Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone: Shadow Fall - recenzja

43 postów w tym temacie

> Nie mam jeszcze PS4, więc niestety nie mogę sam sprawdzić, ale mam nadzieję że dostanę
> na dniach. Moje pytania więc są taki:
> - czy gra działa w 1080p, jeśli tak to jak działa ?
> - jak wielki jest skok jakościowy, tzn. może coś na temat technologii ?
> - czy wersja gry ma możliwość włączenia wersji angielskiej z napisami ?
>
> Dziękuje za odpowiedz, mimo wszystko z recenzji nie wynika, że ktoś dostał do ręki nową
> generację konsol :)

a ja dawno nie grałem w nic może mi 4 litery urwie ... albo jak ma ktoś depresję to 4 litery nie urywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej gry to chyba kompletnie nikt nie testowal, momentami jest tak idiotyczna ze tylko denerwuje. Najtrudniejszego poziomu to chyba kompletnie nie sprawdzili, jak gra sie zle ''ulozy'' to jest praktycznie nie do przejscia. Prosty przyklad Chapter 7 The Handler gdzie trzeba odeprzec atak miliona Hellgastow. W pewnym momencie wsiada sie do robota i trzeba zatrzymac atak karabinem maszynowym, szkoda tylko ze wszyscy wtedy do nas strzelaja (kolo 50 przeciwnikow) i zyje sie gora 4-6 sekund. Chocby nie wiem jakim ktos byl pro playerem to nie jest w stanie w takim czasie wycelowac w tyle przeciwnikow i zabic ich wszystkich, schowac ani wysiasc z robota tez sie nie da. Po prostu idiotyzm, widac ze zrobiono gre na odwal sie aby byl jakis starter z PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować