Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Umiarkowane przyjęcie tytułów startowych Xboksa One

23 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2013 o 13:22, Witka1995 napisał:

Umiarkowanie, średnio to chyba byłoby jakby gry były na poziomie 5/10. 7 to dobra ocena
przecie.


W jakichkolwiek recenzjach 7/10 to tytuł średni. 5/10 to już słaby. Skala nigdy nie będzie odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony wcale nie lepiej. LocoCycle? Zoo Tycoon? Kaman. Ogólnie nie ma zachwytu. Powiem szczerze, że o ile można kierować się np grami przy wyborze danej konsoli tak w tym przypadku stawiam tylko i wyłącznie na sprzęt licząc na lepszą przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gamespocie można pooglądać w akcji Ryse, Forze oraz Dead Rising. Ryse zapowiada się niesamowicie dobrze, wróżę mu co najmniej 8,5/10 na gametrailers oraz co najmniej 8 na gamespot. Forza nie zejdzie poniżej 9/10. Sprawdźcie tylko jak znakomicie sprawuje się driveatar w akcji. Jak nie będzie żadnej, większej siary ze sprzętem -> będzie perfect :)
http://www.gamespot.com/videos/xbox-one-pre-launch-live/2300-6416189/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sony wcale nie lepiej. LocoCycle? Zoo Tycoon? Kaman. Ogólnie nie ma zachwytu. Powiem
> szczerze, że o ile można kierować się np grami przy wyborze danej konsoli tak w tym przypadku
> stawiam tylko i wyłącznie na sprzęt licząc na lepszą przyszłość.

Ryzykancki z ciebie :)
Osobiście wole wybrać konsole na podstawie exów np.
Uncharted vs Dead Rising
Gran Turismo vs Forza
KillZone vs Halo
God of War vs Gears of War
Wówczas np. po najlepszych tytułach widać że Unchareted lepiej wypada, wyścigach do niedawna GT, choć granica się zaciera do tego te mikropłatności u nich, killzone niestety blado wypada przy halo... wiem kwestia gustu, ale nadal halo nie ma sobie równych pod mp. no i ostatni ciężki wybór niestety God of War choć gra według mnie najlepsza na ps, to jednak wciąż gorsza od Gears of War, gdzie ta 2 gra nie dość że ma sp. nieprzeciętnie dobry, to multi przyćmiewa wszystkie gry.

Dlatego ja raczej się na xboxa skuszę, jeżeli ktoś przykłada ogromną uwagę to niskich cen i jak najlepszej grafiki w grach to oczywiście ps4 to lepszy wybór, tym bardziej na dłuższa metę, ale nie dla wszystkich tylko grafika się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zapytać czym kierowałeś się przy zestawianiu Gears of War z God of War? Bo poza dwoma słowami w tytule te gry mają ze sobą niewiele wspólnego. God of War chyba powinien być zestawiony z Ryse w tym przypadku. Pytanie tylko, czy nowy God of War został zapowiedziany? Nic mi się nie obiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogę zapytać czym kierowałeś się przy zestawianiu Gears of War z God of War? Bo poza
> dwoma słowami w tytule te gry mają ze sobą niewiele wspólnego. God of War chyba powinien
> być zestawiony z Ryse w tym przypadku. Pytanie tylko, czy nowy God of War został zapowiedziany?
> Nic mi się nie obiło.

Kierowałem się tym iż osobiści uważam god of war najlepszą grą na ps, a gears of war na xboxa, zestawienie jest raczej mimo wszystko przypadkowe... nie jestem analitykiem, a zwykłym konsumentem. Co do Ryse to jest to jedna gra, której osobiście nie wróże przyszłości... tym bardziej nie flankowa marka, a o zapowiedź się nie martw... nikt nie zarzyna kury znoszącej złote jajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 14:09, Rafalinda_san napisał:

Na gamespocie można pooglądać w akcji Ryse, Forze oraz Dead Rising. Ryse zapowiada się
niesamowicie dobrze, wróżę mu co najmniej 8,5/10 na gametrailers oraz co najmniej 8 na
gamespot.

Ryse ma embargo do dnia premiery, a to zwiastuje crapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Umiarkowanie, średnio to chyba byłoby jakby gry były na poziomie 5/10. 7 to dobra ocena
> przecie.
Skala metacritica na 60 się zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma embargo na multi oraz na wykorzystanie kinecta. Przecież w linku którym udostępniłem ogrywają około 40 minut gry ;) Już w środę zobaczysz X1 i gry na niego w pełnej mocy na Gamespot.

Zamiast narzekania pośmiejmy się lepiej. Chyba do tej pory na gramie nie pokazywano tej reklamy X1 :)

https://www.youtube.com/watch?v=CU9mZJ8vmdA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo to obchodzi przecież xbox one nie ma więc szoku też nie ma. Swoją drogą a propo ps3 dziwne że knack ma taką złą note jak ludzie grający na YT lub streamach bardzo dobrze się o niej wypowiadają, jedyne zarzuty są do tego iż jak na taką grę jest za trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 16:49, Kafar napisał:

Swoją drogą a propo
ps3 dziwne że knack ma taką złą note jak ludzie grający na YT lub streamach bardzo dobrze
się o niej wypowiadają, jedyne zarzuty są do tego iż jak na taką grę jest za trudna.


Dokładnie też się dziwiłem tak słabym notom, ale widzę że na Metacritic użytkownicy w przeciwieństwie do recenzji oceniają ją całkiem nieźle i chwalą.
może recenzenci mieli jakieś chore oczekiwania co do gier nowej generacji? Trudno powiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak sporo ludzi obchodzi kafar, nawet ciebie bo zaglądasz i krytykujesz każdy news ;)
Konsola będzie miała premierę już w ten piątek wiec, oceny gier i reklamy są jak najbardziej wskazane.
Acha, i nie pisz po raz n-ty, że konsoli nie będzie w Polsce (wszyscy wiemy o tym od dawna). Jakbyś zapomniał to przypominam, że mam XXI wiek, moc kart kredytowych i zamówień przez internet, a do tego jesteśmy w UE, zatem można na weekend przejechać się do Niemiec lub Francji. X1 nie ma blokady regionalnej, więc można sobie nawet sprowadzać z "JuEsEj" :)
Pokój graczom wszelkich platform. Niech moc doznań będzie z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Sony wcale nie lepiej. LocoCycle? Zoo Tycoon? Kaman. Ogólnie nie ma zachwytu. Powiem
>
> > szczerze, że o ile można kierować się np grami przy wyborze danej konsoli tak w
> tym przypadku
> > stawiam tylko i wyłącznie na sprzęt licząc na lepszą przyszłość.
>
> Ryzykancki z ciebie :)
> Osobiście wole wybrać konsole na podstawie exów np.
> Uncharted vs Dead Rising
> Gran Turismo vs Forza
> KillZone vs Halo
> God of War vs Gears of War
> Wówczas np. po najlepszych tytułach widać że Unchareted lepiej wypada, wyścigach do niedawna
> GT, choć granica się zaciera do tego te mikropłatności u nich, killzone niestety blado
> wypada przy halo... wiem kwestia gustu, ale nadal halo nie ma sobie równych pod mp. no
> i ostatni ciężki wybór niestety God of War choć gra według mnie najlepsza na ps, to jednak
> wciąż gorsza od Gears of War, gdzie ta 2 gra nie dość że ma sp. nieprzeciętnie dobry,
> to multi przyćmiewa wszystkie gry.
>
> Dlatego ja raczej się na xboxa skuszę, jeżeli ktoś przykłada ogromną uwagę to niskich
> cen i jak najlepszej grafiki w grach to oczywiście ps4 to lepszy wybór, tym bardziej
> na dłuższa metę, ale nie dla wszystkich tylko grafika się liczy :)

No na polu exów to PS3 jak narazie góruje niesamowicie.
Zapomniałeś o takich perełkach jak Heavy Rain, LBP, The Last of Us, czy choćby Journey.
GT5 miażdży Forze 3/4 a co do GT6 i Forzy 5 to trudno coś porównywać bo GT6 wychodzi na PS3 a nie na PS4 a co do mikropłatności to jak narazie tylko kupowanie samochodów co i tak można było zrobić w GT5(allegro)
O GoD of War chyba nie muszę nawet mówić, każdy kto grał zna uczucie zbierania szczeny z podłogi.
O samym sprzęcie to nawet nie ma co pisać, już na ten temat wiele zostało powiedziane.
Nie wiem dlaczego zdecydowałeś się na Xbox ONE ale to już twoja decyzja i nic nikomu do niej
Jednak radze jeszcze poczytać o projekcie PRISM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 14:09, Rafalinda_san napisał:

Na gamespocie można pooglądać w akcji Ryse, Forze oraz Dead Rising. Ryse zapowiada się
niesamowicie dobrze, wróżę mu co najmniej 8,5/10 na gametrailers oraz co najmniej 8 na
gamespot. Forza nie zejdzie poniżej 9/10. Sprawdźcie tylko jak znakomicie sprawuje się
driveatar w akcji. Jak nie będzie żadnej, większej siary ze sprzętem -> będzie perfect
:)
http://www.gamespot.com/videos/xbox-one-pre-launch-live/2300-6416189/


Forza na pewno będzie świetna, ale pozostałe gry... Dead Rising 3 to według wielu najgorsza część serii, a Ryse zapowiada się gorzej (przeczytaj choćby zapowiedź w Joystiq, czy w Game Informer gdzie użyto takiego określenia - "Ryse: Son Of Rome Is As Fun As Dialing Phone Numbers" xD). Obie konsole mają dość nudny start, ale ważne jakie gry ukażą się na nie w nadchodzących miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2013 o 17:04, Rafalinda_san napisał:

Acha, i nie pisz po raz n-ty, że konsoli nie będzie w Polsce (wszyscy wiemy o tym od
dawna). Jakbyś zapomniał to przypominam, że mam XXI wiek, moc kart kredytowych i zamówień
przez internet, a do tego jesteśmy w UE, zatem można na weekend przejechać się do Niemiec
lub Francji. X1 nie ma blokady regionalnej, więc można sobie nawet sprowadzać z "JuEsEj"


heh własnie czy konsola nie będzie miała blokady na online tego nikt nie wie a M$ powiedział "nie ma premiery w Polsce" jak ktoś się zapytał czy konsola będzie wstanie się połączyć z xbox live jak to miało miejsce przy 360 ;) więc UE bym się tak nie jarał ;)

Gdyby ich odpowiedz była "Tak konsola będzie mogła się w ogóle podłączyć" lub "Nie, nie będzie mogła" to by było wszystko jasne. Teraz się dowiemy dzięki tym co kupią konsole.

1 patch w takiej sytuacji można obejść w razie czego wysyłając konsole np. do niemiec by znajomy patcha wgrał. Ale online to tylko zmieniając IP na zagraniczny. Jest to możliwe.. jak napisałem M$ nie wyjaśnił tego a odpowiedział wymijająco ;) i szczerze mówiąc mam nadzieje że nie będzie działać bo będę miał z kogo się śmiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłbym się nie przejmował. Te tytuły są robione w wielkim pośpiechu by zdążyć na premierę. Ostatnią chyba konsolą, która miała genialne tytuły startowe było chyba n64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiać się z czyjejś niedoli? Wiesz, pewne zachowania i podejscie wychodzi od człowieka i zależy od jego Q, nie każ mi wierzyć, że nie stać cię na więcej. Jeśli xboxLive będzie hulał jak teraz na x360, to nie będzie żadnego problemu z zalogowaniem. Te czasy już minęły i mam nadzieję, ze nie wrócą.

A co do ocen Diabolicus, to oczywiście są ważne ale ważniejsze jest twoje własne odczucie i ekscytacja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować