Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3DS z kandydatem do tytułu gry roku? Przegląd ocen The Legend of Zelda: A Link Between Worlds

22 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Niemal co trzecia ocena The Legend of Zelda: A Link Between Worlds jest notą maksymalną. Aktualna średnia gry z 3DS-a stawia ją w pozycji pozwalającej rywalizować z najwybitniejszymi tytułami tego roku.

Przeczytaj cały tekst "3DS z kandydatem do tytułu gry roku? Przegląd ocen The Legend of Zelda: A Link Between Worlds" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niegrałem w żadną Zeldę, ale recenzję D. trudno potraktować poważnie, ponieważ oni zawsze dają niskie oceny z jakiś dziwnych, abusurdalnych powodów. W Wiedźminie nie pasowało im o ile pamiętam, że gra się Geraltem. Teraz że gra jest za mało inowacyjna- ok ważny argument (szczególnie przeciwko nowym CoD''ą :P), ale w czym niszczy to grywalność (która została zaakcentowana) w grze? Takie karania developera- wasza gra jest dobra, ale na znak protestu ("nowe logo jest be") zaniże ocenę, by się gorzej sprzedawała. To takie... infantylne chyba? Choć wiadomo, że prawdziwym powodem jest trolling który ma dać więcej czytelników (w tym wkurzonych) tej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niegrałem w żadną Zeldę, ale recenzję D. trudno potraktować poważnie, ponieważ oni zawsze
> dają niskie oceny z jakiś dziwnych, abusurdalnych powodów. W Wiedźminie nie pasowało
> im o ile pamiętam, że gra się Geraltem. Teraz że gra jest za mało inowacyjna- ok ważny
> argument (szczególnie przeciwko nowym CoD''ą :P), ale w czym niszczy to grywalność (która
> została zaakcentowana) w grze? Takie karania developera- wasza gra jest dobra, ale na
> znak protestu ("nowe logo jest be") zaniże ocenę, by się gorzej sprzedawała. To takie...
> infantylne chyba? Choć wiadomo, że prawdziwym powodem jest trolling który ma dać więcej
> czytelników (w tym wkurzonych) tej stronie...

Destructoid lubi być albo na samym dole, albo na górze. ostatnio parę razy widziałem tę redakcję właśnie w tych górnych rejonach - przeciętnemu (jak wynika ze średniej ocen) Killzone: Shadow Fall dali 90/100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 19:57, pepsi napisał:

Destructoid lubi być albo na samym dole, albo na górze. ostatnio parę razy widziałem
tę redakcję właśnie w tych górnych rejonach - przeciętnemu (jak wynika ze średniej ocen)
Killzone: Shadow Fall dali 90/100.


A przegapili taką okazję do dania oceny 30/100 - przecież gra przeciętna, a obiecany był next gen (choć moim zdaniem 80/100 byłoby zasłużone), a nie jest... W sumie może to oznaka końca ocen w zakresie 70-90, ale powód wyjścia z inną oceną jest głupi, chyba, że uznajemy rację marketingu do pomiatania inteligencją czytającego :) (sarkazm, jakby co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2013 o 19:57, pepsi napisał:

Destructoid lubi być albo na samym dole, albo na górze. ostatnio parę razy widziałem
tę redakcję właśnie w tych górnych rejonach - przeciętnemu (jak wynika ze średniej ocen)
Killzone: Shadow Fall dali 90/100.

Jako stały czytelnik Dtoida - myślę, że jak w przypadku każdego serwisu lepiej patrzeć na redaktora, a nie adres www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo na gtav hype musi być (które notabene znudziło mnie po 20h grania). A takie perełki jak powyższa gra, czy nawet starsze z Wii jak np. The Last Story, Xenoblade Chronicles, które praktycznie biją większość tego typu gier "z dużych konsol" pozostanie w cieniu i docenią to tylko te osoby, które zagrały w te gry a nie obejrzały 30min rozgrywki na youtubue. Cóż, takie czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nieco więcej osób kupiło GTA V, niż zabierze się za "gupiom gre na konsolkem czydees". I głosowania najprawdopodobniej odzwierciedlą taki wybór przy zakupach.

Chociaż sam będę chyba jednym z tych ewenementów, którzy kupią najpierw nową Zeldę, a dopiero potem zabiorą się za GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kogo? Prasy? Zobaczymy graczy.

W głosowaniu graczy gta ma jeszcze większe szanse. Nie traktuj tego osobiście, nie grałem w te gry, więc się nie wypowiadam która jest lepsza, ale póki co wszystko jednoznacznie wskazuje, że gta jest faworytem tych wszystkich konkursów. W jednym głosowaniu zostało okrzyknięte grą roku pomimo tego, że to było przed jego premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No tak, bo na gtav hype musi być (które notabene znudziło mnie po 20h grania). A takie
> perełki jak powyższa gra, czy nawet starsze z Wii jak np. The Last Story, Xenoblade Chronicles,
> które praktycznie biją większość tego typu gier "z dużych konsol" pozostanie w cieniu
> i docenią to tylko te osoby, które zagrały w te gry a nie obejrzały 30min rozgrywki na
> youtubue. Cóż, takie czasy...

Fakt jest taki, że GTA musi się bronić hypem i marketingiem, a taka Zelda broni się sama od wielu lat. Poprostu gry nintendo mają zajebisty core gameplay, a pseudo hardcore''owe gry jak GTA muszą nadrabiać czymś innym :P. Tak, nie jestem fanem GTA i raczej nigdy nie będe ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem fenomenu Nintendo. Obejrzałem recenzje tej gry na youtubie i sama mechanika wygląda bardzo fajnie, ale graficznie to mój smartphone generuje po stokroć ładniejszą grafikę.

Patrząc na stronę techniczną ich gier 3DS powinien kosztować 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować