Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa gra God In Space, czyli zabawa w Stwórcę w układzie planetarnym

13 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

God In Space to gra symulacyjna z elementami RTS i RPG, w której naszym zadaniem (jako bóstwa) jest umożliwienie ewolucji życia na początkowo niegościnnej planecie i sprawowanie opieki nad zamieszkującymi ją istotami.

Przeczytaj cały tekst "Darmowa gra God In Space, czyli zabawa w Stwórcę w układzie planetarnym" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika może nie powala, ale co tam, liczy się grywalność. Podobają mi się takie gry, więc z pewnością wypróbuję, gdy znajdę chwilę wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, gorzej z wykonaniem. Samouczek nie działa - okno pojawia się strasznie małe, widzę tylko jakieś kółka na malutkim screenie z gry. Nie wiem jak tworzyć planety, jedne pojawiają się losowo, inne przypadkiem stworzyłem próbując zrobić cokolwiek. Planety zdatnej do życia ni jak nie wiem jak stworzyć mimo, że punkty kreacji i mądrości posiadam. To zbieranie atomów w gwieździe jest nudne i męczące, nie wiem też co one dają, dusze w środku pojawią się raz na ruski rok, a tu jeszcze mam zadanie, by zebrać ich ileś tam. Zaś trójkąt którym się poruszam jest powolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A można coś zrobić ateistom i homoseksualistom? Jakieś strzelanie piorunami albo coś
> w tym stylu w kierunku dewiantów?

bezdyskusyjnie żądam bana dla tego czegoś co napisało to żałosne coś powyżej aby nie gromadzić internetowego ścierwa najniższego rzędu wśród tej społeczności.

takie komentarze to wciąż rzadkość tutaj, ale jeśli już się zaczęły pojawiać, to najwyraźniej znak dla ludzi odpowiedzialnych za gram.pl, że powinni podwyższyć poziom merytoryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 22:08, Lelio napisał:

bezdyskusyjnie żądam bana dla tego czegoś co napisało to żałosne coś powyżej aby nie
gromadzić internetowego ścierwa najniższego rzędu wśród tej społeczności.

takie komentarze to wciąż rzadkość tutaj, ale jeśli już się zaczęły pojawiać, to najwyraźniej
znak dla ludzi odpowiedzialnych za gram.pl, że powinni podwyższyć poziom merytoryczny


Czuję się obrażony przez ciebie i żądam żebyś podał mi swoje dane osobiste bo chcę założyć ci sprawę z powództwa cywilnego. Żądam od ludzi odpowiedzialnych za ten serwis podania mi ip używanego przez tego czegoś, ponieważ jutro udam się do najbliższej jednostki policji z wnioskiem o namierzenie danych tego delikwenta.

Internetowych tumanów trzeba bezlitośnie karać.

Tak jeszcze Ci dodam, że jako osoba który zawodowo przebywa często w sądzie, w swojej wypowiedzi nie uraziłem uczuć żadnej grupy, wyraziłem jedynie dezaprobatę dla masowo pojętej kultury zboczeńców.

P.S. Skoro w grach mogę strzelać do dzieci, starców, kobiet to dlaczego nie miałbym mieć opcji ciskania piorunami w homoseksualistów? To przecież dyskryminacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Corporal oraz Lelio dostają po degradzie -2. Za brak szacunku, wzajmemną wymianę inwektyw i łamanie regulaminu serwisu. Proszę natychmiast się uspokoić, bo ostrzegam, że za chwilę polecą BANy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czuję się obrażony przez ciebie i żądam żebyś podał mi swoje dane osobiste bo chcę założyć
> ci sprawę z powództwa cywilnego. Żądam od ludzi odpowiedzialnych za ten serwis podania
> mi ip używanego przez tego czegoś, ponieważ jutro udam się do najbliższej jednostki policji
> z wnioskiem o namierzenie danych tego delikwenta.
>
> Internetowych tumanów trzeba bezlitośnie karać.
>
> Tak jeszcze Ci dodam, że jako osoba który zawodowo przebywa często w sądzie, w swojej
> wypowiedzi nie uraziłem uczuć żadnej grupy, wyraziłem jedynie dezaprobatę dla masowo
> pojętej kultury zboczeńców.
>
> P.S. Skoro w grach mogę strzelać do dzieci, starców, kobiet to dlaczego nie miałbym mieć
> opcji ciskania piorunami w homoseksualistów? To przecież dyskryminacja!
>

o to coś nawet odpowiada. a miałem nadzieję, że już umarło. na szczęście istnieje możliwość, że właśnie umiera. hmm, jeśli używanie formy bezosobowej jest obrazą, to to coś mnie również obraża mówiąc do mnie w formie bezosobowej. Ale nie sądzę. Więc ja personalnie nikogo nie obraziłem. Osoba mająca kontakt z prawem wyczułaby subtelną różnicę ale osoba, która przebywa w sądzie w formie np. sprzątacza, już niekoniecznie. Nazwałem ścierwem internetowym bliżej nieokreśloną grupę. Ale aprobuję to, że to coś samo identyfikuje się z tą grupą. Jeśli mentalnie się z nią łączy, to właśnie samo zakomunikowało jak nisko upadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Corporal oraz Lelio dostają po degradzie -2. Za brak szacunku, wzajmemną
> wymianę inwektyw i łamanie regulaminu serwisu. Proszę natychmiast się uspokoić, bo ostrzegam,
> że za chwilę polecą BANy.

Ale z ciebie tchórzliwy człowiek, na dodatek naprawiający swoje ego posadą moderatora. Jeszcze raz przeczytałem moje posty i nie widzę gdzie tutaj zawarłem inwektywy, ani w jaki sposób okazałem tu brak szacunku? Co do moich poglądów to nie kryję że w pracy mam często do czynienia z homoseksualistami łamiącymi prawo i nie kryje że ich nie lubię. Myślę, że wymiana zdań cię przerosła i postanowiłeś szybko ją zakończyć. Niech ci będzie w końcu jesteś tutaj ura bura szef podwóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem grę, bo wydaje się bardzo ciekawa, ale skoro pojawiają się wypowiedzi, że nie działa kilka podstawowych opcji, to dam jej szansę dopiero za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować