Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj z ekipą gram.pl w Need For Speed: Rivals!

26 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2013 o 15:31, Drazok napisał:

Ja tam poczekam jeszcze tydzień i zobaczę na jakieś w miarę obiektywne opinie na temat
gry ...

Obiektywne opinie? Pewnie od jakiegoś białego murzyna pijącego suchą wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ekipa gram.pl zamiast grania zajmie się odpisywaniem na wiadomości? Ponad 3 tygodnie temu napisałem w sprawie dostępności gry w sklepie gram. Po tygodniu ponowiłem pytanie. Do tej pory zero odzewu. W rezultacie grę zamówiłem w konkurencyjnym sklepie. Good job! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 19:06, sosniasty napisał:

Może ekipa gram.pl zamiast grania zajmie się odpisywaniem na wiadomości? Ponad 3 tygodnie
temu napisałem w sprawie dostępności gry w sklepie gram. Po tygodniu ponowiłem pytanie.
Do tej pory zero odzewu. W rezultacie grę zamówiłem w konkurencyjnym sklepie. Good job!
;)

Redakcja nie jest odpowiedzialna za rzecz związane z handlem, nasze działania nie mają na DOK żadnego wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 20:15, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Redakcja nie jest odpowiedzialna za rzecz związane z handlem, nasze działania nie mają
na DOK żadnego wpływu


To kto jest w końcu odpowiedzialny? Czy naprawdę utrata pieniędzy i klientów sprawi, że ogarniecie funkcjonowanie sklepu? Naprawdę, czasami myślę, że bardzo uradowałaby mnie wieść, że ktoś wytoczył gram.pl pozew i go wygrał. Co z tego, że jesteście redakcję, powinniście mieć jakiś wpływ na "górę". No ale co ja tam mogę wiedzieć, jestem przecież tylko zwykłym użyszkodnikiem.

Co do samego newsa, bo zaraz mnie zjedzą i zlinczują: liczę nadzieję, że najnowsza odsłona Need for Speed będzie jakaś porządna i wciągająca. Szkoda jedynie, że potrzebny jest do tego Origin. No cóż, może za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 20:24, skyline20 napisał:

To kto jest w końcu odpowiedzialny? Czy naprawdę utrata pieniędzy i klientów sprawi,
że ogarniecie funkcjonowanie sklepu? Naprawdę, czasami myślę, że bardzo uradowałaby mnie
wieść, że ktoś wytoczył gram.pl pozew i go wygrał. Co z tego, że jesteście redakcję,
powinniście mieć jakiś wpływ na "górę". No ale co ja tam mogę wiedzieć, jestem przecież
tylko zwykłym użyszkodnikiem.

Co do samego newsa, bo zaraz mnie zjedzą i zlinczują: liczę nadzieję, że najnowsza odsłona
Need for Speed będzie jakaś porządna i wciągająca. Szkoda jedynie, że potrzebny jest
do tego Origin. No cóż, może za jakiś czas...

W tematach handlowych mogę tylko sugerować - i to robię, w tym przypadku i innych.

Tak, jesteśmy częścią jednej firmy, ale portal i sklep to dwa osobne byty. Współpracujące, związane ze sobą, ale oddzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku Krzysiek ma rację - ja osobiście bym redakcji nie obwiniał... Najlepiej byłoby zrobić livechat z przedstawicielami sklepu, oczywiście w kulturalnej formie. Co do NfS: Rivals, to mam zamiar w najbliższym czasie zakupić, ale kiedy już będę je miał, to pewnie nikt z redakcji nie będzie już grał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 20:49, JR_N7 napisał:

W tym przypadku Krzysiek ma rację - ja osobiście bym redakcji nie obwiniał... Najlepiej
byłoby zrobić livechat z przedstawicielami sklepu, oczywiście w kulturalnej formie. Co
do NfS: Rivals, to mam zamiar w najbliższym czasie zakupić, ale kiedy już będę je miał,
to pewnie nikt z redakcji nie będzie już grał :(

Czasy zapisują sie w chmurze - możesz rywalizować z nami nawet, jeśli nikt z nas już nie będzie grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 20:49, JR_N7 napisał:

W tym przypadku Krzysiek ma rację - ja osobiście bym redakcji nie obwiniał... Najlepiej
byłoby zrobić livechat z przedstawicielami sklepu, oczywiście w kulturalnej formie. Co
do NfS: Rivals, to mam zamiar w najbliższym czasie zakupić, ale kiedy już będę je miał,
to pewnie nikt z redakcji nie będzie już grał :(

Jeśli kupujesz na PS3, to przygarnę Cię na PSN i zagram z Tobą jak już sprowadzisz grę do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłej zabawy w max 30FPSach (tak, tak, taki jest na sztywno ustawiony limit framerate'a, tych co chcieli by go podnieś do 60,90,120 odsyłam do video Total Biscuit'a na youtubie). Bo w mieście gra mocno zwalnia i działa jakby w slow-motion... Dokładając do tego mega uproszczoną i banalną rozgrywkę otrzymujemy idealny produkt nadający się na 5/10... no, może 6/10 w ostrych porywach.

Owszem grafika jest ładna, jest kilka fajnych wózków (chociaż ich liczba też nie rzuca na kolana z pewnością), jednak co z tego jeśli optymalizacja nie istnieje (gra mi chodzi tak samo płynnie i zwalnia w tych samych momentach bez wzgl. czy gram na low, high, czy ultra, a sprzęta mam wciąż przyzwoity, pozwalający mi grać w BF3 ze wszystkimi bajerami na high czy nawet ultra), a sama gra jest oklepana do bólu.

Sławek Serafin wiedział co robi, nie pisząc się na wspólną rozgrywkę, hehe... pozdro dla niego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
Nie, nie masz sprzętu przyzwoitego. Jeżeli bez względu na Twoje ustawienia graficzne, wiąż masz niski FPS, oznacza to w tym przypadku, że nie wyrabia Twój procek (zapewne masz dobrą kartę graficzną, ale dużo gorszy procek). A co do SSa. To dobrze. Jemu społeczność już dawno podziękowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @up
> Nie, nie masz sprzętu przyzwoitego. Jeżeli bez względu na Twoje ustawienia graficzne,
> wiąż masz niski FPS, oznacza to w tym przypadku, że nie wyrabia Twój procek (zapewne
> masz dobrą kartę graficzną, ale dużo gorszy procek). A co do SSa. To dobrze. Jemu społeczność
> już dawno podziękowała...
Skoro jest w stanie przerobić multi w BF3 na takich ustawieniach jak podał to ma mocny cpu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @up
> Nie, nie masz sprzętu przyzwoitego. Jeżeli bez względu na Twoje ustawienia graficzne,
> wiąż masz niski FPS, oznacza to w tym przypadku, że nie wyrabia Twój procek (zapewne
> masz dobrą kartę graficzną, ale dużo gorszy procek). A co do SSa. To dobrze. Jemu społeczność
> już dawno podziękowała...

Społeczność czyli kto niby? Ty? To zdaje się, nie kwalifikuje się to jako znaczenie społeczności. Równie dobrze mogę powiedzieć, że społeczność go uwielbia, bo ja lubię jego teksty i cenię sobie szczere podejście do tematu, jak wielu innych użytkowników, sądząc po komentach pod jego tekstami.

Dziękuję także za pouczenie w kwestii sprzętu, tak się składa, że interesuje się nim od jakiegoś czasu (co można wywnioskować chyba z mojego avataru...).

Generalnie gra jest skopana, sztywne połączenie framerate''u z szybkością działania gry jest wręcz żenujące.
Jak należy optymalizować pokazało DICE, także w przypadku BF3, który chodził fajnie nawet na słabszym sprzęcie.
Czy sprawę zwaliło studio, czy EA po prostu cisnęło ostro z datą i nie dało doszlifować gry, podobnie jak w przypadku DICE i BF4 - tego nie wiemy. Ale ta opcja wydaje mi się prawdopodobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 11:10, paulen23 napisał:

A ja mam pytanie do redakcji - czy wzorem poprzednich lat planujecie w tym roku cykl
"Tydzień z NFS" ? :)

Nie - już byśmy go dawno opublikowali. W tym roku wydawca nie zdecydował się na taką formę promocji swojej gry u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować