Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

GTA V Online

126 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2014 o 00:33, Noma napisał:

A znasz może nazwę najszybszego samochodu z chowanym dachem?

Najszybszy z chowanym dachem....chyba F9 cabrio ale głowy nie dam czy najszybszy. Wiem tylko że najdroższy z chowanym dachem i szybszy od innych z chowanymi dachami (a przynajmniej takie wrażenie można odnieść w trakcie jazdy takowymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy ktoś z gramowiczów jest chętny do wspólnej zabawy ? Najlepiej by były to trzy osoby wtedy można fajnie pograć. Chciałbym trochę zarobić kasy i wbić lvl a niestety z przypadkowymi graczami bywa to trudne, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny. :) Aaa, na ps3 mój nic JARHEAD_FOUR. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 14:33, GZG napisał:

Siema, czy ktoś z gramowiczów jest chętny do wspólnej zabawy ? Najlepiej by były to trzy
osoby wtedy można fajnie pograć. Chciałbym trochę zarobić kasy i wbić lvl a niestety
z przypadkowymi graczami bywa to trudne, mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny. :)
Aaa, na ps3 mój nic JARHEAD_FOUR. ;)


PSN: misieq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak można zbić stan psychiczny na swojej postaci? nie chce być ciągle na mapce na czerwono podświetlany i posztrzegany jako świrus ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2014 o 02:22, Zauri napisał:

jak można zbić stan psychiczny na swojej postaci? nie chce być ciągle na mapce na czerwono
podświetlany i posztrzegany jako świrus ;<


jak jesteś na czerwono z takim czarnym x to znaczy chyba bardziej że masz nagrode za swoją głowe niż jako świrus. Żeby to zeszło najlepiej po prostu włączyć prywatne lobby tylko dla znajomych i przeczekać tam ( Nie w mieszkaniu ani w bezpiecznych strefach ) jakiś czas, chyba 30 min ale nie wiem. jak to zrobisz to dostajesz wartość nagrody za swoją głowe + rp ( chyba coś z 2k).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie niee nieeee, dokładnie wiem jak to jest jak ktoś wyznaczy za moją głowę nagrodę ;) przeczekać tak gdzieś cały dzień (najlepszy motyw to wlecieć heli na MAZE TOWER i wpada acziwek "szybki jak wiatr" czy jakoś tak. I tylko liczyć na to by nikt nie miał odrzutowca czy helokoptera z działami :P no i wtedy nasza postać jest na czerwono, dokladniej czerwona czaszka oraz czarny X w tym. A co do tego stanu psychicznego to ju problem rozwiązany: po prostu ładnie sie zachowywać, nie zabijać (npc tez) i po jakiś czasie sam pasek spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2014 o 02:17, Zauri napisał:

nie niee nieeee, dokładnie wiem jak to jest jak ktoś wyznaczy za moją głowę nagrodę ;)
przeczekać tak gdzieś cały dzień (najlepszy motyw to wlecieć heli na MAZE TOWER i wpada
acziwek "szybki jak wiatr" czy jakoś tak. I tylko liczyć na to by nikt nie miał odrzutowca
czy helokoptera z działami :P no i wtedy nasza postać jest na czerwono, dokladniej czerwona
czaszka oraz czarny X w tym. A co do tego stanu psychicznego to ju problem rozwiązany:
po prostu ładnie sie zachowywać, nie zabijać (npc tez) i po jakiś czasie sam pasek spada.


Aaaa sora, nie ogarnąłem przez chwile tematu ^u^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odesłali mnie tutaj więc:
Coś temat zdechł trochę? :D
Btw nie wydaje wam się że multi w V jest strasznie chaotyczne? pograłbym trochę, ale
troche mnie zniechęca że jest takie do wszystkiego, a jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2014 o 23:17, Kirabaxior napisał:

Coś temat zdechł trochę? :D


Rok od wydania a ledwo 150 stron i tempo będzie maleć. Temat z IV ma już 840 stron - PCy robią swoje xD

Dnia 03.06.2014 o 23:17, Kirabaxior napisał:

Btw nie wydaje wam się że multi w V jest strasznie chaotyczne? pograłbym trochę, ale
troche mnie zniechęca że jest takie do wszystkiego, a jak coś jest do wszystkiego to
jest do niczego.


Zgadzam się. Multi w V sprawdza się wg mnie jedynie, gdy gramy z jakimś dobrym znajomym, inaczej kiszka...
Po pierwsze chaos, po drugie wszystko poblokowane i trzeba spędzić multum godzin na odblokowaniu czegoś, co mamy już w singlu, a do tego w multi jest droższe. I jak tu grać Panie Premierze?

Dodajmy do tego moje pierwsze zdanie czyli, że chcemy pograć z kumplem i poblokowane fury czy bronie najbardziej dają się we znaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jak pofazować ze znajomymi to jak najbardziej. Ale w pozostalych przypadkach dla mnie toto prawie niegrywalne, za duzo rzeczy denerwuje :P Multi Red Deada ftw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypomnij ktos ile mozna miec maksymalnie posiadlosci?? i jezeli mam ju dwie i max to 2 to co sie stanie z autami w garazach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2014 o 18:46, Zauri napisał:

przypomnij ktos ile mozna miec maksymalnie posiadlosci?? i jezeli mam ju dwie i max to
2 to co sie stanie z autami w garazach??


Posiadłości można mieć dwie. W każdej z nich możesz mieć po 10 aut, czyli łącznie 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytanka na spontanie :
Czy będzie możliwe "przeniesienie" swojej postaci z x360 na pc ?
Czy będzie możliwa gra z kumplami, jeżeli ja będę grał na x360 a oni na pecetach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko. Czy gra w GTA Online ma sens kiedy nie ma się z kim grać ? Czy w różnych czynnościach typu wyścigi, deathmatche trzeba mieć znajomych czy jest możliwość by gra łączyła graczy zainteresowanych konkretną aktywnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 10:14, Chlorofil napisał:

Witam. Mam takie pytanko. Czy gra w GTA Online ma sens kiedy nie ma się z kim grać ?
Czy w różnych czynnościach typu wyścigi, deathmatche trzeba mieć znajomych czy jest możliwość
by gra łączyła graczy zainteresowanych konkretną aktywnością ?


Podczas dołączanie do jakieś wyścigu czy czegoś takiego, zostają wyszukiwani gracze lub poinformowani gracze z bieżącej sesji.

I przy okazji takie pytanko dla tych, co posiadają GTA na konsoli nowej generacji.Wam też tak długo wczytuje się online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 18:32, Diverso napisał:

Jak będę odpalał, to napiszę Ci ile to trwało u mnie ze stoperem w dłoni.


Daj szybko znać jaki czas bo jestem tego bardzo ciekaw, później porównamy twój z moim, najpierw ty później cały gram poda mi swoje czasy i obliczę średni czas odpalania się Online u każdego gramowicza.

A tak na serio chodziło mi raczej o to, że u mnie to trwa bardzo długo i czy jest to problem z ich usługą czy z moim łączem czy czymś tam jeszcze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować