Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA przez wiele lat będzie kontynuowało produkcję gier na obecne konsole

16 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jeden z największych branżowych wydawców nie zamierza opuszczać obecnej generacji konsol. W nadchodzących latach możemy spodziewać się wielu tytułów EA trafiających jednocześnie na stare i nowe platformy.

Przeczytaj cały tekst "EA przez wiele lat będzie kontynuowało produkcję gier na obecne konsole" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia ja jeszcze mam za złe fakt, że porzucili dreamcasta wspierając przy tym ps2. Teraz odwrócą się od WiiU. EA jest firmą tak bezczelnie pokazującą, co się tu liczy. Nie przeżycia grających, nie jakość, nie grwalność, nie magia, a jedynie kasa. Firmy, które chcą zebrać choć trochę sympatii fanów powinny się prezentować trochę inaczej.
No ale może powinniśmy cenić EA, że jest taka szczera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego ja nie kupuję gier od €A, proste. Złodziej nie dostanie ode mnie złamanego grosza. W swojej pokaźnej kolekcji gier mam jedynie cztery tytuły wydane przez nich, oczywiście kupione po solidnej przecenie. Żadnych dodatków, żadnych odgrzewanych kotletów. Ta firma jeszcze nie upadła tylko dzięki marketingowi, na który masa ludzi o dziwo się nabiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oburzenie ludzi na wieść, że korporacja chce zarabiać - bezcenne.
Prawda jest taka, że EA wydaje solidne gry. Mogą się podobać lub nie. Możecie uważać je za "kotlety", ale nadal to są solidne tytuły. Dlatego sprzedają tyle gier - nie tylko przez marketing. Co zresztą pokazał przykład Dragon Age 2 - jedynka sprzedała się znacznie lepiej.
@Dragonasik Wytłumacz mi dlaczego nazywasz EA złodziejami. Przyszedł ci ich przedstawiciel do domu i wyciągnął ostatni plasterek żółtego sera z lodówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> @Dragonasik Wytłumacz mi dlaczego nazywasz EA złodziejami. Przyszedł ci ich przedstawiciel
> do domu i wyciągnął ostatni plasterek żółtego sera z lodówki?

Nie. Po prostu jeśli kupiłbym np. BF4, to i tak dostałbym tylko 50% gry. Reszta znajduje się w DLC. Razem ok. 320 zł. To nie złodziejstwo? To samo dotyczy się innych gier, które otrzymują najciekawszy content w postaci dodatków. Oczywiście płatnych. No i FIFA. Co roku to samo, reklamują fizykę i strzały a nie naprawiają najbardziej irytujących błędów od kilku lat. Praktycznie każda gra od €A to odgrzewany kotlet. Nie bez powodu jest to najgorsza firma w Ameryce Północnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie. Po prostu jeśli kupiłbym np. BF4, to i tak dostałbym tylko 50% gry. Reszta znajduje
> się w DLC. Razem ok. 320 zł. To nie złodziejstwo? To samo dotyczy się innych gier,

To dlaczego kupiłeś wiedząc że będą dlc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to najgorsza wiadomość jaką mogli dać patrząc po ostatnich grach i nędznych wręcz żenujących decyzjach jakie są podjęte.

Na szczęście jak bojkotowałem Ubisoft tak teraz mi się ich polityka podoba oraz poziom ich gier.. więc się przerzucę. Z EA zostane tylko przy BF'ie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2013 o 21:04, Dragoniasek napisał:

Nie. Po prostu jeśli kupiłbym np. BF4, to i tak dostałbym tylko 50% gry. Reszta znajduje
się w DLC. Razem ok. 320 zł. To nie złodziejstwo? To samo dotyczy się innych gier, które
otrzymują najciekawszy content w postaci dodatków.


BF4 jest pełnym produktem i nie wiem jak można narzekać że niby coś z niego wycieli. Jest taka zawartość jak każdej innej gry od każdej innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 19:46, Mr_Spike napisał:

EA jest firmą tak bezczelnie pokazującą, co się tu liczy. Nie przeżycia
grających, nie jakość, nie grwalność, nie magia, a jedynie kasa.


Bez kasy nie ma przeżyć grających, nie ma grywalności, nie ma magii, nie ma jakości i nie ma gier. Normalnym jest więc że firma, która zatrudnia tylu ludzi i tworzy tyle gier, liczy wyłącznie na kasę. Co więcej - każda firma liczy tylko na kasę bo bez kasy...nie ma firmy. Niesamowite, co? Gnojenie firmy za to, że liczy tylko na kasę to prawie tak jak "komercja" i hasła "sprzedali się" przy zespołach muzycznych, które odniosły sukces i wyszły z garażu - równie zabawne w swoim nonsensie.

Nie ma co się EA dziwić - baza potencjalnych odbiorców na odchodzacych konsolach jeszcze przez dłuuugi czas będzie nieporównywalnie większa niż baza na konsolach nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz wydali tragicznego Batelfilda 4 i NFSa Rivals wyglądającego gorzej od poprzednich czesci na konsolach ,wymagające nie wiadomo po co orginalnego dysku (nigdy nie kupie orginalnego M$ dysku do X360) .TO ja dziękuje za takie wydawanie gier ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > @Dragonasik Wytłumacz mi dlaczego nazywasz EA złodziejami. Przyszedł ci ich przedstawiciel
>
> > do domu i wyciągnął ostatni plasterek żółtego sera z lodówki?
>
> Nie. Po prostu jeśli kupiłbym np. BF4, to i tak dostałbym tylko 50% gry. Reszta znajduje
> się w DLC. Razem ok. 320 zł. To nie złodziejstwo?
Jak się zakręcisz to możesz dostać BF4+premium za 200zł kwestia chęci i sprytu (oczywiście wszystko legalnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 07:59, Corvus92 napisał:

Jak się zakręcisz to możesz dostać BF4+premium za 200zł kwestia chęci i sprytu (oczywiście wszystko legalnie).


Pochwal się gdzie wyrwałeś kombo w takiej cenie. W rublach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 09:57, Shinigami napisał:

> Jak się zakręcisz to możesz dostać BF4+premium za 200zł kwestia chęci i sprytu (oczywiście
wszystko legalnie).

Pochwal się gdzie wyrwałeś kombo w takiej cenie. W rublach? :D

nope w zł :P kumpel kupuje karte z bf4 ja odkupuje za 60zł, plus premium 160zł to daje 220zł. Ale radzę niedługo obserwować pewien miedzy narodowy serwis aukcyjny tam można cuda kupić za śmieszna kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować