Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Team Fortress 2 otrzyma nowe mapy i wiele więcej

10 postów w tym temacie

TF2 świetna gra, premiera w 2007 roku, a twórcy non stop dodają do niej nowe mapy/tryby/czapki ;], czasami bronie. Patrząc na obecne wsparcie innych gier, to TF2 wygląda zajebiście przy tym.. Obecnie studia po roku zapominają o swoich grach, nie ważne ile błędów posiada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bym zapomniał, co to się stało iż teraz jest news o TF2? Jak był halloween (z ogromnym update, nowa mapa + piekło, kilkanaście albo i więcej czarów (magia) na tej mapie, ponad 100 nowych przedmiotów, prezenty co 55 min w grze dla każdego i inne pierdoły) czyli znacznie bogatszy update niż te teraz, a wtedy żadnego artykułu nie było :)
W wyniku czego, jak zobaczyłem iż jest artykuł o TF2 z informacją, że będzie "wiele więcej" byłem pewien, iż update przebije ten z halloween :) A tu lekki zawód.. chociaż jeszcze na drugi dzień valve coś szykuję. (ahh te update które były odkrywane przez 3-4 dni, tam to było nowości i emocji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 09:55, One_of_the_Many napisał:

Two cities.
Słowo Two jest liczbą. Ma 3 litery.

Half life 3 confirmed!


Za każdym razem mnie śmieszy że jednak zawsze ale to zawsze jakoś da się osiągnąć magiczną trójkę :D

@beziko
"Dla mnie to już nie ta sama gra co kiedyś. Za dużo syfu i gimbusiarni."

No niestety mi się na początku TF2 bardzo podobał ale grałem tylko do tych aktualizacji które bezpośrednio związane były z klasami potem każdy kolejny to było dorzucanie jakiś śmieci i teraz jak dla mnie straszny burdel się zrobił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować