Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy zwiastun filmu Need for Speed

13 postów w tym temacie

Oglądnę chociażby dla świetnego aktora, który gra głównego bohatera a mowa tu o Aaronie Paulu, który był IMO najlepszą postacią z Breaking Bad jeśli chodzi o grę aktorską itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oglądnę chociażby dla świetnego aktora, który gra głównego bohatera a mowa tu o Aaronie
> Paulu, który był IMO najlepszą postacią z Breaking Bad jeśli chodzi o grę aktorską itp.
Bez przesady. Mr White to sztuka w wykonaniu Bryana Cranstona. Nikt lepiej by roli nie odegrał, zaskakiwał w każdej scenie. Może Aaron Paul jest dobrym aktorem, ale rola Jesse''go nie była tak niezwykła i świeża. Choć to moja subiektywna opinia...
Za to Need for Speed zapowiada się całkiem nieźle. Tak jak powinien wyglądać F&F, choć widać, że nie mają tak dużego budżetu. Z jednej strony cieszy mnie brak miliony filtrów(coś nowego), z drugiej czasem wygląda to sztucznie. Dziwnie też poruszaja i niszczą się te supersamochody, jak wielotonowe bryły...
Niektórzy doczepili się akcji z helikopterem na końcu trailera. Ale że co? Przecież jest bardziej prawdopodobna od ciągnięcia sejfu po ulicy w F&F....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie ten trailer, poprzedni zreszta tez. F&F chociaz nie staraja sie wmowic komukolwiek ze beda czyms innym niz odmozdzaczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziwnie też poruszaja i niszczą się te
> supersamochody, jak wielotonowe bryły...

Ponieważ są one wygenerowane przez komputer ? Myślisz, że zniszczyliby takiego McLarena z Forza 5 ? Nie sądzę. Stąd takie bryły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dziwnie też poruszaja i niszczą się te
> > supersamochody, jak wielotonowe bryły...
>
> Ponieważ są one wygenerowane przez komputer ? Myślisz, że zniszczyliby takiego McLarena
> z Forza 5 ? Nie sądzę. Stąd takie bryły ;)

Teoretycznie do filmu używane tak czy siak były repliki tych aut także... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2013 o 21:18, Zaix_91 napisał:

> > Dziwnie też poruszaja i niszczą się te
> > supersamochody, jak wielotonowe bryły...
>
> Ponieważ są one wygenerowane przez komputer ? Myślisz, że zniszczyliby takiego McLarena

> z Forza 5 ? Nie sądzę. Stąd takie bryły ;)

Teoretycznie do filmu używane tak czy siak były repliki tych aut także... ;)


Hmmmm znam ten zabieg chociażby z filmu "The Rock" (żółta replika) i w zasadzie to możesz mieć rację ale co nie zmienia faktu, że coś co nawet jeśli jest repliką swoje kilogramy ma. Nie wiem skąd masz te dane ale ja nadal twierdzę, że za tym wszystkim w przypadku filmu NFS stoi Ray Casting lub temu coś podobne. Być może się mylę ale jak to się mówi nie myli się ten co... hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować