Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ryse: Son of Rome - przegląd ocen

18 postów w tym temacie

Co to znaczy, że giereczka jest wtórna ??? Przecież giereczka może być bardzo dobra pomimo tego, że nie prezentuje niczego nowego - zupełnie nie rozumiem zarzutu tego: Metro GameCentral,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 19:40, kupon napisał:

Co to znaczy, że giereczka jest wtórna ??? Przecież giereczka może być bardzo dobra pomimo
tego, że nie prezentuje niczego nowego - zupełnie nie rozumiem zarzutu tego: Metro GameCentral,


To znaczy, że grze brakuje urozmaicenia, jest nudna, po prostu kiepska - klepanie tych samych przeciwników w innych ubrankach przez 6-7 godzin tymi samymi paroma atakami to raczej męczące zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się spodziewałem hitu :D No ale to było już po E3 mówione, ze ta gra powinna mieć coś urozmaiconego. Ale jako gierka na salony, że tak się wyrażę to spoko gierka.> Żadne zaskoczenie, naprawdę ktoś po E3 spodziewał się po tej grze hitu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 19:45, Diabolicus napisał:

To znaczy, że grze brakuje urozmaicenia, jest nudna, po prostu kiepska - klepanie tych
samych przeciwników w innych ubrankach przez 6-7 godzin tymi samymi paroma atakami to
raczej męczące zajęcie.

Mylisz się Waść. To, co opisujesz, to powtarzalność. Wtórność oznacza, że gra powiela jakieś schematy i rozwiązania, które już gdzieś były wcześniej zaimplementowane. I tak jeżeli powtarzalność rozgrywki to rzeczywiście duży minus w grze komputerowej (bo robi się nudno), to wtórność wcale nie musi być wobec gry zarzutem - bo jeżeli gra kopiuje ciekawe i dające frajdę rozwiązania, to ja się na to zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 20:29, PinKee napisał:

Mylisz się Waść. To, co opisujesz, to powtarzalność.


Prawda, tylko tłumaczenie jest kiepskie - oryginalny cytat brzmi "The action works perfectly well but it’s instantly repetitive to the point of inanity".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czego się spodziewać po Cryteku? ok, zrobią świetną oprawę graficzną i... i to wszystko. daleko by nie szukać: Crysis 3 - świetna grafa i gameplay na 5 godz, z dużym uczuciem że przedłużany na siłę (multi mnie nawet nie zaiteresował).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę początkowo ta gra miała mieć system walki opierający się w 100% na kinekcie. Wielka szkoda że zrezygnowali z tego pomysłu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda jak okrojony AC1 w rzymskich ciuszkach. Walka to nudy na pudy, AI nie istnieje, a story... jakie story? Ryse and fall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 21:23, Drazok napisał:

O ile się nie mylę początkowo ta gra miała mieć system walki opierający się w 100% na
kinekcie. Wielka szkoda że zrezygnowali z tego pomysłu :(


Początkowo miała być na X360 i Kinecta, zgadza się. I po za grafiką te naleciałości widać na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 20:32, Diabolicus napisał:

Prawda, tylko tłumaczenie jest kiepskie - oryginalny cytat brzmi "The action works perfectly
well but it’s instantly repetitive to the point of inanity".

I w tym kontekście Twoja wypowiedź nagle nabiera nowego sensu, bo tu właśnie powtarzalność zarzucają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przeglądam te oceny na MC to odnoszę idiotyczne wrażenie, że gry z serii Mario i Zelda zawsze traktowane są z dużą taryfą ulgowe (tak samo jak produkcje na tablety). Chociaż nie wiem, nie grałem, może naprawdę są aż tak dobre, żeby niemal za każdym razem zgarniać oceny powyżej 90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować