Zaloguj się, aby obserwować  
Gramik

Wybory Gramowiczów Roku 2013

226 postów w tym temacie

Siemanko gramowicze!
Mówi Zoso.

Mam dla was pewną [chyba] ciekawą informację.

Jak wiecie, zbliża się czas ogłoszenia nominacji. Zostały już tylko niecałe trzy dni na zgłaszanie swoich kandydatów. Co będzie potem? Tak jak już zostało napisane - dnia 12.12.2013 ogłosimy nominowanych w każdej kategorii, ale...!
By drugi etap nie polegał tylko na takim suchym głosowaniu, planuję przeprowadzić wywiady z pretendentami do zacnych tytułów, o które toczy się ten "bój" ;]

Oprócz podstawowych pytań, które z pewnością zada Gramik, chciałbym też poznać jakieś wasze propozycje. Jeżeli więc macie pytania [zabawne, ciekawe, nietypowe, lub nawet dziwne] do kandydatów [tak jest - do wszystkich na raz], to zgłaszajcie je nam w jakikolwiek sposób. Macie w tym celu do dyspozycji zarówno ten wątek, jak też naszego maila, komentarze na naszym sajcie, oraz PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2013 o 19:04, Gramik napisał:

Jeżeli więc macie pytania [zabawne, ciekawe, nietypowe, lub
nawet dziwne] do kandydatów
[tak jest - do wszystkich na raz], to zgłaszajcie je
nam w jakikolwiek sposób.

"Ile dajesz za głos?" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko przypominam, że dzisiaj powoli kończymy pierwszą część wyborów i gdy wybije północ głosy nie będą brane pod uwagę!

Co do oficjalnego ogłoszenia nominowanych i rozpoczęcia głosowania jeszcze dokładnie o której, ale na pewno pojawić się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 15:13, Muradin_07 napisał:

A ja tylko przypominam, że dzisiaj powoli kończymy pierwszą część wyborów i gdy wybije
północ głosy nie będą brane pod uwagę!


A tak w ogóle to frekwencja dopisała? Dużo przysłano nominacji? Mógłbyś uchylić rąbka tajemnicy, jeszcze przed startem całości. :D

P.S. Wczoraj mi się wysłały nominacje i nie dostałem potwierdzenia ich odbioru... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dojść doszły, spokojna głowa. Jeżeli chodzi o frekwencję jest dobrze, na pewno lepiej niż się spodziewałem. Ale powiedzmy sobie szczerze - mogłoby być jeszcze jeszcze lepiej. Wydaje mi się, że powodem może być po prostu pierwsza po dłuższym czasie edycja wyborów. Dlatego mam małą nadzieję, że gdy ogłosimy w następnym roku kolejną będzie ona wyższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2013 o 19:17, Muradin_07 napisał:

Dojść doszły, spokojna głowa. Jeżeli chodzi o frekwencję jest dobrze, na pewno lepiej
niż się spodziewałem. Ale powiedzmy sobie szczerze - mogłoby być jeszcze jeszcze lepiej.
Wydaje mi się, że powodem może być po prostu pierwsza po dłuższym czasie edycja wyborów.
Dlatego mam małą nadzieję, że gdy ogłosimy w następnym roku kolejną będzie ona wyższa
:)


I może zaczniemy jakoś wcześniej ogłaszać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest już wszystko opisane, rozpisane, wystarczy kliknąć i... ale zaraz... jeszcze ankiety muszą być doszlifowane i to już ode mnie nie zależy. Dlatego też jak tylko się pojawią news wskoczy na główną, a ja zapodam link do głosowania tutaj.

Tym razem działający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 00:22, ManweKallahan napisał:

Już 13 a wyborów ni ma :(


Opóźnienie natury technicznej. News na głównej pojawi się, gdy tylko wszystko, co ma w nim być zawarte będzie w pełni gotowe... tak myślę. Więcej powinien wiedzieć Muradin, bo on w tym siedzi, mi niewiele mówi sam z siebie, ja nie chcę go wypytywać, a sam obracam się w raczej innych klimatach niż newsy gramowe ;] Ale nie chciałem, byś musiał czekać na odpowiedź do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej wspomniałem - problem jest z ankietami do głosowania. Ogólnie po tym jak się już wszystko ustawiło okazało się, że wybierając nominowanego w danej kategorii wszystko przeskakiwało do pierwszej ankiety... Mam nadzieję, że wszystko będzie dzisiaj naprawione (ode mnie niestety niezależne, nie znam się na programowaniu) i wrzucę od razu jak tylko będzie wszystko działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 00:42, theZoSo napisał:

Opóźnienie natury technicznej. News (...)


W tym newsie będą zawarte informacje nt. zapowiedzianych wywiadów z kandydatami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować