Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony rewanżuje się Microsoftowi i gratuluje premiery Xboksa One

12 postów w tym temacie

Ktoś wierzy w to, że to jest wyraz uprzejmości? Obie firmy chcą jedynie zachować dobry wizerunek. Przynajmniej Sony to się udaje, M$ to jakaś porażka. Tak naprawdę te firmy zniszczyłyby się nawzajem przy najbliższej okazji. Nowa generacja konsol to pole bitwy, nie chwila na wymienianie uprzejmości i uczciwą rywalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 19:32, Dragoniasek napisał:

Ktoś wierzy w to, że to jest wyraz uprzejmości? Obie firmy chcą jedynie zachować dobry
wizerunek.

No i? Komu wadzi kurtuazyjna wymiana uprzejmości?

Dnia 22.11.2013 o 19:32, Dragoniasek napisał:

Przynajmniej Sony to się udaje, M$ to jakaś porażka.

Normalnie nie komentuję tego typu postów z oczywistych powodów. Ciąglę jednak nie mogę dociec, co tak ludzi boli z MS, że nie mogą ścierpiać go nawet wtedy, kiedy pisze kilka słów z gratulacjami. Co, za mała czcionka? Litery za cienkie? No powiedz mi. Co sprawia, że w Twoim mniemaniu "Gratulacje" od Sony to gratulacje, a "Gratulacje" od MS to kupa?

Dnia 22.11.2013 o 19:32, Dragoniasek napisał:

zniszczyłyby się nawzajem przy najbliższej okazji.

Aha, robi się groźnie.

Dnia 22.11.2013 o 19:32, Dragoniasek napisał:

Nowa generacja konsol to pole bitwy
nie chwila na wymienianie uprzejmości i uczciwą rywalizację.

Jeszcze chwilę temu Sony było fajne za napisanie kilku ciepłych słów, teraz tak okrutnie je karcisz za to (MS też, ale on to dostaje po pupie tak dla zasady za wszystko). Drugie pytanie: gdzie rywalizacja konsol jest nieuczciwa? Jeden przykład. Jeden. Normalny. Żadnego gadania, że MS na pewno cośtam, bo jest zły. Fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ktoś wierzy w to, że to jest wyraz uprzejmości? Obie firmy chcą jedynie zachować
> dobry
> > wizerunek.
> No i? Komu wadzi kurtuazyjna wymiana uprzejmości?
> > Przynajmniej Sony to się udaje, M$ to jakaś porażka.
> Normalnie nie komentuję tego typu postów z oczywistych powodów. Ciąglę jednak nie mogę
> dociec, co tak ludzi boli z MS, że nie mogą ścierpiać go nawet wtedy, kiedy pisze kilka
> słów z gratulacjami. Co, za mała czcionka? Litery za cienkie? No powiedz mi. Co sprawia,
> że w Twoim mniemaniu "Gratulacje" od Sony to gratulacje, a "Gratulacje" od MS to kupa?
> > zniszczyłyby się nawzajem przy najbliższej okazji.
> Aha, robi się groźnie.
> > Nowa generacja konsol to pole bitwy
> > nie chwila na wymienianie uprzejmości i uczciwą rywalizację.
> Jeszcze chwilę temu Sony było fajne za napisanie kilku ciepłych słów, teraz tak okrutnie
> je karcisz za to (MS też, ale on to dostaje po pupie tak dla zasady za wszystko). Drugie
> pytanie: gdzie rywalizacja konsol jest nieuczciwa? Jeden przykład. Jeden. Normalny. Żadnego
> gadania, że MS na pewno cośtam, bo jest zły. Fakty.
Microsoft próbował zrobić coś strasznego byłem fanem xboxa całą poprzednią generację, ale Microsoft skrzywdził wszystkich graczy. Nawet jeżeli wszystko wycofał to zrobił to pod naciskiem, i nie zmienia to faktu że może wszystko wprowadzić wraz z nowymi aktualizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 19:58, LathSpell napisał:

Microsoft próbował zrobić coś strasznego byłem fanem xboxa całą poprzednią generację,
ale Microsoft skrzywdził wszystkich graczy.

Nie dramatyzuj. Skrzywdził? Nie. Próbował skrzywdzić? Dyskusyjne. Próbował zrobić coś nowego zamiast powielać dwudziestoletnie schematy? Tak.

Dnia 22.11.2013 o 19:58, LathSpell napisał:

Nawet jeżeli wszystko wycofał to zrobił to pod naciskiem, i nie zmienia to faktu że może wszystko
wprowadzić wraz z nowymi aktualizacjami.

Sony też ma patenty na DRM wersji pudełkowych które może w każdej chwili wprowadzić w życie albo dopiski o zakazie pożyczania gier które może zacząć respektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 20:04, Dared00 napisał:

Nie dramatyzuj. Skrzywdził? Nie. Próbował skrzywdzić? Dyskusyjne. Próbował zrobić coś
nowego zamiast powielać dwudziestoletnie schematy? Tak.


Kiedy zaczęliśmy traktować usilne wprowadzanie zamordystycznego DRMu jako "powiew świeżości"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam rajcujecie się- to tak jak z EA i Acti (chociaż tutaj to EA raczej IMO próbuje jakoś hejcić z zazdrości Acti) albo z Apple''m i Samsungiem- takie niby utarczki na pokaz, tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2013 o 20:29, leszeq napisał:

Kiedy zaczęliśmy traktować usilne wprowadzanie zamordystycznego DRMu jako "powiew świeżości"?

My? Nie wiem. Ja? Bardzo chętnie przygarnąłbym taki "Steamowy" Xbox Live, nawet jeśli wiązałoby się to z always online. Wiem, jak korzystam z konsol, więc wiem też, że nie byłoby to dla mnie uciążliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować