Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag - minimalne i zalecane wymagania sprzętowe

60 postów w tym temacie

Wymagania nie mają nic do spapranej optymalizacji gry. Nie ważne czy masz dobrego kompa który spełnia zalecane wymagania bo i tak będziesz miał 20 FPS na liskich czy na wysokich ustawieniach... porażka totalna! Bez patcha który poprawi to nawet się nie zabieram za kupno tek gry :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 09:08, Maverick81PL napisał:

Wymagania nie mają nic do spapranej optymalizacji gry.


Ale... premiera dopiero przed nami, skąd takie informacje? Masz jakieś tajne dojścia, skoro już teraz wiesz, że to "porażka totalna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam dziwi że w minimalnych wymaganiach podają czterordzeniowy procesor, 2gb ramu, karta 512mb i czterordzeniowy procesor. Coś tu mi śmierdzi.

@Maverick81PL Pan to z przyszłości czy zbyt się wczuł w piracki klimat gry? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 09:17, Ring5 napisał:

Ale... premiera dopiero przed nami, skąd takie informacje? Masz jakieś tajne dojścia,
skoro już teraz wiesz, że to "porażka totalna"?

Niektórzy mogą grać już od wczoraj. Gra stała się wieczorem aktywna na Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale... premiera dopiero przed nami, skąd takie informacje? Masz jakieś tajne dojścia,
> skoro już teraz wiesz, że to "porażka totalna"?

To dziwne, że od wczoraj grę mam dodaną na swoim koncie uplay :) (zakup przez ubishop w preorderze)
Ubi wczoraj rozsyłało maile, że gra jest już dostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 10:48, Qoob napisał:

Ubi wczoraj rozsyłało maile, że gra jest już dostępna...

Na Steam też już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że mam wreszcie klucz do legalnego produktu, który dopiero miał premierę, a piraci grają już od tygodnia + mają już nawet dostęp do multi: a później twórcy dziwią się skali piractwa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety optymalizacja nie za fajna. Troche lepiej niz w AC3 ale bez rewelacji. Widzę ze najwięcej problemów pojawia sie na procesorach i kartach graficznych AMD. Ale ogolnie tak jak w przypadku trojki gra sobie wybiera losowo jak ma chodzić na rożnych konfiguracjach :D. Po rozmowach z kolegami wyszlo na to ze u jednego ktory ma 2-rdzeniowy procesor działa lepiej niz u innych kolegów co maja 4-6 rdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu niestety widzimy wyższość konsol nad PC. Na konsoli twórcy odpalają grę , widzą, że chrupie i poprawiają. Na komputerze to loteria.Możesz mieć potwora ,a i tak nie jesteś pewien czy to zła optymalizacja gry czy brak jakiegoś sterownika sprawia ,że gra przytnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ubisoft to dno platforma 780ti + i7 (topowym) wyciąga w ultra max 30fps w FHD -.-
Mam sprzęt (AMD Phenom II 955BE @ 4.0GHz,8GB RAM HD 5870) lepszy od rekomendowanych (Pod AMD) i co ? Lipa. Gra ustawiła sama (auto-detekcja) ustawienia:
High wszystko ,SSAO,1980x1080p

Spoiler

pogoń za asasynem to był jeden wielki slide show


30-17fps,
Spoiler

potem w Hawanie

18-27fps oczywiście zmiana ustawień nic nie daje bo i tak dropy są.
A teraz najlepsze dałem wszystko na LOW i OFF 720p wyciągałem 30-50 fps a powinno być stałe 60-50.
Multiplayer chodzi lepiej ale tylko dlatego ,że hula na starszym silniku ale też wydajnościowo rewelacji nie ma.
Jak w przypadku AC3,gra korzysta z 1 rdzenia to ja się pytam po co w wymaganiach 4rdzeniowe procki?
Ubisoft to zespół leni i kalek,pamiętacie jak się chwalili ,że optymalizacja będzie lepsza ?
Kłamią jak politycy dobrze ,że wyrwałem grę za 1.5$ gdy ubishop zaliczył buga ;]
Z Watch Dogs będzie jeszcze gorzej,patrząc na historię każda ich gra na nowym silniku to wydajnościowa kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 11:18, Dariusvictour napisał:

tu niestety widzimy wyższość konsol nad PC.


Widzimy. Nieporadność Ubisoftu w tworzeniu dobrych portów. Tak już od lat. Choć trzeba przyznać trochę się poprawili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piąty dzień skontaktowania się ze sklepem nie przyniósł nic nowego ... Telefony głuche maili brak . Moim zdaniem powinniście zatrudnić dwunastu krasnali i wtedy problem z głowy . Tylko pamiętajcie żeby równo obowiązki podzielić w sklepie i czasem tych dwunastu nie postawić na jeden telefon bo myślę że zbyt inteligentna ekipa to tam nie pracuje i różnie to może u was wyjść .Rada oczywiście darmowa jest więc się tam nie spinajcie czasem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować