Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darmowa gra dla posiadaczy wadliwych Xboksów One

34 postów w tym temacie

> W TAKIM RAZIE JUŻ WIEMY, KTO WYGRAŁ TĘ GENERACJĘ!
no tak, bo darmowa gra w ramach zadośćuczynienia przesądza która z konsol jest lepsza - bravo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech Sony lepiej nie daje darmowych gier bo te co dają już nie mam czasu ogrywać;P

Swoją drogą heh nie wiem skąd takich zachwyt. KAZDY ale to KAZDY ma juz te gry. Ktoś kto kupił konsole te exclusivy kupił bo nie ma wyboru. To jedyne gry powiedzmy ;) więc pewnie jedyne co to ludzie rzucą się na Zoo Tycoon ;) i to wsio ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 12:13, kris090 napisał:

Tylko jak właściwie/czy w ogóle ta degradacja działa?


Miałeś rangę Przodownik teraz masz robotnik.

EOT

Nie odpisuj na tego posta... Jak chcesz wiedzieć kontaktuj się z nami mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie? Fakt iż Sony oddało 1 na 100 konsol wadliwych bez jakiejś rekompensaty oznacza da
> ciebie brak jakiejkolwiek wtopy? WTF
> Wątpię że zdajesz sobie z tego sprawę, ale masz o wiele większą szanse na trafienie wadliwej
> PS4, aniżeli X1... zastanów się dwa razy kogo tu powinieneś nazywać idiotą.

Moja odpowiedź w tym aspekcie dotyczyła komentarza LESZ3u a nie tego na temat awaryjności, czytaj dokładnie
Poza tym zgadzam się z tobą że takie awarie nie powinny się zdarzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wątpię że zdajesz sobie z tego sprawę, ale masz o wiele większą szanse na trafienie
> wadliwej PS4, aniżeli X1
> Źródło?

Ilość postów na temat uszkodzonych x1 vs ps4 (od oficjalnych forów po youtube''y) :]. Tych od MS jest dużo mniej ;]. Plus do tego konsola Sony ma troche więcej różnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasa Panowie, klasa. Tak to powinno wyglądać (wszak awaryjne konsole na początku żywota to smutna norma);

@up też mi źródło, posty -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, informacja bez wątpienia pozytywna, a niezadowolenie nie ustaje. eeeech dzieci :)
Microsoft ->. Brawo! Tak właśnie zjednuje się sobie klienta. Przy takiej polityce będziecie mieć ich coraz więcej ;)

A tak z innej beczki, pamiętacie rozkręcanie PS4 i jakie zdziwko było na ten mały wiatraczek?
Popatrzcie tylko jaką bestie ma w środku Xbox One:
http://www.youtube.com/watch?v=83PO5Fd8gZ8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A tak z innej beczki, pamiętacie rozkręcanie PS4 i jakie zdziwko było na ten mały wiatraczek?
> Popatrzcie tylko jaką bestie ma w środku Xbox One:
> http://www.youtube.com/watch?v=83PO5Fd8gZ8

No racja
Pozostaje tylko pytanie po co taki duży ten wiatrak ;)?
Najwidoczniej bardziej się grzeje od tego z PS4, choć możliwe że dzięki wolniejszym obrotom będzie cichszy a w PS4 jest mały bo większy się nie mieścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować