Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek Helm`s Deep do The Lord of the Rings Online opóźniony

10 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2013 o 19:58, Zdzichacz napisał:

Aaa to dlatego nie działała mi gra. Serwery były wyłączone. Dzięki za info

Fajne toto w ogóle? Bo rozglądam się za jakimś nowym MMO i na przewagę ToRa przemawia tylko to, że w jego przypadku nie będę musiał się bać, że zaraz mi go wyłączą. A to przy LotRO wydaje się nieco prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 19:59, ww3pl napisał:

Fajne toto w ogóle?


Zależy od gustu. Moim zdaniem gra jest świetna i naprawdę warto poświęcić jej trochę czasu. Wprawdzie nakłada pewne ograniczenia ("kampanię" możemy przejść tylko i wyłącznie po stronie "dobra", wątku fabularnego dla sił Saurona nie przewidziano), ale jeśli ktoś lubi mniej kreskówkowe fantasy, zdecydowanie powinien się dobrze bawić przy LotRO.

A spróbowanie nic nie kosztuje, gra jest darmowa i bez ograniczeń można z niej korzystać przez długie godziny. Potem owe ograniczenia zaczynają się pojawiać, ale akurat tu na korzyść LotRO przemawia fakt, że spokojnie można je obejść nie wydając ani złotówki, bo w grze możemy zarabiać walutę, za którą odblokowujemy kolejne funkcje, niedostępne w f2p.

Dnia 18.11.2013 o 19:59, ww3pl napisał:

A to przy LotRO wydaje się nieco prawdopodobne.


Szczerze? Wydaje mi się, że prędzej TORa skasują, niż LotRO. Szczególnie teraz, gdy w kinach gości Hobbit. Po premierze pierwszej części dało się zauważyć spory przyrost nowych graczy. Nie wiem, ilu z nich zostało na dobre, bo od września nie grałem, ale teraz przed nami nowy dodatek, a za miesiąc do kin trafi druga część Hobbita, więc pewnie znowu sypnie młodym LotROwym narybkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToR jest wspaniałą grą i kropka. Jeden z lepszych RPGów (nie MMO) w jaki grałem i bardzo fajna masówka. Za LotRO przemawia tylko to, że możesz odblokować zawartość w grze grając w nią nalogowo, a za Torem cała reszta. Kto nie zna historii Imperial Agenta niech smaży się w piekle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LotRO mnie wciągnęło jak żadna inna gra tego rodzaju. Nie trzeba wcale nałogowo grać w nią by odlokowywać rzeczy, to samo z czasem przychodzi (sam się zdziwiłem kiedy 2 quest packi kupiłem). Dla fanów Śródziemia to wg mnie pozycja obowiązkowa, naprawdę można czuć Tolkienowski klimat, szczególnie kiedy się znajdzie innych graczy, którzy także chcą się wczuwać w role :)


I w tej grze jest jeszcze jeden smaczek - nigdzie indziej nie widziałem systemu grania na instrumencie prawdziwej muzyki, shift, ctrl i klawisze numerów zamieniają się w źródło różnych dźwięków, a jeśli ktoś nie ma do tego talentu to można wgrać zapis nutowy do jednego folderu i z automatu odpalać muzykę komendą. Także można się spodziewać, że jadąc przez Hobbiton usłyszymy Highway to Hell czy też Marsz Imperatora :P


PS. Zapraszam na server Nimrodel, tam można spotkać mojego elfa oraz dwóch krasnoludów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić, dobrze się przy tej grze bawiłem. Minusy są takie, że po jakimś czasie questy zaczynają nużyć (biegnij zabić 50 tego, 50 tego i 50 tamtego) i crafting jest mocno grindowy (oraz to, że gra jest masakrycznym pożeraczem czasu, ale to chyba urok większości MMO...). Klimat jednak sporo wynagradza, jak również to, o czym już wyżej wspomniano, że można grać na różniastych instrumentach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 05:03, TobiAlex napisał:

Cóż, autor newsa i tekst podobny. Nie chłopie, LotRO to NIE KOLEJNA gra F2P a JEDNA Z
PIERWSZYCH w ogóle gier F2P.

Przez kolejną grę F2P rozumiem kolejną w kwestii tego, co aktualnie dostępne jest na rynku do ogrania. Spokojnie, LotRO korony odbierać nikt nie zamierzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować