów w tym temacie

Nie rozumiem tej legendy "trudności", która panuje wokół Dark Souls. Z doświadczenia wiem, że recenzenci to mitomani, ale w przypadku DS wszelkie poziomy mitomaństwa zostały przekroczone. Gra ma po prostu oryginalne rozwiązanie cofania gracza do ostatniego checkpointa po śmierci, coś jak Vita Chambers w BioShock. Lokalizacje w DS są małe - po 60 godzinach pierwszego ukończenia gry, w NG+ każdą kolejną lokację przechodzo się błyskawicznie: w ciągu godziny można mieć pokonanego Gaping Dragona z Depths, a po czterech godzinach - Priscillę z Painted World of Ariamis, co jest mniej więcej połową gry. Gwyn, Lord of Cinder, został przeze mnie pokonany dosłownie w 45 sekund (28DEX, 36STR i Black Knight Halberd+5). Naprawdę, to sztuczne kreowanie legendy nie służy grze, bo mało osób po nią sięga, a jest naprawdę świetnym RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls ma taki poziom trudności jak powinna mieć każda gra tego typu !
Po prostu większość nowych produkcji jest masakrycznie uproszczonych gdzie lecimy na pałę wciskając cały czas przycisk ataku
Nie wiem dlaczego twórcy nowoczesnych gier boją się je robić trudne !?
Traktują gracza jak jakiegoś niedołężnego przygłupa (lol)
Kiedyś było zupełnie inaczej
Musieliśmy się natrudzić, kombinować i była satysfakcja :) ehhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ładnie, ale czy tryb wszechobecny tryb PvP nie zmusi graczy do gry offline, grałem w demon souls i dark souls, bawiłem się przy PvP wyśmienicie(na ogół dostając po bułach), do czego zmierzam...gra sama w sobie będzie trudna, a gracze atakujący nas mogą stanowić barierę nie do przebicia, wiem o tym, bo po morderczej drodze dostania się do zamku Anor Londo zaraz przed ogniskiem dostałem spam o "czerwonym gościu", który wymazał 1,5 godziny męczarni(/kick do ogniska przed zamkiem+ do dusz się nie dostałem). Jeśli tryb PvP będzie rozwiązany naprawdę kreatywnie to może się udać...sama gra to "must have" dla mnie. Ano i jeszcze niech wymażą "czitujących" łuczników;)(NPC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 20:00, FayMoon napisał:

w ciągu godziny można mieć pokonanego Gaping Dragona z Depths, a po czterech godzinach
- Priscillę z Painted World of Ariamis, co jest mniej więcej połową gry. Gwyn, Lord of
Cinder, został przeze mnie pokonany dosłownie w 45 sekund (28DEX, 36STR i Black Knight
Halberd+5).


Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem, wow, jesteś niesamowity. Rozumiem, że ego połechtane.

Co do poziomu trudności, to nikt nie tworzy legend i nie mówi, że jest to nie do przejścia/niesamowicie piekielne wyzwanie. Wypowiadającym się na temat gry chodzi o to, że jest to szalenie trudne NA GRUNCIE innych gier, w porównaniu z nimi. Przejście DS wymaga po prostu samozaparcia i silnej woli, a nie jakichś wielkich umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem tej legendy "trudności", która panuje wokół Dark Souls. Z doświadczenia
> wiem, że recenzenci to mitomani, ale w przypadku DS wszelkie poziomy mitomaństwa zostały
> przekroczone. Gra ma po prostu oryginalne rozwiązanie cofania gracza do ostatniego checkpointa

Nie wywyższaj się hardcorze. To jest trudne i kropka. Wiem, bo grałem. Dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie rozumiem tej legendy "trudności", która panuje wokół Dark Souls. Z doświadczenia
>
> > wiem, że recenzenci to mitomani, ale w przypadku DS wszelkie poziomy mitomaństwa
> zostały
> > przekroczone. Gra ma po prostu oryginalne rozwiązanie cofania gracza do ostatniego
> checkpointa
>
> Nie wywyższaj się hardcorze. To jest trudne i kropka. Wiem, bo grałem. Dużo.

Trudnosc badz nie jest subiektywna. Dla niego moze byc banalne, dla ciebie abrdzo trudne. Nie rozumiem w czym problem. To, ze ktos gra lepiej nie czyni z niego hardkora;p

Przy wiedzmienie 2 zachwycali sie ludzie jaki byl trudny normal, a ja od razu gralem na Hard i szlo gladko wiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować