Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowe Super Mario 3D Land za rejestrację Nintendo 3DS i odpowiedniej gry w Nintendo Club

18 postów w tym temacie

Kupioną 2 lata temu konsolę też można jeszcze zarejestrować? Jeśli tak, to czas zacząć szukać tego cholernego pudła z makulaturą. O ile go nie wywaliłem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 00:59, MozgotrzepPL napisał:

Cóż, jeżeli w tytule newsa jest słowo ''darmowe", to w komentarzach pod nim jest z reguły
większy ruch...

Szczerze mówiąc, nigdy nie nazywam newsów tak, by przyciągnąć jakąś większą publikę - jesteście tutaj, czytacie wiadomości i jeśli coś Was zainteresuje, to sami je sprawdzicie. Nie muszę rzucać Wam jeszcze słów rodem z reklamy Cillit Bang, CHOCIAŻ PISANIE CAŁEGO NEWSA CAPSEM DAWAŁOBY TYLE NIEZWYKŁYCH I NIESPOTYKANYCH WCZEŚNIEJ EMOCJI.

Darmowe jest po to, by było jasne, że za grę nie trzeba nic płacić - i nie bardzo wiem, gdzie tutaj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 09:46, ww3pl napisał:

Nie muszę rzucać Wam jeszcze słów rodem z reklamy Cillit Bang.

"Spójrzcie na ten niesamowity odrzutowiec! Jest taki szybki! Tak samo szybko dostalibyście darmową grę z Nintendo Clubu po zarejestrowaniu 3DSa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po zakupie - za dobrego poucha, 3DS XL i dwie oryginalne ładowarki od Ninny zapłaciłem ~890 zł.
Rok temu co prawda samego 3DS XL można było dostać za 640-650 zł, ale aż tak źle dzisiaj nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem świeżo po zakupie - za dobrego poucha, 3DS XL i dwie oryginalne ładowarki od Ninny
> zapłaciłem ~890 zł.
> Rok temu co prawda samego 3DS XL można było dostać za 640-650 zł, ale aż tak źle dzisiaj
> nie jest.
Można wiedzieć gdzie kupiłeś? Żadne sklepy internetowe ani markety nie mają już 3dsa w ofercie, a na alledrogo raczej... drogo ;) Poza tym - przeciętny Kowalski córce pod choinkę 3dsa z internetu nie kupi - jeśli nie będzie miał w pobliskim MM czy Empiku, nie kupi wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekierowuje mnie na stronę Amerykańskiego Klubu Nintendo. Ktoś wie czemu? Pomijając to, że mogłem wpisać zły adres, nie obrażę się za dobry link i info na temat rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 02:19, Kadaj napisał:

Kupioną 2 lata temu konsolę też można jeszcze zarejestrować? Jeśli tak, to czas zacząć
szukać tego cholernego pudła z makulaturą. O ile go nie wywaliłem. ;p


Pewnie :)

@Osiol

Zawsze możesz kod otrzymany od Niny komuś podarować albo zamienić się za inną grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 15:10, Ichibanboshi-kun napisał:

Pewnie :)

O, dzięki. W końcu zobaczę, co ludzie fajnego widzą w Mario. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2013 o 17:00, Kadaj napisał:

O, dzięki. W końcu zobaczę, co ludzie fajnego widzą w Mario. ;p


Tak jak pisałem na swoim gramsajcie, w pierwszej chwili może nie wciągnąć, ale jak już się znów chwyci tę grę - a co dopiero gdy się odkryje niespodziankę po jej przejściu - to zaczyna się w nas rozpalać płomień. Uwielbiam sobie zagrać tylko po to, aby nacieszyć oczy designem lub przejść korzystając z innego power-upa, a przede wszystkim! Być lepszym od każdego streepaśniętego gracza, który myśli że może mieć lepszy czas ode mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie sprawdzę, pudełko wprawdzie znalazłem, ale zostały tylko instrukcje, kartę rejestracyjną musiałem wywalić. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2013 o 17:58, Kadaj napisał:

A jednak nie sprawdzę, pudełko wprawdzie znalazłem, ale zostały tylko instrukcje, kartę
rejestracyjną musiałem wywalić. xD


Możę się gdzieś zawinęła albo w innym pudełku jest xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować