Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sui Generis - 12 minut rozgrywki z wersji alfa

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Sui Generis to gra RPG autorstwa brytyjskiego studia Bare Mettle, sfinansowana w ubiegłym roku dzięki kampanii Kickstarter. Twórcy położyli szczególny nacisk na to, by stworzyć wiarygodny, średniowieczny świat, nieliniową opowieść i walkę, w której bohaterowie czują ciężar miecza, jakim się posługują.

Przeczytaj cały tekst "Sui Generis - 12 minut rozgrywki z wersji alfa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 19:47, Shinigami napisał:

Nieźle to wygląda. Sama walka też odchodzi od standardu spamowania jednego / dwóch klawiszy
w celu wyrżnięcia setki potworów ;)


Dokładnie, jeśli nie schrzanią tej gry na innych płaszczyznach to będzie must have w przyszłym roku. Walka w jaskini wygląda kapitalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tego nie schrzanią, będziemy mieli kolejny diamencik. Bardzo mocno mi przypomina Lionhart''a z domieszką starego dobrego Diablo. Jak się drużyna spisze, to na 100% kupuję!

Jeśli zaś to będzie tylko SP, to oby nie był za krótki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> zdecydowani poruszani się postaci podczas biegu wymaga sporo pracy, bo jak na razie przypomina
> konkurs trójskoku. ale gra zapowiada się obiecująco:)
w pierwszych minutach filmu, kiedy bohater jest na plaży, gdzie bardzo razi to poruszanie, jest odnośnik do filmu z już ulepszonym modelem poruszania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tej grze w styczniu zeszłego roku, strasznie mi się podobała. Niestety zapomniałem jak się ta gra nazywa i cały ten czas zasypiałem z myślą "cholera, jak się ta gra nazywała, gdyby nie format C to bym znalazł w historii przeglądania na Chromie". I wczoraj gdy zobaczyłem tego newsa ma radość była nieposkromiona.
Z przyjemnością przelałem im na konto 40 funtów tym samym załatwiając sobie pełną wersję gry, soundtrack i dostęp do bety. Czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować