Zaloguj się, aby obserwować  
Gramik

Wybory Gramowiczów Roku 2013

226 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2013 o 11:28, Kakarotto napisał:

W tym newsie będą zawarte informacje nt. zapowiedzianych wywiadów z kandydatami?


Wywiady to już totalnie moja brocha tylko i wyłącznie. Myślę, że info pojawi się tutaj, ewentualnie na Gramiku, ale na pewno postaram się najpierw dotrzeć do nominowanych drogą mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 19:21, Muradin_07 napisał:

News już wskoczył, zapraszam go głosowania :)

Jakby Ci to powiedzieć, Muradin. Odnośniki w nickach nominowanych gramsajtowiczów... no... wyglądają tak: www.gram.pl/ja.gram.pl/nick także, ten tego, nie działają ;)

Co do nominacji, to jestem mile zaskoczony, że wszyscy których zgłosiłem załapali się do finału. Z pozostałych kojarzę w zasadzie wszystkich, ale kilku tylko "z widzenia". Trzeba się będzie zastanowić nad wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 19:44, Muradin_07 napisał:


http://tiny.pl/qw1vd

Przynajmniej wiadomo kogo winić za błędy z linkami. Jak kiedyś popełnię (odpukać) taki błąd, będę wiedzieć, że to wina Marudina :D

Ogólnie to niezła robota z tym całym tekstem, opisami i wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... Mamy już 2 trójki w dniu i roku. Cyfra po dodaniu miesiąca wychodzi 3. HL 3 CONFIRMED! :D

Ale na serio to po prostu kopiowałem linki bezpośrednio z GSów (chodzi adres danego sajta) i zapomniałem, że komenda potrzebuje http... taka mała rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2013 o 16:12, Tyler_D napisał:

Czy mi się wydaje czy ten temat i całe wybory jakby poszły w niepamięć kompletną? ;-)

Dopiero minął tydzień od pojawienia się newsa z głosowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, początek [ jak już się ogarnęliście ] był stosunkowo żywiołowy a w podpiętym widać, że głosy zbieracie jeszcze 6 dni. Ja tam się znam ale ani widu ani słuchu tych wywiadów czy innych takich akcji. Ale spoko, ja swoje głosy w dwóch kategoriach z tego co pamiętam oddałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywiady jeszcze będą. Na razie nie mam kiedy ich jakoś na spokojnie rozplanować, ale mam nadzieje, że w ten łikend coś się w tej kwestii ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę 26.12. Ale spoko - po prostu myślałem [ albo nieświadomie przypominałem sobie akcje sprzed tych paru lat ], że będzie się bardziej działo. ;-) Czasu jeszcze trochę zostało więc pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Głosowanie potrwa do 5 stycznia 2014. Wyniki głosowania podsumujemy i przedstawimy 7 stycznia 2014."

Z newsa ;) Jeszcze napiszę do moderatorów w sprawie aktualizacji posta przypiętego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z danych mi dostępnych i własnych szacunków, określiłem, że obecna frekwencja wyborcza wynosi ~0,206345931016968% = ~0,2%.

Dane nie kłamią, by było lepiej, trzeba koniecznie podwiesić temat wyborczy na forum. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile osób dotarło do newsa, a ile zagłosowało. Mam na to swoich kilka teorii dlaczego wygląda ona tak, a nie inaczej. Ale nie o tym... ważne, że głosują Ci, którym zależy na społeczności gramowej. Niektórzy nawet w ogóle nie wchodzą na forum, a jeżeli już wchodzą to na chwilę. Więc nie ma co się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować