Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nasz materiał: ponad 20 minut z multiplayerem Battlefielda 4

20 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jeśli zastanawialiście się, jak wygląda rozgrywka w trybie wieloosobowym Battlefielda 4, koniecznie obejrzyjcie nasz nowy materiał. Na front wysłaliśmy naszego najdzielniejszego wojaka, Michała "Myszastego" Nowickiego.

Przeczytaj cały tekst "Nasz materiał: ponad 20 minut z multiplayerem Battlefielda 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Strasznie dużo biegania, szukania akcji

no akurat ta mapa jest dosyc duza,zagraj na mapie blokada-tam jest rzeż.zawod bardzo dobra mapa,ogulnie dla kazdego cos sie znajdzie.Gra dobra,lepsza od 3,jakby nie te bugi,ktore psuja wszystko.Gra wypuszczona na sile przed cod.,nad ktora powinni jeszcze ze 3 miechy popracowac,ale cóż EA.Serwery niestabilne,lagi,crushe itd,itp.Na tej mpie akurat problem z dzwiekiem jest.Dużo by gadac.Gra super ale niedokonczona,powinni popracowac jeszcze nad nia ale oczywiscie EA musiało naciskac na dice-szkoda,bo zepsuli odbior gry,ktora w multi nie ma rownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej kupujcie preordery frajery ! Ładnie się zrymowało. Chociaż swego czasu trailer z singla mógł niektórych zbić z tropu i nakłonić do zakupu. I jak to jest być gamma testerem? Bo beta testy już były i nie wiem co tam testowano skoro wychodzi taki bubel. I pamiętam jak niektórzy na tym forum zaklinali się ,że Battlefield to solidna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 20:42, Dariusvictour napisał:

I pamiętam jak niektórzy na tym forum zaklinali się ,że Battlefield to solidna marka.


Bo kiedys byla. Teraz to jest Betafield;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie, mi się fajnie oglądało. Mało tego uważam że Myszasty ma fajne logiczne podejście do walki zwłaszcza drużynowej i gdybym miał battlefielda 4 + kompa który to udźwignie to fajnie by było zagrać z kimś z takim podejściem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dariusvictour, kodi24@ Pewnie nie widzieliście gry na oczy, ale już hejtujecie.Co prawda gra ma trochę problemów, ale sama rozgrywka jest naprawdę soczysta i znacząco przebija bf3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dariusvictour, kodi24@ Pewnie nie widzieliście gry na oczy, ale już hejtujecie.Co prawda
> gra ma trochę problemów, ale sama rozgrywka jest naprawdę soczysta i znacząco przebija
> bf3.
Rozumiem błędy w Rome Total War 2 bo żeby ogarnąć ponad setkę komputerowych przeciwników gdzie każdy ma się zachowywać stosownie do naszych posunięć, a prócz tego walczą razem ze sobą to sztuka.Mogę dać czas na poprawę. Ale jak w oskryptowanym parogodzinnym singlu występują babole gdzie trzeba ratować się savem to coś jest nie tak. Multi w Battlefield 3 doszedł do siebie po paru patchach to dlaczego w czwórce o lekko poprawionej grafice znów się trzeba z nim mocować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 jakoś mniej problemów mam choć mało graczy na serwerze (max 24 :D). Klasyczna rozgrywka w BFa. Mam identyczny styl gry jak Ty Myszasty. Jak kiedyś kupię na pc to będzie trzeba razem pograć :). Ogólnie BF4 to taki duży patch. Choć popsuł stabilność gry z tego co czytam.

PS. Mysza coś nie ogarniasz radaru jak mówisz:D Aż dziwnie się czułem jak widziałem jak wrogów wymijałeś:D Np ~4:40 :D Ładnie mogłeś go oflankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > I pamiętam jak niektórzy na tym forum zaklinali się ,że Battlefield to solidna marka.
>
>
> Bo kiedys byla. Teraz to jest Betafield;
Wiesz Mass Effect i Dragon Age też były. Do dziś nie wiem kogo zabić za unicestwienie jedynej serii, która hipotetycznie mogłaby przejąc schedę po IceWindDale i Neverwinter Nights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny BF są moim zdaniem coraz lepsze, ale nie da się uniknąc zauważenia, że jak ktos obejrzał ten filmik, to już wie wszystki co będzie mógł robić w tej grze. Nie to, żeby to było złe- dalej bym wrócił do szukania artefaktów w Stalkerze, choćby była by to 4 taka sama część :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, gdyby nie ta polonizacja... Chociaż zainstalował update do Windows 8.1, zainstalowałem na nowo Origin i grę mam po angielsku... ;) Jeden syf mniej, ale obecnie przeszkadzają mi crashe na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować