Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Taśma #18 - Bruce Willis po raz szósty w Szklanej Pułapce!

12 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Premiera konsol nowej generacji w Stanach Zjednocznonych sprawiła, że nawet Hollywood zwolniło obroty. Na szczęście nie na tyle, aby w nowej Taśmie nie pojawiły się najciekawsze newsy i trailery, z którymi powinien zapoznać się każdy gracz-kinoman. Zapraszam do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Taśma #18 - Bruce Willis po raz szósty w Szklanej Pułapce!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Willis podobno zrezygnował z udziału w Ex 3 dlatego, że jest już zmęczony graniem w filmach akcji...
Lubię filmy o superbohaterach i oglądam większość z nich, jednak jakoś w ogóle mnie nie ciągnie do nowej wersji Spider-Mana. Jestem podekscytowany X-Menami, oglądam wszystko z Avengersów, interesuje mnie filmowy projekt DC, a jakoś reboot Pająka mnie zupełnie do siebie nie przyciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robcio na trailerach wypas i ciężko będzie mi wysiedzieć do premiery , ale NFS nadal wygląda jak film dla 9 latków - jak będzie leżał w koszach w markecie z filmami po 10 PLN to obejrzę ... raczej nie wcześniej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer nie skazuje NFS na porażkę? A wg mnie niestety przeciwnie. Takie Fast and Furious dla dzieci (chciałem napisać dla nastolatków) ale FaF już jest dla nastolatków... Chociaż ja lubię tę serię, mimo, że nastolatkiem nie jestem od kilkunastu lat...

No i to, że w niektórych grach nie trzymają się fizyki rozumiem, ale w filmach mogliby jednak nie przesadzać. Jeśli wydaję się komuś, że pościgi robione w realistyczny sposób są mało efektowne, niech obejrzy scenę z Bullita, C''était un Rendezvous, albo jakikolwiek odcinek Top Gear...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować