Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda rejestruje Fallout 4 w Europie

36 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2013 o 11:54, qtit napisał:

Sam jesteś fejk. Widać że nie bardzo masz pojęcie co się dzieje.
Cały subreddit fallouta szuka argumentow za i przeciw, jak na razie jest 2x wiecej "za"


Zanim zaczniesz pisać zapoznaj się z tym
http://www.reddit.com/r/Fallout/comments/1qtwhj/the_survivor_2299_speculation_and_hype_megathread/cdgfyui



Mija trochę ponad miesiąc od "Valve rejestruje znak towarowy Half-Life 3" (w UE oczywiście), ale ludzi nadal można na to samo nagrać. Zresztą: zaślepionym nic nie wytłumaczysz. Jakby F4 wychodził, to i tak lepiej, żeby dali go do zrobienia Obsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 12:11, Deathscythe napisał:

Mija trochę ponad miesiąc od "Valve rejestruje znak towarowy Half-Life 3" (w UE oczywiście),
ale ludzi nadal można na to samo nagrać. Zresztą: zaślepionym nic nie wytłumaczysz. Jakby
F4 wychodził, to i tak lepiej, żeby dali go do zrobienia Obsi.


Ale ja nie mowie o trademarku. Hehe widać że nawet nie czytałeś tego co wkleiłem. Skrajny pesymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 12:17, qtit napisał:

Ale ja nie mowie o trademarku. Hehe widać że nawet nie czytałeś tego co wkleiłem. Skrajny
pesymizm.


Czytałem wątki na reddit, czytałem inne hurraoptymistyczne posty nie tylko o F4. Owszem, pesymizm. Z jednej strony jest duże prawdopodobieństwo, że to zwykły żart - źle, że w ogóle do takich rzeczy dochodzi. Z drugiej strony nawet jeśli to nie jest żart, to produkcją znowu zajmie się Bethesda (Obsi dogrywa sprawę SP i zajmuje się własnym projektem z KS, który prowadzi Urquhart) i wyjdzie z tego szrot, że nawet kijem nie warto ruszyć. Nie ma miejsca na optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 12:17, qtit napisał:

Ale ja nie mowie o trademarku. Hehe widać że nawet nie czytałeś tego co wkleiłem. Skrajny
pesymizm.


Raczej realizm niż pesymizm.
Wszystkie dowody na autentyczność tej strony są na zasadzie "ktoś powiedział, ktoś nie sprostował".
Co więcej, największym dowodem na to, że strona to fejk jest to, że kod strony zmienia się wraz z tym, jak błędy i nieścisłości wytykane są na forach.
Myślisz, że Beth postawiłoby stronę, w której kodzie byłyby zmienne w języku polskim a po kilku dniach zmieniło kod tak by zmienne były w języku angielskim? Wystarczy ruszyć głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę bardziej na klimat Fallouta 3 niż NV (Legion Cezara?! Really? :P) Niech będzie Bractwo Stali i Enklawa :) Najlepiej niech jeszcze się Outcaści trafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

legion cezara jest pomysłem z van burena, więc nie widzę w tym nic dziwnego, wręcz przeciwnie, ale zabrakło klasycznych łowców niewolników z tatoo na czole jak w 2jce:) rnk powinno być! a enklawa i bractwo zawsze było gdzieś pochowane, ich miejsce w bbunkrach się znajduje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bractwo Stali i Enklawa :) Najlepiej niech jeszcze się Outcaści trafią.
Hulk jestem tego samego zdania ! :D
Tylko, teraz musimy myśleć, czy ten F4 w ogóle wyjdzie. Tu jest duże prawdopodobieństwo że to fejk :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 13:54, Hulk131 napisał:

Ja liczę bardziej na klimat Fallouta 3 niż NV (Legion Cezara?! Really? :P) Niech będzie
Bractwo Stali i Enklawa :) Najlepiej niech jeszcze się Outcaści trafią.

W kontekście RNK i powstania samego legionu ma więcej sensu niż mutanty i Bractwo Stali na wschodnim wybrzeżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 15:26, MaGu71 napisał:

> Bractwo Stali i Enklawa :) Najlepiej niech jeszcze się Outcaści trafią.
Hulk jestem tego samego zdania ! :D
Tylko, teraz musimy myśleć, czy ten F4 w ogóle wyjdzie. Tu jest duże prawdopodobieństwo
że to fejk :/


Nie fejk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 19:42, kindziukxxx napisał:

super ciekawe kiedy GOTY :P


Jeszcze nie było premiery a ten o GOTY myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby to był Fallout 4. Nic mi tak dobrze nie robi jak ten właśnie świat :-) Dyskusje co do III i NV, hmmm, graficznie i kolorystycznie bardziej mi odpowiada część III ( metro, korytarze, krypty, bractwo i enklawa ) , fabuła ciekawsza w NV ( wiadomo Obi ). Tak czy siak bardzo lubię się włóczyć po tym świecie więc czekam. A jeśli ma to być Fallout w oprawie graficznej Skyrim to tym bardziej !!!!
P.S. Beth, to nie idioci i na pewno wykorzystają tą markę , o to jestem spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować