Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation Network: Niektóre z kont wymagają zmiany hasła przed zalogowaniem

7 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Jeśli macie problemy z zalogowaniem się na swoje konto przy użyciu dotychczasowych danych konta, najprawdopodobniej zaliczacie się do elity wybranej przez Sony, które z niewiadomych dla nas przyczyn wymaga zmiany używanego do tej pory hasła.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation Network: Niektóre z kont wymagają zmiany hasła przed zalogowaniem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. I musi spotykać to oczywiście mnie. A miałem całkiem niezłe hasło... teraz wymyśl sobie nowy klucz i zapamiętaj... Mam nadzieję, że faktycznie przynajmniej nikt się nie włamał im do sieci. No chyba, że w ogóle teraz ma PSN jakieś problemy z logowaniem.
Swoją drogą mogliby chociaż wysłać jakąś wiadomość na pocztę. *sigh*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co za debilowi się nudziło, ale moje hasło składało się z wielkich i małych liter dodatkowo cyfr i znaków specjalnych. Miało ponad 10 znaków czyli więcej niż ich minimum 8.

Podsumowując właśnie sobie zmieniłem hasło na to co miałem i bez problemu je przyjęło. W związku z tym po co ta cała akcja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem co za debilowi się nudziło, ale moje hasło składało się z wielkich i małych
> liter dodatkowo cyfr i znaków specjalnych. Miało ponad 10 znaków czyli więcej niż ich
> minimum 8.

http://xkcd.com/936/
Ten komiks wiele wyjaśnia odnośnie siły hasła :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować