Zaloguj się, aby obserwować  
Gramik

Wybory Gramowiczów Roku 2013

226 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2014 o 15:20, Muradin_07 napisał:

Nie, chodziło tutaj o użycie słowa FAJNIE w przypadku określenia atrakcyjności nagrody.
Jakbym mógł to bym napisał "*********", ale tutaj nie można tego robić na forum publicznym.
Chcesz literkę? :D


"Zapierająca dech w piersiach" nagroda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba gwiazdek nadal pasuje do Kakarotta :P Przynajmniej jeśli chodzi o kategorię gramsajtową. Ale skoro trzeba, to poczeka się do juta :)
EDIT: Chyba, że te gwiazdki nie miały reprezentować nicku, jeśli tak to mały fail z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 15:28, ManweKallahan napisał:

EDIT: Chyba, że te gwiazdki nie miały reprezentować nicku, jeśli tak to mały fail z mojej
strony.

Chyba faktycznie nie miały reprezentować nicku... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 15:27, Muradin_07 napisał:

Tyle gwiazdek, ile liter


Źle pocałkowałem. Muszę tylko narysować wykres probabilistyczny i wszystko będzie jak na dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 15:28, ManweKallahan napisał:

Liczba gwiazdek nadal pasuje do Kakarotta :P Przynajmniej jeśli chodzi o kategorię gramsajtową.
Ale skoro trzeba, to poczeka się do juta :)
EDIT: Chyba, że te gwiazdki nie miały reprezentować nicku, jeśli tak to mały fail z mojej
strony.

Ja ci dam literkę

Spoiler

"Z"
hehe, zadymek for the rescue :)


może to coś wyjaśni. OK, cofam to, to nic nie wyjaśnia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 15:20, Muradin_07 napisał:

Nie, chodziło tutaj o użycie słowa FAJNIE w przypadku określenia atrakcyjności nagrody.
Jakbym mógł to bym napisał "*********", ale tutaj nie można tego robić na forum publicznym.
Chcesz literkę? :D


Wierz mi, z etymologicznego punktu widzenia cieszę się że nie użyłeś tego słowa na z, jestem jego zagorzałym przeciwnikiem :D

@Zoso

Not funy :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bójmy się wielkich słów na "Z"! Nagrody są ZOSOSTYCZNE!
I nie ma tutaj ani grama żartu matematyczno-geometryczno-jakiegokolwiek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 16:20, Muradin_07 napisał:

Ja w sumie też... ale niekiedy się nie da nie powiedzieć, jak się zobaczy coś super hiper
giga mega :D


Imponujące, spektakularne, bombowe, ekscytujące, niesamowite, niezwykłe :D Lepiej dodać nasze kochane k***a + wykrzyknienie :D

Haha, zosostyczne też jest dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imponujące... nie wiem
Spektakularne... fajerwerków w pakiecie nie przewidzieliśmy.
Bombowe... jak wyżej
Ekscycujące... to zależy kogo co ekscytuje :D
Niesamowite... ewentualnie
Niezwykle... Już bardziej

Ale jeżeli już miałbym wziąć i coś takiego napisać to bym napisał - niespodziewanie niespodziewane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ... chodziło mi o to by te ''wywiady'' znalazły się na forum. Bo mnie na pewno czytałoby się to wygodniej na forum. Może i jestem dziwny ale dobrze mi z tym.

I w ogóle ... jakieś siakieś dziwne te wybory ... ciche, nienagłośnione, bez jakichś fajnych akcji jak to było te yyy 6 lat temu? Ale spoko, poczekam na wyniki, co prawda chyba tylko dwa głosy oddałem [ bodaj na Forumowicza i Fair Playa ] ale może mój kandydat wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliśmy wywiady w sumie wrzucić i tu i tu, ale tak jak napisałem - formatowanie tekstu na forum troszkę spaczyłoby tekst i jakoś nie brałem tego w rozważanie nawet. Może to był błąd. Może po prostu nie chciałem za bardzo podtykać wywiadów wszystkim pod nos na siłę i spamować gdzie się da... Było, minęło.

A co do samych wyborów, to faktycznie troszeczkę cicho było. Nie wiem czemu nikt nie chciał sam z siebie i na własną rękę walczyć o głosy. Nie wiem też czy newsy na twitterze, na fejsie gramowym i gramikowym, spoty rozmieszczone tu i tam na serwisie to za mało, jeżeli chodzi o przypominanie userom o tym evencie, ale myślę, że jakiś tam konsensus między spamem a totalnym przemilczeniem sprawy udało się uzyskać. Wywiady zostawiliśmy na koniec jako taki "rzut na taśmę", ale osobiście spodziewałem się, że kandydaci też coś od siebie pokażą - niekoniecznie na poważnie nawet, bo rywalizacja nie musiała być jakaś wyjątkowo zażarta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 15:10, Muradin_07 napisał:

Natomiast co do nagrody - powiem szczerze, że jakbym mógł to bym się nią nie podzielił,


Samochód? :D

Dnia 07.01.2014 o 15:10, Muradin_07 napisał:

bo jest naprawdę naprawdę... eeeech, no fajna jest no, muszę to napisać i mam nadzieję,
że Kakarotto


"Fajna"? ;/

"Doskonały, idealny, klawy, luksusowy, mistrzowski, najlepszy, pierwszej klasy, pierwszorzędny, przedni, równy, w dechę, wspaniały, wybitny, wyborowy, wyśmienity, znakomity, byczy, świetny, wystrzałowy i wiele, wiele innych. Zamienników jest szałowa ilość, nic tylko brać."

Dnia 07.01.2014 o 15:10, Muradin_07 napisał:

mnie za to nie zabije :D


Nie, ale będę mieć cię na oku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dla mnie jest... fajna no :D

@Tyler: powiem tak - to co było kiedyś wcale nie musiałoby się przyjąć teraz. Taka prawda niestety. Jeżeli byśmy spróbowali zrobić tak, jak było proponowane to wyglądałoby to tak, że faktycznie tylko grupa Gramowiczów bawiłaby się dobrze w swoim gronie, reszta niekoniecznie i tak naprawdę sensu by większego mogłoby nie mieć.

Natomiast do tego, że o głosowaniu było cicho... było może ciut za cicho moim zdaniem. Ale myślę, że wyniki i to co będzie na koniec nieco nagłośni to później w przyszłości. Bo chciałbym, żeby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 17:24, Muradin_07 napisał:

Ale dla mnie jest... fajna no :D


Nie prowokuj. ;)

Dnia 07.01.2014 o 17:24, Muradin_07 napisał:

Natomiast do tego, że o głosowaniu było cicho... było może ciut za cicho moim zdaniem.
Ale myślę, że wyniki i to co będzie na koniec nieco nagłośni to później w przyszłości.
Bo chciałbym, żeby tak było.


Było za cicho. O wiele za cicho. Lwia część użytkowników tego forum, nie wiedziała, że trwają wybory. Jeśli kolejne wybory się odbędą, trzeba konieczne zadbać lepszy o marketing. Dobra reklama = wyższa frekwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 17:57, Kakarotto napisał:

Było za cicho. O wiele za cicho. Lwia część użytkowników tego forum, nie wiedziała, że
trwają wybory. Jeśli kolejne wybory się odbędą, trzeba konieczne zadbać lepszy o marketing.
Dobra reklama = wyższa frekwencja.


No co prawda to prawda. Tylko też prawda jest taka, że niektórzy mogli w ogóle nie ogarniać tematu pod kątem społeczności w tym roku. Dlatego też następny rok może zmotywuje Gramowiczów do bliższego zapoznania się z forum czy gramsajtami, poznawania bliższego ludzi tutaj przebywających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 17:57, Kakarotto napisał:

Było za cicho. O wiele za cicho. Lwia część użytkowników tego forum, nie wiedziała, że
trwają wybory. Jeśli kolejne wybory się odbędą, trzeba konieczne zadbać lepszy o marketing.
Dobra reklama = wyższa frekwencja.

Zastanawiam się tylko jak można przez parę tygodni ani razu nie zauważyć podwieszonego tematu na forum, skoro się na nim często przebywa. Ale rzeczywiście, w środku okresu głosowania trochę się cicho zrobiło. Ale będzie nauka na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 17:57, Kakarotto napisał:

Było za cicho. O wiele za cicho. Lwia część użytkowników tego forum, nie wiedziała, że
trwają wybory. Jeśli kolejne wybory się odbędą, trzeba konieczne zadbać lepszy o marketing.
Dobra reklama = wyższa frekwencja.


No przepraszam, ale w porównaniu do tego, jak GŁÓWNI ZAINTERESOWANI sami siebie reklamowali [bo komu jak komu, ale im najbardziej powinno zależeć na zdobywaniu wyborców], to gramowe i gramikowe reklamy wyborów były wręcz aż nadto wystarczające :D

Można by było coś zrobić, ale do tego przydałoby się jakieś zainteresowanie ze strony samych nominowanych, a tutaj... cóż - z niektórymi nawet wywiadu nie udało się przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować