Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja w sklepie gram.pl! Wersja cyfrowa Assassin`s Creed III na PC w cenie 39,90 zł!

11 postów w tym temacie

> Szkoda, że wersja cyfrowa

A co to ma za znaczenie skoro i tak gra jest przypisana do konta Uplay? Do tego aktualizacja gry zapewne na jakieś 2GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 16:11, TobiAlex napisał:

A co to ma za znaczenie skoro i tak gra jest przypisana do konta Uplay? Do tego aktualizacja
gry zapewne na jakieś 2GB.


Może to, że nie wszyscy lubią wersje cyfrowe, może jest spora liczba ludzi, którzy lubią mieć pudełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Isildur dokładnie o to chodzi. Nigdy nie zakupię wersji cyfrowej jeśli będę miał możliwość kupna wersji pudełkowej. Kupujemy gry żeby wynagrodzić twórców za ich trud, ale wersja cyfrowa przypomina mi tę wersję z torrenta, nie wiem dlaczego, a tak chociaż sobie pudełko pomacam i dodam do kolekcji:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze dopiero teraz. Pojutrze pewnie bede mial juz czworke, wiec teraz trojki na pewno nie kupie. Gdybyscie taka promocje zrobili pare tygodni temu, to bralbym w slepo pewnie (szczegolnie, ze u "konkurencji" znacznie drozej), a tak, to niestety podziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stop trying to make Uplay happen. It''s not gonna happen.

A do panów wyżej - a w czym jest gorsza kolekcja cyfrowa (np. na Steamie) od tej pudełkowej? Przynajmniej miejsca nie zagraca. I z reguły dzięki promocjom jest tańsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 07:12, thefok napisał:

A do panów wyżej - a w czym jest gorsza kolekcja cyfrowa (np. na Steamie) od tej pudełkowej?


Wydaje mi się, że akurat na to pytanie odpowiedź już padła, wystarczy przeczytać, co napisano:
- (Isildur) - może jest spora liczba ludzi, którzy lubią mieć pudełka?
- (Luqstar) - a tak chociaż sobie pudełko pomacam i dodam do kolekcji:)

Ja również wolałbym wersje pudełkowe od cyfrowych, ale, niestety, obawiam się, że warunki mieszkaniowe nie pozwalają na przechowywanie tylu pudełek, więc przerzuciłem się na cyfrówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo gry komputerowe kupuje się dla macania, tak samo jak książki kupuje się dla wąchania

DURR

minęły czasy godnych szacunku wersji pudełkowych, w dobie dvd-boxa z papierowym świstkiem w środku nie ma sensu marnować pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełka to fajna sprawa, ale że nadeszły czasy w których trzeba za nie płacić często o 1/3 a w skrajnych przypadkach prawie o 40% wyższą cenę niż w przypadku cyfrowej wersji kupowanie ich graniczy z głupotą. No chyba że ktoś faktycznie ma na to tyle pieniędzy. W końcu kto zabroni bogatemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować