Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 4 będzie działać w 1080p na PlayStation 4

70 postów w tym temacie

Po prostu śmiech na sali... nexy-geny, a nie radzą sobie z 1080p?! Za 1500 zł można złożyć zestaw na którym AC4 podjedzie na Full HD bez problemu przy średnich/wysokich detalach i zawsze ma się możliwość modernizacji w przyszłości...
Już bym wolał za te zaoszczędzone pieniądze(przy zakupie PC za 1500 zł) kupić pada za 300 zł i dwie NOWE gry w pudełku niż przepłacać 2000 zł za coś nie wartego 1000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahaha, teraz mam niemal 100% pewność, że spełnią się proroctwa głoszące, że najnowsza generacja konsol będzie już ostatnią generacją konsol - zaiste wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To proszę bardzo złóż zestaw za 1500 zł żeby ta gra działała ci na fullHD ze wszystkimi bajerami. Bo z tego co ja liczyłem to potrzeba gdzieś z 3k. Oczywiście mówimy o całym kompie czy płyta główna, zasilacz i dysk twardy śmiało... Może jeszcze BF4 uruchomisz na ultra za 1500 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu śmiech na sali... nexy-geny, a nie radzą sobie z 1080p?! Za 1500 zł można złożyć
> zestaw na którym AC4 podjedzie na Full HD bez problemu przy średnich/wysokich detalach
> i zawsze ma się możliwość modernizacji w przyszłości...
> Już bym wolał za te zaoszczędzone pieniądze(przy zakupie PC za 1500 zł) kupić pada za
> 300 zł i dwie NOWE gry w pudełku niż przepłacać 2000 zł za coś nie wartego 1000...

Za 1500zł? Ależ naturalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1080p na gpu klasy GTX660/HD 7850-70 to rzeczywiscie wydarzenie stulecia ^^ Mniejsza z tym- aktualizacje podnoszace rozdzialke na konsoli, KONSOLI do gier.. Tylko czekac na takie, ktore umozliwia gre padem, albo na TV w ogole.. Kocham deadline''y, parity i ogolnie update''y na dzien dobry, w kazdej grze i o kazdej porze dnia i nocy;

@Up za 999zl;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu śmiech na sali... nexy-geny, a nie radzą sobie z 1080p?!

^^ Przeczytaj newsa albo poproś kogoś żeby Ci przeczytał i możliwie najprostszym językiem wytłumaczył co tam jest napisane.

Pan poniżej (kupon) to samo.

Komp za 1500 zł to pociągnie w 1080 p. co najwyżej Minecrafta albo jakieś zabytki sprzed paru lat.

No i standardowo kupa śmiechu ze "specjalistów", którzy mierzą fajność sprzętu naprędce robionymi portami multiplatformowych tytułów. Pod każdym tego typu newsem zawsze się ich paru zleci (coś jak muchy do gówna ) i dalejże głosić te swoje "proroctwa" . Pora wreszcie to skomentować krótko i dosadnie - psy szczekają, karawana jedzie dalej.

ps. A UBI łaski nie robi - support gry w dzisiejszych czasach nie kończy się po tym kiedy osiągnie status "gold". Patch nie jest heroicznym, nadludzkim wysiłkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A doliczmy fakt, iż na pececie można grzebać do woli w silniku gry

I dlatego granie na tej platformie przez sieć nie ma żadnego sensu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Komp za 1500 zł to pociągnie w 1080 p. co najwyżej Minecrafta albo jakieś zabytki sprzed
> paru lat.

1500 zł to rzeczywiście przesada, ale komp za 2000 zł z pewnością uruchomi AC4 na full HD i wszystkich detalach ustawionych na maksimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem tych całych next genów jest fakt że ciagle się słyszy że na razie nie działa to czy tamto. Ze poraz kolejny są zmuszeni do redukcji rozdziałki.
Jakos przeszła mi ochota na zakup czegos o czym ciagle słysze tylko negatywy. Z poczatku na Xboxa teraz PS 4. już nawet nie wspominając że jak na razie nie ma nawet jednego tytułu startowego zasługującego na miano system sellera nad którym wszyscy by się rozpływali.
O ile od kupna PS 3 powstrzymałem się z trudnem tutaj w ogole odechciało mi sie nawet myśleć o kupnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 17:12, DeadPL napisał:

Po prostu śmiech na sali... nexy-geny, a nie radzą sobie z 1080p?!


"Assassin`s Creed 4 będzie działać w 1080p na PlayStation 4"

Po prostu śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 17:12, DeadPL napisał:

Za 1500 zł można złożyć
zestaw na którym AC4 podjedzie na Full HD bez problemu przy średnich/wysokich detalach
i zawsze ma się możliwość modernizacji w przyszłości...

To faktycznie sobie "radzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Po prostu śmiech na sali... nexy-geny, a nie radzą sobie z 1080p?!
>
> "Assassin`s Creed 4 będzie działać w 1080p na PlayStation 4"
>
> Po prostu śmiech na sali.

Ale czy ty rozumiesz moja wypowiedz ? Jak można nazwać konsole next genem kiedy ledwo daje rade Full HD wycisnąć. Gdzie PC od kilku lat nie maja z tym problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam za tyle i gram jakoś w BF na średnich, i mnóstwo innych gier :)
(Asus gtx 560 OC; 4GB Ram, Intel DC G520 2,4GHz; Płyta główna as rock P67 PRO SE)
PS co do zestawu to reszte mam ze starego kompa np. dvd, dysk, obudowe, yyy ii zapewne każdy ma coś ze starego, wszystkiego nie trzeba wymieniać; a resztę można z biegiem czasu modernizować, więc chyba jest to lepiej opłacalne niż konsola, pady, jakiś move i do tego gry za ponad 200 bańki - mowa o cenie w dniu premiery :D :P
więc komp myślę, jest lepszy i opłacalniejszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale czy ty rozumiesz moja wypowiedz ? Jak można nazwać konsole next genem kiedy ledwo
> daje rade Full HD wycisnąć. Gdzie PC od kilku lat nie maja z tym problemu...

Bo konsole aby dodać next do gen porównuje się z obecną genercją a nie PC młocie.
PC i konsole jakby nie patrzeć to 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 17:21, kupon napisał:

hahahahaha, teraz mam niemal 100% pewność, że spełnią się proroctwa głoszące, że najnowsza
generacja konsol będzie już ostatnią generacją konsol - zaiste wszystkie znaki na niebie
i ziemi na to wskazują


No niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 18:17, Pistolsen napisał:

Bo konsole aby dodać next do gen porównuje się z obecną genercją a nie PC młocie.


Ktoś ma inne zdanie od Twojego to jest "młotem"? Ostrzeżenie za obrażanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować