Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa gra dla posiadaczy wadliwych Xboksów One

34 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2013 o 09:06, jasnygwint napisał:

Sony zdaje się nie przewiduje żadnej darmowej gry w takim przypadku.


W TAKIM RAZIE JUŻ WIEMY, KTO WYGRAŁ TĘ GENERACJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

doczytałem się też że są przypadki że Microsoft wysyłając kuriera po uszkodzoną konsolę od razu przywozi nową w zastępstwie, plus oczywiście gra (z tego co mówią do ściągnięcia). są to informacje z forum więc nie wiem czy to jest standard czy pojedyńcze przypadki.
Niemniej spory plus dla Microsoftu, i niestety duży minus dla Sony, bo nie dość że trzeba czekać na nową konsolę nawet 2-3 tyg (w zależności od miejsca zamieszkania i dostępności konsol, czasem jest to kilka dni jeśli konsola jest na magazynie), to jeszcze nic w ramach pocieszenia nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Microsoft specjalnie powysyłał ludziom wadliwe konsole, by później wyjść na dobrego wujaszka i zyskać kilka punktów względem Sony? Nic już mnie nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W TAKIM RAZIE JUŻ WIEMY, KTO WYGRAŁ TĘ GENERACJĘ!
Sony nie popełniło takiego FAILa więc po co ma przewidywać?
Jaki idiota tylko z cb polać LESZ3u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sony nie popełniło takiego FAILa więc po co ma przewidywać?
> Jaki idiota tylko z cb polać LESZ3u
No tak, w końcu uszkodzone HDMI to nic takiego, bo przecież gry można uruchamiać, tylko obrazu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 10:11, Maciejus92 napisał:

Widzę, że wojny fanbojów w przeciwieństwie do konsol na nowej generacji trwają bez zarzutu.


Spokojnie, jestem PeCetowcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> No tak, w końcu uszkodzone HDMI to nic takiego, bo przecież gry można uruchamiać, tylko
> obrazu nie ma :)
a jak chcesz uruchomić grę jak nie widzisz obrazu?
tym bardziej że konsola się nie uruchamia w większości przypadków, niebieski pasek miga ale konsola się nie uruchamia, stan uruchomienia sygnalizuje białe światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 10:30, jasnygwint napisał:

a jak chcesz uruchomić grę jak nie widzisz obrazu?

Ten i inne posty w tym temacie tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że w podstawówce i gimnazjum powinny być obowiązkowe lekcje na temat "czym jest sarkazm".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 09:31, kris090 napisał:

Jaki idiota tylko z cb polać LESZ3u


Degrad -1 za obrażanie innego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sony nie popełniło takiego FAILa więc po co ma przewidywać?
> Jaki idiota tylko z cb polać LESZ3u
Nie? Fakt iż Sony oddało 1 na 100 konsol wadliwych bez jakiejś rekompensaty oznacza da ciebie brak jakiejkolwiek wtopy? WTF
Wątpię że zdajesz sobie z tego sprawę, ale masz o wiele większą szanse na trafienie wadliwej PS4, aniżeli X1... zastanów się dwa razy kogo tu powinieneś nazywać idiotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 10:40, Kirlen napisał:

Wątpię że zdajesz sobie z tego sprawę, ale masz o wiele większą szanse na trafienie wadliwej PS4, aniżeli X1

Źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie, wstawcie tu Disqusa, a nie to badziewie. Tu nie ma nawet systemu oceniania komentarzy, o chaotycznych odpowiedziach nie wspominając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten i inne posty w tym temacie tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że w podstawówce
> i gimnazjum powinny być obowiązkowe lekcje na temat "czym jest sarkazm".
poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie jak uszkodzić napęd w konsoli Microsoftu żeby się nie zorientowali? ;) A tak na poważnie to odsetek zepsutych konsol nagle może skoczyć w górę i kto na tym dobrze wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować