Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gramTV - gramy Krzyżowcem z bety Diablo III: Reaper of Souls

9 postów w tym temacie

> Ciężko się skupić na grze i opowiadaniu co? :P

Ja mam inny komentarz w tej kwestii...

Beznadziejny gameplay. Chociaż może jestem po prostu uczulony na autora i jego sposób opowiadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie chaotycznie opowiedziane, przydałaby się jakaś kolejność najpierw przedstawienie klasy, aktualnie dostępnych skilli, potem pokazanie ich w akcji, loot itd. a wrażenia z gry na końcu. Mam wrażenie, że informacje tak się przeplatają ze sobą i z jednoczesnym zabijaniem stworków, że właściwie nie wiem nic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny komentarz. Myszasty sprawia wrażenie jakby pierwszy raz w życiu spotkał się z Diablo 3 -_- Pasyw z możliwością noszenia 2 ręcznego miecza wraz z tarczą ma kilka sekund cooldownu dlatego tarcza wleciała Ci do plecaka. A to był tylko jeden z kilku faili w tym komentarzu. Jako redaktor serwisu o grach wypadałoby się przygotować, żeby brzmiało to konkretnie i profesjonalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę, dla dobra serwisu, nie wydawajcie nigdy więcej takiego materiału. Mój 8 letni brat maiłby więcej do powiedzenia na dany temat...a niektóre zachowania podczas realizacji klipu WTF?! Strasznie ciężkie do strawienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować