Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft: - Gdyby nie zależało nam na PC, w ogóle nie tworzylibyśmy gier na tę platformę

30 postów w tym temacie

Fack Ubi ;]
typowa banda leni po premierze wychodzą kwiatki ,że gra chodzi tragicznie?
To po jaką cholerę patałachy dają kilka miesięcy wstecz wymagania? I zapewniają ,że
"AC4 jest lepiej zoptymalizowany niż AC3,przyznajemy się do błędu".
Jakaś durne DRM,Uplaye inne syfy teraz liżą dupę PC bo zostali zjechani (w końcu ludzie otwarli oczy) a tak to PC najgorsze,niektórym tu widzę zmiękły kolana i wybaczyli ubiszajsowi automatycznie jak dowiedzieli się ,że wyjdzie patch widać ,że dacie są pomiatać i mydlić sobie oczy.
Cały szczęście ,że grę kupiłem gdy Ubishop zaliczył BUGA i kupiłem grę za 1.5$ :)
Drogi ubiszajsie "sak maj bols"

Spoiler

* specjalnie pisze angielskie wyrazy tak "kalecznie" by nie wyłapać jakieś bana czy coś


Nie dajcie się ludzie omamić PEACE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest niska ilosc klatek lecz ich skoki bo to wtedy naprawde uzytkownik zauwaza braki plynnosci. Jesli gra nagle skoczy ci z 50 na 30 klatek to odczujesz to bardzo bolesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 22:22, Pietro87 napisał:

AC3 - Fatalny wydajnościowo Boston na wszystkich platformach i konfiguracjach jak leci
- ta zdecydowanie zasługa różnorodności a nie partactwa xD

W bostonie gra działa tak samo a czasami lepiej niż na pograniczu zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dasz te wyrazy po angielsku czy innym języku to i tak zostaniesz nagrodzony... Za chamstwo, obrażanie oraz obraźliwe słownictwo wraz z przekręcaniem nazwy Degrad -2 następnym razem będzie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś spec rzuci tekst którego gimbaza nie zrozumie bo dopiero co uczą się matematyki i tabliczki mnożenia i potem taka firma musi się tłumaczyć jak by całe zło świata było przez nią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z twoim komentarzem w sprawie Rokstara , dla mnie gra na PC nie wydzie bo maja nas D... i cale spoleczenstwo zalezy im tylko na tworzeniu dla konsol . Pozdrawiam wszystkich pacet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba według większości komentujących, wszyscy którzy pracują i zarabiają na życie robią to tylko dla pieniędzy. Macie jakieś problemy z grą, z UPlay ktoś tam ma jak zauważyłem? No błagam. Nie zastanowiliście się może, że to wina wasza albo waszego sprzętu? Np. Ja nigdy nie miałem żadnych problemów z grą na UPlay. Nie mogę się zalogować? Gram offline. Żaden problem. AC3 i lagi w Bostonie? Nie przypominam sobie? Faktem jest, że odczułem spadek FPS w AC4 po tym, jak zasiedziałem się ładnych kilka godzin w grze, no ale cóż... zdarza się. Nie zawsze należy winić Ubi za to, że coś nie działa, bo nie sposób wykryć przed premierą wszystkich bugów w tak wielkim projekcie. To, że ich nie wykryto nie oznacza, że Ubi olał sprawę. Mam 27% AC4 i do tej pory nie miałem żadnych wielkich powodów do narzekań, wręcz przeciwnie jestem bardzo zadowolony i z pewnością wyposażę się w kolejne części. AC to jedna z najlepszych gier fabularnych, w jakie kiedykolwiek przyszło mi zagrać. I mówię to jako osoba, która bardziej preferuje RPG-Fantasy średniowiecze. AC to świetna marka i historia. Niech rozwija się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować